Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

mordka78

(2008-04-26 21:39)

Dzisiaj upiekłam jabłuszka. Wyszedł niestety zakalec ale i tak ciacho zostało pochłonięte ;) Zastanawiam się tylko skąd ten zakalec. Może piekłam za krótko - 35 min/200 st piekarnik elektryczny. A Wy jak pieczecie to ciasto?

dana39

(2008-04-26 21:35)

Czy ten biszkopt piekłas z jajek wiejskich czy czy dodałas może szafranu? jest super żółciutki:) ląduje w ulubionych

aloiram

(2008-04-26 21:34)

Przypomniały mi się czasy ogólniaka... robiliśmy przedstawienie, do tego tekstu. Krótkie, ale treściwe i pełne wyrazu.

renataz36

(2008-04-26 21:27)

chyba też mam coś ze wzrokiem. Kinga udostępnij przepis prosimy

mariateresa

(2008-04-26 21:00)

Te kawałeczki są tak maleńkie,  że ja ich nie widze.....

Alisa1

(2008-04-26 20:46)

 ja wyrośnięte ciasto po prostu przelałam do formy i wstawiłam do piekarnika.

Magdal

(2008-04-26 20:23)

Ja dodałam wędzony

figencja

(2008-04-26 20:09)

 Znów sie okazuje,że wszystko co najlepsze wymyślili Polacy,a dopiero Amerykanie potrafili to sprzedać!
Moja mama robiła mi takie tosty,jak ja chodziłam do szkoły,a było to bardzo dawno.

figencja

(2008-04-26 19:59)

 Jadłam kiedyś taki chlebek - był jeszcze cieplutki i przepyszny.Niestety trafiło mi się to tylko raz.Warto piec,jeżeli ma sie maszynę.

mariateresa

(2008-04-26 19:55)

Dziękuję  eNko  za miły komentarz  i naprawdę cieszę się że smakowało.   Każde  " skrzywienie "  mile widziane  i naprawdę z tych komentarzy dużo zyskałam -  np. zobacz kombinację  linnkkaa, -  też ciekawa  i  wypróbuję.  Serdecznie Ciebie pozdrawiam !!!!

milunia

(2008-04-26 19:21)

Pyszna-polecam wszystkim!

figencja

(2008-04-26 19:18)

 Właśnie wyjęłam ciasto z piekarnika (nie mogłam wytrzymać od cudownego aromatu i myślałam,że się nigdy nie skończy czas
 pieczenia),odkroiłam kawałek i czekam jeszcze ze dwie minuty,aby rozpocząć degustację.Jest bardzo dobre i będę robiła je
 z różnymi wariacjami /owoce,dżemy/.Do obenie upieczonego dadałam kruszonkę kokosową.Jest magia smaków !

Fot. Wkn, Małe kokosanki
Małe kokosanki
92.6k
618
73
Wkn
agawa171

(2008-04-26 19:02)

wysmienite, polecam, ja upieklam na papierze pergaminowym, bardzo ladnie odchodzily

mysha2006

(2008-04-26 18:55)

dzięki

bergamotka2

(2008-04-26 18:36)

parę dni temu zrobiłam wreszci naleśniki w/g Twojego przepisu , rewelacja
bardzo lubimy naleśniki na ostro  i to jest kolejny przepis , który można polecić

a tak wyglądały    , w formie krokiecików też wypróbuję

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij