Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

maggab3

(2008-04-24 21:51)

tort pyszny! wszytskim bardzo smakował!zrobiłam jednak z masła roślinnego drogie Panie! nie nalezy się bać!!! wychodzi przepyszny!!!!!!!! puszysty! naprawde świetny! a oto mój wypiek:

blackrose4u

(2008-04-24 21:45)

a ile wychodzi tych babeczek z tego przepisu ??

blackrose4u

(2008-04-24 21:44)

mmm brzmi smakowicie :D w najbliższym czasie wypróbuje przepis :) pozdrawiam :)

monami9

(2008-04-24 21:44)

Pyszne te pulpeciki. Dzieciaki zajadały ze smakiem.  Sos zagęściłam mąką i śmietaną. Jeszcze mi na jutro zostało i będzie z kaszą kuskus. Dzięki za przepis.

krycha99

(2008-04-24 21:40)

Życzę smacznego i pozdrawiam

Juster84

(2008-04-24 21:22)

Jak jest świeży daje świeży jak nie ma to mrozony, ostatnio robiłam z mrozonym .. mniammmmmmmmm

mysha2006

(2008-04-24 21:12)

Chyba widziałam to co chciałam zobaczyć Ja spróbuję jednak z sojowym. Pozdrawiam

niebieska-różyczka

(2008-04-24 21:02)

Bardzo mi miło! że smakowało.

krycha99

(2008-04-24 21:02)

sojowy zalewam wrzątkiem ale do tej sałatki używam makaronu ryżowego ,który gotuję

luckystar

(2008-04-24 20:58)

Oj to niech Ci sie snia te salatki takie zdrowe jak najczesciej :)))) bo ja jestem zdecydowanie amatorka takich wlasnie salatek, a ta zapowiada sie pysznie ...

mysha2006

(2008-04-24 20:51)

Na pewno wypróbuję bo szukałam jakiegoś przepisu na sałatkę z makaronem sojowym. Ta wydaje się ciekawa. Tylko zawsze myślałam, że makaron sojowy się zalewa wrzątkiem na kilka minut a nie gotuje.

gosia111

(2008-04-24 20:51)

upiekłam właśnie ten wspaniały biszkopt,jest wysoki,minimalnie opad-jak dla mnie najlepszy przepis na biszkopt,zagości u mnie na stałe !!

kebabek

(2008-04-24 20:33)

No przepis pierwsza klasa, super dobre, polecam innym!!

kasia40

(2008-04-24 19:54)

Zrobione-zjedzone-PYSZNE

Zalesiowa

(2008-04-24 19:15)

Najpierw upiekłam biszkopt z innej strony i nawet nie miał 1 cm. a ten cudo piękny ale na dużą prostokątną blachę bądź dużą tortownicę polecam podwójną porcję składników jeżeli chcecie mieć bardzo wysokie.
Polecam ubić bitą śmietanę dodać odrobinę przestudzonej żelatyny, połozyć na ostudzony biszkopt poukładać na tym truskawki i do lodówki gdy śmietana stężeje zalać ostudzoną galaretką truskawkową PYSZOTKA a nie zapomnijcie o ponczu jeżeli chcecie mokre ciasto.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij