Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

aguś

(2008-04-26 15:47)

Jamaika dziękuję za wyśmienity przepis:) jest pyszny,prosty i niedrogi. W mojej rodzince robi furrorę:) Polecam wszystkim szczerze na komunię,chrzciny czy niedzielny deser z rodzinką przy kawie:)

Aniula27

(2008-04-26 15:45)

Chciałabym upiec ten chlebek, mam dwa pytania: jeśli zostawie ciasto na noc do wyrośnięcia to czy nie wyjdzie mi z miski?, 12 godz. to bardzo długo. I jeszcze jedno, czy po włożeniu bochenka do naczynia mam je od razu wstawić do piekarnika czy czekać aż temp. spadnie?

figencja

(2008-04-26 15:42)

 A ja dodaję jeszcze startego ostrego sera i doprawiam gałką muszkatołową.Pasta jest wykwintniejsza.

eNka

(2008-04-26 15:34)

Marioteresko, omlety super, to świetna alternatywa dla mielonego:) Ja do mięska dałam czosnek zamiast cebuli i sporo przyprawy do gyrosa... to moje skrzywienie, daję ją do każdego mięsa;) Choć jest to pierwszy Twój przepis, z którego skorzystałam, to z pewnością nie ostatni, wszystkie są warte uwagi:) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pycha obiadek;)hihi

Mońcia

(2008-04-26 15:20)

Mysha2006-nie rezygnuj!Zresztą tyle pozytywnych komentarzy mówi samo za siebie.Ciasto jest naprawde dobre.Suchy biszkopt i masa serowa to moje subiektywne zdanie-dla jednego coś jest suche a dla innego wcale nie musi.Aromat rumowy to też kwestia gustu-ja osobiście nie przepadam i powinnam była przewidzieć,że ten posmak w cieście mi nie podejdzie.Serniki dla mnie muszą pachnieć serem i cytryną lub pomarańczami i któryś z tych dwóch olejków zapachowych powinnam właśnie dać.A biszkopt na wszelki wypadek rzeczywiście nasącz,no i pilnuj żeby zakupiony twaróg był wilgotny.

brydzia.w

(2008-04-26 14:46)

Ten biszkopt na jaką dużą blaszkę lub tortownicę?

Fot. Wkn, Pizza
Pizza
93.2k
691
85
Wkn
szarek1974

(2008-04-26 14:15)

Sorry że dopiero dzisiaj piszę ale miałam problem z netem.Cała rodzinka najedzona i zachwycona!

Dorotaxx

(2008-04-26 13:43)

W O W !!!!!!!! Matko z córką Alidab!!!!!  Skoro Ty teraz robisz takie dzieła sztuki to co będzie za rok czy dwa???? Coś pięknego!!!!!!!!!!!!!!!!! W szoku jestem naprawde !! Gratulacje ogromne !!Brawo ! Ja wlasnie ide robić imitacje kostki masła i bede pokrywać tą masą.  Zdecydowanie wole tą od tej z pianek bo jest łatwiejsza w wykonaniu. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz wielkie gratulacje!

bazylka

(2008-04-26 13:43)

Polecam się na przyszłość

mysha2006

(2008-04-26 13:37)

Mońcia czekam na twoje rady bo już prawie jestem gotowa zrezygnować z tego przepisu.

bogu

(2008-04-26 13:36)

Mi wyszło trochę gniotowate. Ale tylko troszkę, w zasadzie jest dobre. Zdziwiło mnie tylko to, że wszystko to takie gęste. Masy zdecydowanie nie da się "wylać", ja w końcu gniotłam z niej kokosowe "placki", którymi "wyklejałam" spód :) A do ciasta dodałam startą skórkę z jednej cytryny, co na pewno mogę polecić, z kokosem świetnie smakuje. Pod pianę konfiturę malinową, a na wierzch czekoladę. A po fakcie przyszło mi do głowy, że jeszcze lepiej byłoby użyć karmelu zamiast czekolady.. Może ktoś spróbuje? :) Dzięki za przepis!

Alisa1

(2008-04-26 13:18)

 Aniula27 dziękuję za dobrą opinię :) u mnie całe ciasto się zmieściło w jednej foremce i rosło 6 godzin. baba była dobrze upieczona bez zakalca. Ciesze się że ci smakuje :) pozdrawiam

Alisa1

(2008-04-26 13:15)

 Dlaczego Barbara jesteś taka złośliwa??? w oryginalnym przepisie jest napisane do 8 godzin! u mnie rosła 6! wiec najpierw sama spróbuj upiec a później się wypowiadaj!

teklunia

(2008-04-26 13:09)

Milczuniu - jednak wielka porcja albo dwie w nieco mniejszych naczynkach.

kebabek

(2008-04-26 12:13)

Zrobiłem z mrozonymi truskawkami, ale zamiast większej ilosci zelatyny dałem  1 śmietanfix. W efekcie wyszło całkiem smaczne ciasto do popołudniowej herbatki. Dzięki :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij