Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

agni

(2008-04-29 10:44)

Ciasto przepyszne  i łatwe do zrobienia. Polecam.

renataz36

(2008-04-29 10:09)

I kolejna pyszna gyrosowa sałatka Ileczko tylko prośba do Ciebie popraw literki w tytule przepisu bo ci się "zjadło" hehe wtedy łatwiej ją będzie odnaleźć. Pozdrówka

sylvii

(2008-04-29 09:58)

Saro_R napisz jeszcze prosze jak zrobic takie ziemniaczki pieczone? Moze to banalne, ale ja po prostu nie wiem. Pozdrowionka

gosik

(2008-04-29 09:51)

Bardzo dziękuję za link - napisałam, co myślę o publikacji cudzych zdjęć :)

gumcia

(2008-04-29 09:47)

smak dzieciństwa:) ląduje w ulubionych :)

Fot. K6SIC6, Blok Biały
Blok Biały
33.9k
486
34
K6SIC6
Pysio2007

(2008-04-29 09:03)

 Oto Blok Biały w moim wykonaniu. Interesujący smak i efekt wizualny. Wzbudził zainteresowanie wśród moich gości. Dziękuję za przepis.  

kiiri

(2008-04-29 09:02)

Tam jest jakis enzym w ogorku ktory rozklada witamine C ale tak po prawdzie to wit C jest wszedzie i raczej nam jej nie braknie jak sobie zjemy taka salatke.

editka

(2008-04-29 09:01)

Przepyszne danie! i bardzo szybkie w przygotowaniu! Polecam!

Pysio2007

(2008-04-29 08:47)

 Oto chatka w moim wykonaniu. Robiłam ją już raz z podanych składników z serem w kostce. Tym razem użyłam sera trzykrotnie mielonego. Moje spostrzeżenia są takie, że po zastosowaniu sera w kostce chatka trzymała się lepiej i była bardziej spójna. Ale i tak chatka szybko została zjedzona.

Małgorzatasi

(2008-04-29 08:43)

Ja robiłam wczoraj zniknęły w mgnieniu oka szybko się robi i świetnie smakuje.:)

ANETA MUSIAŁ

(2008-04-29 08:30)

mysha2006, kwas askorbinowy nie może niszczyć witaminy C, bo włąśnie on to wit. C

teresa55

(2008-04-29 08:22)

Z tej porcji na ile osób te kluseczki ? Przepis mi sie bardzo podoba, ale mam 6-osobowa rodzine i musze wiedziec jak zwiekszyć proporcje.Pozdrawiam.

Bożena.B.

(2008-04-29 08:04)

Może byly za mało ubite białka ( cukier ma się rozpuścić dokładnie ) i to ciasto nie miało sie czego trzymać.Sprubój ponownie i nie zrażaj się .Powodzenia!!!

niebieska-różyczka

(2008-04-29 07:57)

Identyczny przepis jak Kamyxyz! tylko skladniki zmniejszone.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij