Wędruje do ulubionych.W przyszłym tygodniu mam zamiar zrobić.
Kremówki robiłam już parę razy i muszę powiedzieć że są wyśmienite.Pycha.
Pyszna pieczeń! Polecam! Bardzo łatwa i szybka w przygotowaniu. Zrobiłam z dodatkiem mięsa i 2 łyżek musztardy. Dziękuję za przepis.
Pyszna pizza, serdecznie polecam. Jak w pizzerni!!! Na wierzch dałam sos pomidorowy, pieczarki, salami, cebulkę i ser trochę żółtego i mazarellę. Pycha!!!!!!!! No i do tego sos czosnkowo-koperkowy! :)
Pulsillo wycisnęłam sok z około połowy cytryny, dolałam łyżeczke spirytusu i dosypywałam przesiany cukier puder ciągle mieszając. Dodawałam tyle cukru aż lukier był dosyć gęsty. Poszukałam małej reklamówki , obcięłam jeden z konców , wsadziłam tylke (taką jak na zdjęciu) połączyłam tylke z reklamówką za pomocą taśmy klejącej, wlałam lukier do reklamówki i zrobiłam wzorek. Mam specjalne rękawy do mas ale przez taki materiałowy rękaw lukier mogłby przeciekac. Mam nadzieje,że w miare to wytłumaczyłam. Pozdrawiam serdecznie
Alidab ta masa faktycznie koszmarnie sie klei . Wg. mnie dodałaś troszke za dużo cukru pudru, dlatego wydaje sie być lekko popękana na torcie. Pamiętaj również ,żeby blat podsypywać maką ziemniaczaną a nie cukrem pudrem bo masa będzie ,,zabierała ,, ten cukier a mąki nie .
Jestem pod ogromnym wrazeniem Twojego talentu i tortów które robisz !!!Bardzo sie ciesze,że przekonałas sie do tortów w stylu angielskim
!!napisz mi prosze czy dekoracje rowniez robiłaś z masy marshmallow , jest przecudna!!! Aha jeśli będziesz robiła tort na komunie to jednak proponuje ci pokryc go masą cukrową . wg. mnie jest lepsza od tej z pianek. Pozdrawiam i jeszcze raz GRATULUJE!!!!!
Robiłam to ciasto i jest super tylko rodzinka nie mogła się doczekac i wcześniej spróbowaliśmy ale musi postac w lodówce choc przez noc jest wtedy lepsze.
Pleśniak super, smak wspaniały, nie wiem tylko co mogłam żle zrobić,że ciasto na wierzchu strasznie mi się kruszyło i nie trzymało się białka. Pozdrowionka
Nie powinno wyjść Ci z miski. Ono tak bardzo nie rośnie. Odnośnie drugiego pytania to ja wstawiam od razu.
Jajka dajemy całe.
rewelacyjny przepis! dzis zrobiłam na obiad i jako dodatek dałam surówkę - pomidory z ogórkami kiszonymi i cebulką ;-)
Dokładnie majonez powoduje delikatność i soczystość. Miło że smakuje, ja przeważnie daje dużo pieczywa crupkiego a mało bułki tartej a czasem wcale.
super sos polecam wszystkim zwlaszcza z udkami w miodzie paaaluszki lizac wypróbowane..... a Aniu dziekuje za przepis :)
Temmot dziękuje za pozdrowienia i za obiektywny, konstruktywny i budujący komentarz.Poruszyłeś/aś tu ważną kwestie drogich karm.Owszem-dobre karmy są drogie ale w ogólnym rozrachunku i tak opłaca się ich kupno.Przykład:10 kg pies zje dziennie 200 gram taniej karmy typu Chappi czy Pedigree a dobrej karmy zje o polowe mniej bo jej skład jest nieporównywalnie lepszy i w ponad 90% przyswajalny przez czworonoga.Karmy podstawowe(tanie) pies przyswaja tylko w 70-80% czego monstrualne efekty możemy zauważyć na naszych trawnikach.Poza tym pełna,zbilansowana i dobra karma jest karmą mięsną a wszystkie pozostałew są bogate w mięso,zawierają je lub pachną jak mięso i te są najgorsze bo zawierają mnóstwo konserwantów i substancji zapachowych.Często słysze:''Chappi jest pyszne,pięknie pachnie i mój pies je uwielbia....''owszem,uwielbia właśnie te kuszące substancje zapachowe i konserwujące.Gdybyśmy zrobili doświadczenie i postawili przed psem dwie miski:jedną z tania karmą w puszce lub nie daj Boże w batonie a drugą z porcją Royala czy Eukanuby to gwarantuje,że pies wybierze to jedzenie z pierwszej miski.
Pozdrawiam serdecznie.