Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

soneti

(2008-04-25 08:29)

To moje ulubione pierogi ...podaje je z sosem pomidorowym. Od chwili, gdy zjadłam je pierwszy raz ..."ruskie" zostaly odstawione na dalszy plan :) Polecam  

ekkore

(2008-04-25 07:44)

To ja kiedyś kupiłam tatar z sokołowa (mielone mięso wołowe). Wszystko było super - zapach, kolor do momentu próby smakowej. Bleeee. Powrót do opakowania - Głównym składnikiem mielonego mięsa wołowego surowego była mąka grochowa.

vena1980

(2008-04-25 07:25)

Przerażajacy wręcz artykuł. Sami jesteśmy sobie winni, oczywiście.
Ja mam drgawki na widok wędlin sklepowych, niezależnie od ceny. Staram się robić je sama, ale oczywiscie nie zawsze się ma na to czas i sprzęt.
Ten ketchup mnie dosłownie przeraził:)). Ketchupu sama nie robię, ale staram się nie kupować niczego w torebkach, np. sosów. Ostatnio kupiłam serek (firmowy) łososiowy. Łososia zero, ale smakował jak łosoś. Tak samo jogurty. kupowałam w Lidlu, smaczne owszem, ale ostatnio dopatrzyłam się, ze niska cena jest spowodowana brakiem żywych kultur bakterii.

baska

(2008-04-25 04:31)

I powtorka z rozrywki.

mariateresa

(2008-04-24 23:26)

Katarzyno, -  nie wiem jakiej maszynki używała  basia 19, ale moja Mama robiła cudowne ciasteczka - przez maszynkę do mięsa -  ale były do niej takie specjalne nakładki  z różnymi wzorkami  -  być może można jeszcze  w AGD kupić ?

kate501

(2008-04-24 23:15)

A czy można tą śmietanę połączyć z advocatem? Jeśli tak o kiedy?

aga877

(2008-04-24 22:58)

dana39 oczywiście najlepsze są prosto z piecyka jeszcze ciepłe,ale według mnie nie są czerstwe na następny dzień:)i moja rodzinka pochłonęła je nawet kolejnego dnia;) a najlepiej będzie jeśli będą pod przykryciem np. ściereczką czy po prostu folijką ,bo bez mogą obeschnąć..chyba jak każde drożdżowe:) pozdrawiam i życzę udanych wypieków:)

agnieszka1610

(2008-04-24 22:51)

Dobrze. Na spód kładziemy od razu dwie warstwy. Kiedy za pierwszym razem ułożyłam jedną, ciasto się rozpadało gdyż jedna warstwa kompletnie rozmiękła pod budyniem. Rozumowanie dobre, w sumie cztery. Na spód dwie, a potem dwie po jednej. Wyszło masło maślane. więc napiszę to tak: 2-1-1

katarzyna24

(2008-04-24 22:22)

Chciałabym zapytać się jakiej maszynki używasz? Kupiłam już kilka lat temu taką jedną maszynkę, ale po pierwszym razie zepsuła sie sprężynka i nie chce wypychać ciasta teraz. Polecisz jakąs( tylko w rozsądnej cenie!) Pozdrawiam :)

jolka001

(2008-04-24 22:16)

kasiulekkb3 oczywiście że możesz z mrożonych wiśni ugotować kompot i z wystudzonych zrobić tort.... nie mieszaj ich ze śmietaną tylko poukładaj na każdej warstwie śmietany.... życzę udanych wypieków i smacznego :)

Pysznnie wyglądają te wasze torciki... aż ślinka cieknie.... cieszę się że smakowały..... pozdrawiam

niebieska-różyczka

(2008-04-24 22:13)

ale smakowite;) napewno wypróbuję.Pozdrwiam

schnucki

(2008-04-24 22:11)

upieklam 4 blachy , na szczescie sa pyszniutkie ,znikaja w mgnienu oka. dodalam 2 jajka i pieklam na margarynie .dziekuje za super przepis ,na pewno bedzie czesto goscil na naszym stole:):) Pozdrawiam

gitan

(2008-04-24 22:10)

kotleciki SUPER

blackrose4u

(2008-04-24 22:07)

rogaliki robiłam juz jakiś czas temu, ale wyszły super! Były najlepsze jakie jadłam. Jako nadzienie dałam marmolade różaną. Pychota!

blackrose4u

(2008-04-24 21:59)

czy te płatki kukurydziane są konieczne?? pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij