Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

dormedka

(2008-04-29 22:54)

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Napewno wyprobuje ten przepis bo jak patrze na zdjecie to az mi slinka cieknie. Uwielbiam takie ciasta

boro92

(2008-04-29 22:31)

ciekawy przepis jak zrobię to wstawię fotkę pozdrawiam!

Kluko

(2008-04-29 21:39)

Nie każdemu musi smakowac. Każdy ma inny gust kulinarny....

mariateresa

(2008-04-29 21:24)

Dziękuję  Saro !

basilek

(2008-04-29 21:23)

Ciasto smacznie wygląda, jest chyba z nowej książki z przepisami siostry Anastazji, której nie posiadam, Ląduje w ulubionych. Wkrótce mam bierzmowanie córki, to chyba je wypróbuję. Napisz proszę na jaki rozmiar blaszki to ciasto. Pozdrawiam. 

mariateresa

(2008-04-29 20:43)

Minęły się nasze komentarze.       Nie,  nie przykrywać  !    Zobacz zdjecie  Miluni w poprzednich komentarzach,  nawet mocniej przypiekła niż ja,  ale  czas podany w przepisie wystarczy.   Będziesz widziała.

mariateresa

(2008-04-29 20:38)

No to życzę smacznego Saro -   cieszę się,  że zainteresował Ciebie ten przepis  i pozdrawiam !!!

Sara_R

(2008-04-29 20:35)

czy piecze się pod przykryciem czy nie?

Sara_R

(2008-04-29 20:33)

Super przepis, pięknie to pokazałaś.

Sara_R

(2008-04-29 20:31)

Zapowiada się pysznie, ładnie wygląda. Jutro zrobię na obiad. Dzięki za pomysł.

kasiulek91

(2008-04-29 20:09)

mmm...pycha :) nie wierzyłam, że wyjdą, bo zdążyłam już wypróbować mnóstwo przepisów na "chrupiące" gofry, które zawsze były gumowe... Uznałam jednak, że nie mam nic do stracenia, zwłaszcza, że wszyscy tutaj zachwalają ten przepis. Podczas wyjmowania gofru były gumowe, więc doszłam do wniosku, że coś się nie udało, jednak oparłam je tak jak trzeba, nalałam do gofrownicy ciasto na nową porcje, sięgam po te upieczone, a tam niespodzianka !!! Bo gofry zdążyły "schrupieć" :P i naprawdę były pcyha!!! POLECAM!!! :)

teklunia

(2008-04-29 20:08)

Figencjo - po pierwsze - nie złość się tylko zrób sałatkę ze składników, które sama sobie wybierzesz. Wtedy będziesz miła to co chcesz (a ja chciałam pomidora z ogórkiem właśnie). Po drugie - w tej sałatce nie ma kapusty pekińskiej. Po trzecie - pokaż mi sałatkę grecką bez pomidora albo bez ogórka.

Też nie raz czytałam, że połączenie tych dwóch warzyw nie jest zalecane. Ale nie dlatego, że jest niezdrowe! Chodzi o to, że - mówiąc w dużym uproszczeniu - nawzajem "zabijają" one zawarte w sobie witaminy. I tylko tyle! Ale przecież nie można być niewolnikiem "zdrowiego żywienia". Wszystko z umiarem! A ja ogórkowo-pomidorowe połączenie uwielbiam i będę je stosować nadal.

I pozdrawiam innych wielbicieli sałatek z pomidorem i ogórkiem, a nawet pekinką ;)        

Sara_R

(2008-04-29 20:08)

Podaję link do przepisu na ziemniaczki:

http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis31951.html

/dziękuję za miłe komentarze i życzę smacznego, warto wypróbować chociaż same ziemniaczki, są PYYYSZNE.

annaburek23

(2008-04-29 20:00)

pychota pychota i jeszczeraz pychota. mieszkam w usa ale bardzo mi się teskni za polskim jedzeniem i często tutaj zaglądam. przypomniały mi sie zupki mojej babci.......polski smak. dzieki za przepis

tigerente44

(2008-04-29 19:41)

właśnie zjedliśmy dorsz przygotowałam zgodnie z uwagami Focusa ............... pycha :-) hmmm

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij