Ja robię z oliwkami! pychotka.Figencjo! jak nie lubisz nie musisz dodawać ogórka.pozdrawiam
figencja nie przesadzaj....;-) nic się tu absolutnie nie wyklucza!
planuję upiec to ciasto jak tak zachwalacie. Dam znac jak wyszło. Pozdrawiam
Dlaczego nikomu z Was nie przeszkadza łączenie ogórka z pomidorem?Jedno wyklucza drugie - po prostu nie pasuje do siebie.
Mało tego -wszyscy do wszystkiego dodają kapustę pekińską.Nawet chińczycy tego nie stosują.Szukam ciekawych smaków
surówek,ale wszystkie są podobne i zaczynam sie irytować.Będę jednak szukać dalej - może złość mi przejdzie.
Dziękuję za odpowiedź, bardzo ciekawy przepis z którego napewno skrzystam. Pozdrawiam !
Glumando ! na pewno po tych kluseczkach nie będziesz gruba,smakują wyśmienicie.
Dziękuję za tak szybką odpowiedź!! Pozdrawiam!
Ilorio ! ziemniaków nie zawijamy folią ,pieczemy posmarowane olejem do miękkości.Pozdrawiam
Ciekawe,ciekawe...chyba będzie dobre na lato, orzeżwiające,napewno wyprubuję.Podaj wymiar blaszki.
Mam pytanie. Czy te ziemniaczki zakręcać w folię aluminiową? Czy pomimo smarowania olejem nie zeschną się z wierzchu?
:) ciesze sie z e ktos sie kusi na ta danko :) moim zdaniem jest pychotka :D
Aha ja na spod zawsze daje zwykle herbatniki
tak, to polędwica wieprzowa przekrojona na pół. Może na zdjęciu wydają się duże. Jak spojrzysz na gotową już polędwicę w plastrach, widać, że jest niewielka
Moj serniczek wlasnie sie piecze.Przez szybke wyglada wspaniale:) Szybko sie robi,problem byl tylko z rozmiksowaniem sera z zoltkami (mikser zaczal odmawiac pomocy) ale po dodaniu bialek juz poszlo. Zobaczymy czy opadnie (dotychczasowe strasznie opadaly) jak juz sie skonczy piec wstawie zdjecie.
Saro, te polędwice wydają mi się duże - czy one są wieprzowe ?