Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

julkaimax

(2008-04-25 12:51)

Pychotka to ciacho, ja jeszcze do farszu dodałam podsmażony boczek i pieczarki a na wierzch faktycznie ta kapustka kiszona działa cuda, a poza tym można tez podawać z takim wiosennym sosikiem : łyzka śmietany , kubeczek jogurtu naturalnego bez cukru, trochę szczypiorku, natki pietruszki, koperku, dużo czosnku, sól, pieprz do smaku, trochę rzodkiewki posiekanej drobno. Pyyyycha.A przepis na sos to z jakiejś gazety wzięłam i stosuję do jajek na twardo najczęsciej, ale do tego ciasta pasi jak najbardziej. Juz dodałam do ulubionych

Kormag

(2008-04-25 12:46)

babka ziemniaczana to moja najukochansza potrawa wykonywana najlepiej na swiecie przez moja ciocie :)
ten przepis rowniez sproboje a innym goraco polecam aby zrobili bo wart jest grzechu :D

Megusia65

(2008-04-25 12:41)

Malibu !! przepis bardzo bardzo zachecająco - smaczniutki . wrzucam do pieczenia i obiecuję stworzyć . pozdrawiam

83cino

(2008-04-25 12:39)

Wczoraj zrobiłam z malin zamiast poziomek i 4 łyżki cukru pudru to stanowczo za mało. Uwaga, wychodzi całkiem sporo :)

skopolendra

(2008-04-25 11:56)

Ja podaje Chli con Carne z makaronem.Przepis jest doskonaly.Pycha!!!

unia

(2008-04-25 11:49)

Są naprawdę pyszne :) Z podanych proporcji wychodzi ok. 50 babeczek, jeśli są wypikane w malutkich foremkach.

siabasia

(2008-04-25 11:39)

Ciasto szybkie w przygotowaniu i pyszne. Przygotowanie 5 min. Mało, że do ulubionych dodane, ale i do zeszyciku wpisane,  na pewno jedno z ciast na cito. Dzięki. Zamiast cukru waniliowego dałam olejek migdałowy.

Shanna

(2008-04-25 11:37)

Przyznam sie, ze nigdy nie dodawalam ani advocata ani innych alkoholi, wiec nie wiem jak to sie bedzie mialo do calosci. Najlepiej jak przygotujesz smietane, odlozysz odrobine na miseczke i dodasz advocata. Zobaczysz czy bedzie Ci smakowac.

alman

(2008-04-25 10:50)

Zawsze tak robię kotlety schabowe, z tym, że do mleka dodaję troszkę soli i pieprz, a potem to mleko mieszam z jajkiem. Oczywiście chodzi mi o sposób przygotowania mięsa a nie o sam fakt smażenia i dodatki.

nadia

(2008-04-25 10:29)

Fajny pomysl na piatkowy obiad ;)

kasia_777

(2008-04-25 10:25)

Dziekuje za komentarze
Czasami mi starcza na 2 dni (na 2 osoby). Sporo tego wychodzi. I dobre jest na drugi dzień, jak się przegryzie wszystko.

kasia_777

(2008-04-25 10:18)

Bardzo Bardzo się cieszę, że smakowały. Dziekuję za komentarze!!
Pozdrawiam Was Wszystkich!!!!

bergamotka2

(2008-04-25 10:13)

Bardzo interesujący artykuł , przerażające jest to , że te innowacje technologiczne to się dzieją na naszą prośbę - klijent chce jędrne , soczyste , duże , dojrzałe , pachnące  i w końcu  TANIE  ...  chce i ma 
do tego dochodzi fakt , że życie  ( i przeżycie ) jest coraz droższe , smutne

Regina Florczak

(2008-04-25 10:12)

Wkleiła ten artykuł nie po to żeby straszyć ,ale żeby pokazać jaki biznes robią na nas .Dlatego coraz więcej mamy alergików.

bocian

(2008-04-25 09:55)

Proszę powiedz mi jakie to są zupki kuksu. Czy to może jakieś zupki chińskie?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij