Dzisiaj upiekłam jabłuszka. Wyszedł niestety zakalec ale i tak ciacho zostało pochłonięte ;) Zastanawiam się tylko skąd ten zakalec. Może piekłam za krótko - 35 min/200 st piekarnik elektryczny. A Wy jak pieczecie to ciasto?
Czy ten biszkopt piekłas z jajek wiejskich czy czy dodałas może szafranu? jest super żółciutki:) ląduje w ulubionych
Przypomniały mi się czasy ogólniaka... robiliśmy przedstawienie, do tego tekstu. Krótkie, ale treściwe i pełne wyrazu.
chyba też mam coś ze wzrokiem.
Kinga udostępnij przepis prosimy
Te kawałeczki są tak maleńkie, że ja ich nie widze.....
ja wyrośnięte ciasto po prostu przelałam do formy i wstawiłam do piekarnika.
Ja dodałam wędzony
Znów sie okazuje,że wszystko co najlepsze wymyślili Polacy,a dopiero Amerykanie potrafili to sprzedać!
Moja mama robiła mi takie tosty,jak ja chodziłam do szkoły,a było to bardzo dawno.
Jadłam kiedyś taki chlebek - był jeszcze cieplutki i przepyszny.Niestety trafiło mi się to tylko raz.Warto piec,jeżeli ma sie maszynę.
Dziękuję eNko za miły komentarz i naprawdę cieszę się że smakowało. Każde " skrzywienie " mile widziane i naprawdę z tych komentarzy dużo zyskałam - np. zobacz kombinację linnkkaa, - też ciekawa i wypróbuję. Serdecznie Ciebie pozdrawiam !!!!
Właśnie wyjęłam ciasto z piekarnika (nie mogłam wytrzymać od cudownego aromatu i myślałam,że się nigdy nie skończy czas
pieczenia),odkroiłam kawałek i czekam jeszcze ze dwie minuty,aby rozpocząć degustację.Jest bardzo dobre i będę robiła je
z różnymi wariacjami /owoce,dżemy/.Do obenie upieczonego dadałam kruszonkę kokosową.Jest magia smaków !
wysmienite, polecam, ja upieklam na papierze pergaminowym, bardzo ladnie odchodzily
dzięki
parę dni temu zrobiłam wreszci naleśniki w/g Twojego przepisu , rewelacja
bardzo lubimy naleśniki na ostro i to jest kolejny przepis , który można polecić
a tak wyglądały , w formie krokiecików też wypróbuję