Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Anulka_87

(2008-04-29 19:40)

Aha pieklam w temperaturze 180 stopni C (nie bylo podane) przez 60 min a potem "siedzial "sobie jeszcze 10.

Anulka_87

(2008-04-29 19:38)

Sernik byl przepyszny! A co do sera to byl z wiaderka-przemielony ale strasznie twardy Niestety u mnie jest tylko jednej firmy (mieszkam w chicago)-Ludwig czy cos takiego.Mam mozliwosc kupienia sera ,ktory ma konsystencje cos jak serek topiony-rozsmarowywuje sie latwo i nie jest suchy-moze byc taki? (bo mam zamiar piec jeszcze raz)Aha i sernik pieknie wyrosl,ale po tych 10 minutach w wylaczonym piekarniku niestety opadl-jakies wskazowki(Twoj wyglada fantastycznie)? Ale jak wspomnialam w smaku jest przepyszny!!!

emeska1974

(2008-04-29 19:36)

Racja, można dodać papryczkę zdecydowanie poprawia smak jeśli ktoś lubi paprykę

emeska1974

(2008-04-29 19:32)

Taką sałatkę właśnie lubię. Pozdrawiam - dzięki za przepis

Mońcia

(2008-04-29 19:02)

Nutella aleś mi dogodziła tym przepisem!!!!Danie pycha,bomba i rewelacja razem wzięte do tego wykwintne ,oryginalne i eleganckie.Nawet najlepsza restauracja nie powstydziłaby się takiego przepisu.Uwielbiam w potrawach ten korzenny posmak przypraw typu rozmaryn czy tymianek.Przypraw dałam o wiele więcej niż sugerujesz w przepisie:rozmarynu nie było kilka igiełek tylko z kilkadziesiąt,tymianku też nie pożałowałam,no i 2 cebule to stanowczo za mało-ja dałam 6 i na 3 osoby było konfitury w sam raz.Tak jak Izuś miodu dałam tylko 2 łyżki i to w zupełności wystarczyło.Danie wejdzie na stałe do mojego menu,jestem zachwycona jego smakiem!!!Pozdrawiam Cie i dziękuje za ten przepis!

mary50

(2008-04-29 18:40)

Dziekuje za szybka odpowiedz.Bede piekla sernik na niedziele.Dam odpowiedz jak smakowal.

nadia

(2008-04-29 18:05)

Jak najbardziej slodka- kremowka :)

niebieska-różyczka

(2008-04-29 17:52)

Mniam ale piękne młode ziemniaczki! ja miałam stare,cieszę się bardzo że smakowały i pozdrawiam.

yazela

(2008-04-29 17:44)

a ja mam pytanko jesli chce zrobic tort z masą z bitej smietany to mogę uzyć tej masy cukrowej, bo słyszałam ze śmietana moze się rozpuscic pod wpływem tej plasteliny  ?? i jak zrobić takze inne kolory? dodac poprostu barwników? prosze o szybką odp dzieki

Glumanda

(2008-04-29 17:41)


Droga Rozyczko! Zrobilam Twoje pieczone ziemniaczki! wszystkim bardzo smakowaly.
Nie mialam w domu kielbasy..z ktora wszystko smakowalo by jeszcze bardziej..mialam parma-szynke i jej uzylam.
Ta szynka ma zupelnie inny aromat... nie taki dobry jak kielbasa.. ale i tak mielismy super jedzonko.
Dodalabym wzmianke, zeby pod koniec pieczenia jednak przykryc je na jakis czas folia aluminiowa.. ja mialam mlode ziemniaki, ktore potrzebuja dluzej... Mialam obawy, ze beda surowe.. bo nakluwane..sprawialy takie wrazenie..ale byly dobre :) Gratuluje ciekawego przepisu i przebojowosci w kuchni... bo samo powkladanie cebuli i kielbasy czy szynki w te ponacinane miejsca to nie lada gratka!!!
Brawo!!

mysha2006

(2008-04-29 17:25)

Przepraszam za zamieszanie, głupio przepisałam bez sprawdzenia. Ogórek zawiera enzym askorbinowy a nie kwas

ballerka

(2008-04-29 17:09)

Hmmm a ja mam drobne pytanie, jeśli można prosić o pomoc;) jak dokładnie zrobić to ciasto z kruszonką?? jeśli bym mogła prosić o dok.przepis co z czym, jak?? kiedy dodać itp, byłabym bardzo wdzięczna:]pozdrawiam

orota

(2008-04-29 16:59)

Hmm, rewelacja to nie jest - ale dla mnie jak na razie najlepsze "wyjście" dla białek pozostałych po pączkach.

krysia64

(2008-04-29 16:55)

Figencja ...z tej porcji wychodza 2 chlebki z foremki keksowej tak jak na załączonej fotce powyzej.
jedna większa keksówka .....a druga tradycyjna .
A co do soli to tak jak jest w przepisie 4 łyżeczki soli i 4 łyżeczki cukru .
Życzę powodzenia w pieczeniu chleba :-))
pozdrawiam

eyta

(2008-04-29 16:54)

Nie wiem dlaczego jak piszę przepis czy wypowiedź na forum nie mam tego paska narzędziowego, nie mogę wkleić emotionka ani pogrubić , ani pisać wyraźnie przepisów, mimo,że cały czas produkty pisze w kolumnie , po myślniku i sam przepis też oddzielam spacjami. Przepraszam wszystkich za mało czytelne przepisy.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij