alidab,ciasto jest przepyszne !!! ale musiałam coś zepsuć, bo najpierw masa mi nie zastygła( nie wiem czy się nie zcieło...), a na koniec okazało sie, że ciasto sie nie upiekło. Pewnie powinnam włączyć termoobieg.aligab może wiesz co mogłam zepsuć robiąc tą masę? I w jakiej temperaturze należy piec to ciasto?Piekarnik mam od niedawna, a wcześniej korzystałam tylko z prodiża.Chciałaby jeszcze raz spróbować je upiec.
Aniula27 a o prawach autorskich jeszcze nigdy nie slyszalas? To odsylam do regulaminu strony WZ Ciebie oraz Autorke przepisu.Pozdrawiam serdecznie!.
A czy to ma jakiś znaczenie skąd pochodzi ten przepis i kto go wymyślił? Dzięki temu że pojawił się na tej stronie wiele osób ma okazje go wypróbować. Po co ten złośliwy komentarz? A sałatka jest pyszna i niedroga, zaczyna się sezon grillowy i będzie jak znalazł.
Tereso55! Ja z mamą się najadamy bardzo z tej porcji,ale myślę żebyś spróbowała narazie z podwójnej porcji.Polecam Ci też kluski leniwe moje i mamy,są bardzo dobre i wydajne.Pozdrawiam
Ślinka leci mniam , na ziemniaczki przepis ja też poproszę
. Pozdrawiam!!
To ciasto nie zawiera środków spulchniających.POZDROWIENIA.
Wszystko ładnie,pieknie tylko ciekawe dlaczego identyczny przepis pojawił sie w juz w 2005 roku na"o2 kuchnia".Chyba ktos tutaj zrzynał?Tylko kto?
Już poprawione. Dzięki;)
Bardzo dziękuję za przepis trafia do ulubionych.Pozdrawiam!!!!!!!