Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

bytomianka

(2008-04-27 21:01)

Wędruje do ulubionych.W przyszłym tygodniu mam zamiar zrobić.

Fot. sabinkag18, Kremówki
Kremówki
40.5k
529
49
sabinkag18
bytomianka

(2008-04-27 20:58)

Kremówki robiłam już parę razy i muszę powiedzieć że są wyśmienite.Pycha.

jema4

(2008-04-27 20:49)

Pyszna pieczeń!   Polecam! Bardzo łatwa i szybka w przygotowaniu. Zrobiłam z dodatkiem mięsa i 2 łyżek musztardy. Dziękuję za przepis. 
   

ania_wiosenka

(2008-04-27 20:41)

Pyszna pizza, serdecznie polecam. Jak w pizzerni!!!  Na wierzch dałam sos pomidorowy, pieczarki, salami, cebulkę i ser trochę żółtego i mazarellę. Pycha!!!!!!!! No i do tego sos czosnkowo-koperkowy! :)

Dorotaxx

(2008-04-27 20:26)

Pulsillo wycisnęłam sok z około połowy cytryny, dolałam łyżeczke spirytusu i dosypywałam przesiany cukier puder ciągle mieszając. Dodawałam tyle cukru aż lukier był dosyć gęsty. Poszukałam małej  reklamówki , obcięłam jeden z konców , wsadziłam tylke (taką jak na zdjęciu)  połączyłam tylke z reklamówką za pomocą taśmy klejącej, wlałam lukier do reklamówki i zrobiłam wzorek. Mam specjalne rękawy do mas ale przez taki materiałowy rękaw lukier mogłby przeciekac. Mam nadzieje,że w miare to wytłumaczyłam. Pozdrawiam serdecznie

Dorotaxx

(2008-04-27 20:18)

Alidab ta masa faktycznie koszmarnie sie klei . Wg. mnie dodałaś troszke za dużo cukru pudru, dlatego wydaje sie być lekko popękana na torcie. Pamiętaj również ,żeby blat podsypywać maką ziemniaczaną a nie cukrem pudrem bo masa będzie ,,zabierała ,, ten cukier a mąki nie .
Jestem pod ogromnym wrazeniem Twojego talentu i tortów które  robisz !!!Bardzo sie ciesze,że przekonałas sie do tortów w stylu angielskim !!napisz mi prosze czy dekoracje rowniez robiłaś z masy marshmallow , jest przecudna!!! Aha jeśli będziesz robiła tort na komunie to jednak proponuje ci pokryc go masą cukrową . wg. mnie jest lepsza od tej z pianek. Pozdrawiam i jeszcze raz GRATULUJE!!!!!

pynia65

(2008-04-27 20:13)

nigdy nie używałam kuminy, więc nie doradzę ci

Fot. Anek:D, Beatka
Beatka
87.2k
598
33
Anek:D
Małgorzatasi

(2008-04-27 20:10)

Robiłam to ciasto i jest super tylko rodzinka nie mogła się doczekac i wcześniej spróbowaliśmy ale musi postac w lodówce choc przez noc jest wtedy lepsze.

kacha13

(2008-04-27 20:09)

Pleśniak super, smak wspaniały, nie wiem tylko co mogłam żle zrobić,że ciasto na wierzchu strasznie mi się kruszyło i nie trzymało się białka. Pozdrowionka

ilka76

(2008-04-27 19:59)

Nie powinno wyjść Ci z miski. Ono tak bardzo nie rośnie. Odnośnie drugiego pytania to ja wstawiam od razu.

ilka76

(2008-04-27 19:57)

Jajka dajemy całe.

valentine

(2008-04-27 19:57)

rewelacyjny przepis! dzis zrobiłam na obiad i jako dodatek dałam surówkę - pomidory z ogórkami kiszonymi i cebulką ;-)

dagusia_29

(2008-04-27 19:43)

Dokładnie majonez powoduje delikatność i soczystość. Miło że smakuje, ja przeważnie daje dużo pieczywa crupkiego a mało bułki tartej a czasem wcale.

maryskasp

(2008-04-27 18:28)

super sos polecam wszystkim zwlaszcza z udkami w miodzie paaaluszki lizac wypróbowane..... a Aniu dziekuje za przepis :)

Mońcia

(2008-04-27 17:36)

Temmot dziękuje za pozdrowienia i za obiektywny, konstruktywny i budujący komentarz.Poruszyłeś/aś tu ważną kwestie drogich karm.Owszem-dobre karmy są drogie ale w ogólnym rozrachunku i tak opłaca się ich kupno.Przykład:10 kg pies zje dziennie 200 gram taniej karmy typu Chappi czy Pedigree a dobrej karmy zje o polowe mniej bo jej skład jest nieporównywalnie lepszy i w ponad 90% przyswajalny przez czworonoga.Karmy podstawowe(tanie) pies przyswaja tylko w 70-80% czego monstrualne efekty możemy zauważyć na naszych trawnikach.Poza tym pełna,zbilansowana i dobra karma jest karmą mięsną a wszystkie pozostałew są bogate w mięso,zawierają je lub pachną jak mięso i te są najgorsze bo zawierają mnóstwo konserwantów i substancji zapachowych.Często słysze:''Chappi jest pyszne,pięknie pachnie i mój pies je uwielbia....''owszem,uwielbia właśnie te kuszące substancje zapachowe i konserwujące.Gdybyśmy zrobili doświadczenie i postawili przed psem dwie miski:jedną z tania karmą w puszce lub nie daj Boże w batonie a drugą z porcją Royala czy Eukanuby to gwarantuje,że pies wybierze to jedzenie z pierwszej miski.
Pozdrawiam serdecznie.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij