Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

becia23

(2008-04-29 13:30)

Mam ochotę na to ciasto, ale troszkę się boję, czy na dole nie zrobi się zakalec. Nigdy nie robiłam nadziewanego drożdżowca i mam pewne obawy. Ileczko, czy Ty nie miałaś nigdy przy tym cieście takich problemów?

ewa2323

(2008-04-29 13:22)

alidab,ciasto jest przepyszne !!! ale musiałam coś zepsuć, bo najpierw masa mi nie zastygła( nie wiem czy się nie zcieło...), a na koniec okazało sie, że ciasto sie nie upiekło. Pewnie powinnam włączyć termoobieg.aligab może wiesz co mogłam zepsuć robiąc tą masę? I w jakiej temperaturze należy piec to ciasto?Piekarnik mam od niedawna, a wcześniej korzystałam tylko z prodiża.Chciałaby jeszcze raz spróbować je upiec.

Dorota zza plota

(2008-04-29 13:14)

Aniula27 a o prawach autorskich jeszcze nigdy nie slyszalas? To odsylam do regulaminu strony WZ Ciebie oraz Autorke przepisu.Pozdrawiam serdecznie!.

Aniula27

(2008-04-29 13:01)

A czy to ma jakiś znaczenie skąd pochodzi ten przepis i kto go wymyślił? Dzięki temu że pojawił się na tej stronie wiele osób ma okazje go wypróbować. Po co ten złośliwy komentarz? A sałatka jest pyszna i niedroga, zaczyna się sezon grillowy i będzie jak znalazł.

teresa55

(2008-04-29 13:00)

Wielkie dzieki różyczko, na pewno wykorzystam Twoje przepisy, bo są super.

niebieska-różyczka

(2008-04-29 12:56)

Tereso55! Ja z mamą się najadamy bardzo z tej porcji,ale myślę żebyś spróbowała narazie z podwójnej porcji.Polecam Ci też kluski leniwe moje i mamy,są bardzo dobre i wydajne.Pozdrawiam

milczuniu

(2008-04-29 12:55)

Zrobione i zjedzone! Bardzo fajny pomysł na obiad w 20 minut ! Polecam

cejna_1

(2008-04-29 12:43)

Ślinka leci mniam , na ziemniaczki przepis ja też poproszę . Pozdrawiam!!

nonka4

(2008-04-29 12:01)

Pyszna była,dzięki..

nonka4

(2008-04-29 11:42)

zrobiłam z musem jabłkowym i wisniami)pychota,dzieki

domicella

(2008-04-29 11:37)

To ciasto nie zawiera środków spulchniających.POZDROWIENIA.

butterfly42

(2008-04-29 11:28)

Wszystko ładnie,pieknie tylko ciekawe dlaczego identyczny przepis pojawił sie w juz w 2005 roku na"o2 kuchnia".Chyba ktos tutaj zrzynał?Tylko kto?

malinka16

(2008-04-29 11:25)

Ja piekę to ciasto w blaszce 36x25.Moim zdaniem  można piec w innych blaszkach o wymiarach zbliżonych do mojej.

ilka76

(2008-04-29 11:16)

Już poprawione. Dzięki;)

domicella

(2008-04-29 10:58)

Bardzo dziękuję za przepis trafia do ulubionych.Pozdrawiam!!!!!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij