Nie tyczy sie to naturalnie tylko salatki Tekluni ktora wyglada bardzo smacznie ale chyba kazdej greckiej i innej tego typu.
a ja mysle, ze krazy tu jeszcze stary mit o tym ze nie powinno sie laczyc ogorkow (swiezych) z pomidorami bo to niszczy witaminy. Pamietam ta teza - byla bardzo popularna w latach 80-siatych. Jest jak kazda tego typu "legenda" kuchenna niesmiertelna. Czy ta teza jest nadal prawdziwa ? Nie wiem. Tyle zywieniowych pewniakow odwracala nauka do gory nogami i z powrotem (jak na przyklad bajka o szpinaku)ze trodno mi sie w tej sprawie wypowiedziec. Takie mity kuchenne jednak istnieja i czesto przekazywane sa z pokolenia na pokolenie. Wiec nie denerwujcie sie dziewczynki zbytnio. Osobiscie lubie polaczenie ogorka z pomidorem ale wtedy w latach 80-siatych bylo to polaczenie "karygodne" i w prawie kazdej ksiazce kucharskiej z tamtych czasow i w telewizji przestrzegano przed nim.
"Pomidory mają dużo wit.C a ogórki nie zawierają żadnych substancji odżywczych, co więcej w swym składzie mają kwas askorbinowy(chyba tak się nazywa) który niszczy witaminę C, dlatego ze wzgledów żywieniowych nie powinno się łaczyc ogórka z pomidorem..."
To jest powód dlaczego nie powinno się łączyć pomidora z ogórkiem. Jednak "nie powinno" nie znaczy od razu "nie wolno". Ja w każdej sałatce w której się da łączę te dwa warzywka bo mi to poprostu smakuje i tyle. Ale to nie jest powód żeby rzucać się zaraz na autora przepisu. Figencjo, jeżeli odżywiasz się tylko zdrowo i racjonalnie to poprostu omijaj takie przepisy, będzie prościej i napewno milej
Może wyda się to dziwne ale czytalam,ze nie powinno łączyc się pomidorów z ogorkiem,też mnie to zaskoczylo.
Figencjo, nawet salatka nicejska tez poslubila sie i z ogorkiem i pomidorami!
Oczywiscie,ze przymusowym skladnikiem sa pomidory, oliwki itd, ale jesli
dla Ciebie mariaz z ogorkami jest mezaliansem, to po prostu odrzuc ogorki,
a juz na pewno w salatce greckiej trzeba odrzucic kukurydze, ale skoro autorka
przepisu nazwala ja "niby grecka", to nie wypada miec pretensji ani o salate pekinska,
ani o tytul, ani o kukurydze. Bo tak naprawde to najlepsze salatki sa te, ktore wymyslamy
w ostatniej chwili po zwiedzeniu lodowki. Dobrych pomyslow i dziel sie z nami.
Pierogi pyszne sa moim daniem popisowym bardzo dziekuje za ten przepis
Drogie Panie,
widze,ze moj komentarz wzbudził pewne kontrowersje :)
Jako,ze zajmuje sie pieczeniem wyrobow cukierniczych juz od kilku lat wiem juz i poznaje po proporcjach skladnikow co mniej wiecej z nich wyjdzie i jakie to bedzie.Nie zawsze musze sprawdzac w praktyce.
Jednak,zeby nie bylo,zrobilismy w pracy ciasto z w/w przepisu (dla doswiadczenia), uzylem tego do przeszkolenia naszego nowego Chefa :)
Ciasto wyszlo tak (jak myslalem) suche i kruche i czuc bylo w smaku mąke. Jednak musze pochwalic polewe (mase) bardzo smaczna i dobrze wywazone proporcje - to napewno moge polecic.
Nie moge niestety podac wlasnych przepisow,pisalem juz czemu.
Nalegam jednak, by zagladnely Panie czasem do ksiazki Paskala z programu "Poprostu Gotuj", posiada On tez strone internetowa pod tym samym tytulem "Poprostu Gotuj" - napewno nie bedziecie Panie rozczarowane :)
Oczywiscie, (tu pozwole sobie zacytowac) Przepisy Paskala sa smaczne ,co nie znaczy ze zawsze wszystkim smakuja. Pozdrawiam.
Dodam jeszcze, ze w innych wersjach mozna dodac papryke, dolmans - nadziewane ryzem liscie winogron i pepperoncini - jasnozielone marynowane ostre papryki, ale podstawowe sa skladniki, ktore wymienilam powyzej.
Tez nie rozumiem zarzutu Figencji, bo w kazdej greckiej restauracji typowa grecka salatka zawiera glownie salate, ogorek i pomidor, czerwona cebulke, oliwki i fete.... to polane oliwka i odrobina octu winnego i to cala filozofia greckiej salaty. Mieszkam od lat w greckej dzielnicy i chodze do greckich restauracji ..... no chyba, ze Grecy w Ameryce nie wiedza .... Stwierdzenie przy salatce greckiej, ze "nawet chinczycy tego nie stosuja" jakos nie trafia mi do przekonania.
Dzięki.
KOKOSANKI-przepyszne,już kilka razy je zrobiłam! Po prostu rozpływają się w ustach! POLECAM!!!
Mam zamiar upiec.Prosze podaj czy smietana ma byc slodka czy kwasna?
Anulka_87 podejrzewam,ze wzielas inny bialy ser. Ser z wiaderka, jest bardziej rozrzedzony i zoltka sie w nim miksuja bez problemu. Dlatego z niecierpliwoscia czekam na Twoj wypiek sernikowy no i zdjecie, pozdrawiam :)
przecież ta sałatka jest pyszna, ja rezygnuję tylko z czerwonej cebuli bo nie przepadam, ale ogórek i pomidor razem pychotka, one tylko nie lubia swojego towarzystwa przy przechowywaniu, podobno;