Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

niebieska-różyczka

(2008-04-28 21:44)

 Ja robię z oliwkami! pychotka.Figencjo! jak nie lubisz  nie musisz dodawać ogórka.pozdrawiam

aga1828

(2008-04-28 21:41)

figencja nie przesadzaj....;-) nic się tu absolutnie nie wyklucza!

KASIABA

(2008-04-28 21:19)

planuję upiec to ciasto jak tak zachwalacie. Dam znac jak wyszło. Pozdrawiam

figencja

(2008-04-28 21:15)

 Dlaczego nikomu  z Was nie przeszkadza łączenie ogórka z pomidorem?Jedno wyklucza drugie - po prostu nie pasuje do siebie.
 Mało tego -wszyscy do wszystkiego dodają kapustę pekińską.Nawet chińczycy tego nie stosują.Szukam ciekawych smaków
 surówek,ale wszystkie są podobne i zaczynam sie irytować.Będę jednak szukać dalej - może złość mi przejdzie.

mariateresa

(2008-04-28 21:07)

Dziękuję za odpowiedź,  bardzo  ciekawy przepis z którego napewno skrzystam.  Pozdrawiam !

niebieska-różyczka

(2008-04-28 20:59)

Glumando ! na pewno po tych kluseczkach nie będziesz gruba,smakują wyśmienicie.

Iloria_S

(2008-04-28 20:59)

Dziękuję za tak szybką odpowiedź!! Pozdrawiam!

niebieska-różyczka

(2008-04-28 20:52)

Ilorio ! ziemniaków nie zawijamy folią ,pieczemy posmarowane olejem do miękkości.Pozdrawiam

domino29

(2008-04-28 20:51)

Ciekawe,ciekawe...chyba będzie dobre na lato, orzeżwiające,napewno wyprubuję.Podaj wymiar blaszki.

Iloria_S

(2008-04-28 20:44)

Mam pytanie. Czy te ziemniaczki zakręcać w folię aluminiową? Czy pomimo smarowania olejem nie zeschną się z wierzchu?

raksa

(2008-04-28 20:42)

:) ciesze sie z e ktos sie kusi na ta danko :) moim zdaniem jest pychotka :D

Anulka_87

(2008-04-28 20:14)

Aha ja na spod zawsze daje zwykle herbatniki

Sara_R

(2008-04-28 20:13)

tak, to polędwica wieprzowa przekrojona na pół. Może na zdjęciu wydają się duże. Jak spojrzysz na gotową już polędwicę w plastrach, widać, że jest niewielka   

Anulka_87

(2008-04-28 20:13)

Moj serniczek wlasnie sie piecze.Przez szybke wyglada wspaniale:) Szybko sie robi,problem byl tylko z rozmiksowaniem sera z zoltkami (mikser zaczal odmawiac pomocy) ale po dodaniu bialek juz poszlo. Zobaczymy czy opadnie (dotychczasowe strasznie opadaly) jak juz sie skonczy piec wstawie zdjecie.

mariateresa

(2008-04-28 20:05)

Saro,  te polędwice wydają mi się duże   -  czy one są wieprzowe ?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij