tort pyszny! wszytskim bardzo smakował!zrobiłam jednak z masła roślinnego drogie Panie! nie nalezy się bać!!! wychodzi przepyszny!!!!!!!! puszysty! naprawde świetny! a oto mój wypiek:
a ile wychodzi tych babeczek z tego przepisu ??
mmm brzmi smakowicie :D w najbliższym czasie wypróbuje przepis :) pozdrawiam :)
Pyszne te pulpeciki. Dzieciaki zajadały ze smakiem. Sos zagęściłam mąką i śmietaną. Jeszcze mi na jutro zostało i będzie z kaszą kuskus. Dzięki za przepis.
Życzę smacznego i pozdrawiam
Jak jest świeży daje świeży jak nie ma to mrozony, ostatnio robiłam z mrozonym .. mniammmmmmmmm
Chyba widziałam to co chciałam zobaczyć
Ja spróbuję jednak z sojowym. Pozdrawiam
Bardzo mi miło! że smakowało.
sojowy zalewam wrzątkiem ale do tej sałatki używam makaronu ryżowego ,który gotuję
Na pewno wypróbuję bo szukałam jakiegoś przepisu na sałatkę z makaronem sojowym. Ta wydaje się ciekawa. Tylko zawsze myślałam, że makaron sojowy się zalewa wrzątkiem na kilka minut a nie gotuje.
upiekłam właśnie ten wspaniały biszkopt,jest wysoki,minimalnie opad-jak dla mnie najlepszy przepis na biszkopt,zagości u mnie na stałe !!
No przepis pierwsza klasa, super dobre, polecam innym!!
Zrobione-zjedzone-PYSZNE
Najpierw upiekłam biszkopt z innej strony i nawet nie miał 1 cm. a ten cudo piękny ale na dużą prostokątną blachę bądź dużą tortownicę polecam podwójną porcję składników jeżeli chcecie mieć bardzo wysokie.
Polecam ubić bitą śmietanę dodać odrobinę przestudzonej żelatyny, połozyć na ostudzony biszkopt poukładać na tym truskawki i do lodówki gdy śmietana stężeje zalać ostudzoną galaretką truskawkową PYSZOTKA a nie zapomnijcie o ponczu jeżeli chcecie mokre ciasto.