Sałatka faktycznie rewelacja, zamiast śmietany (zabrakło) dałam jogurt naturalny! Gościom bardzo smakowało. POLECAM!
Dziękuję za przepis, szybki i smaczny, wykorzystałam na urodzinach córci
Hmmm wydaje mi się, że powinno być to jasne ale postaram sie jaśniej wytłumaczyć... drożdże rozcieramy z cukrem i dodajemy ciepłą smietanę, mieszamy by drożdże sie rozpuściły, przykrywamy ściereczką i odstawiamy by podrosły. Następnie mieszamy maki, dodajemy masło utarte z cukrem i jajkiem oraz wyrosniete drożdże i wszystko zagniatamy. Miłego pieczenia.
nie widziałm chyba piekniejszej paelli jak zyje- cos pieknego, smakuje pewnie tak samo jak wyglada, super
DATES to daktyle
Beatko70! Tak jak piszą dziewczyny lepiej robić torcik wczesniej.Pozdrawiam!
Przeraszam, ale zapomniałam zaznaczyć że serem posypujemy na jakieś 10 min przed wyjęciem zapiekanki z piekarnika :)
Wymieszać z drożdżami roztartymi z cukrem i odstawić do wyrośnięcia. Wystarczy zrobić tak jak pisze, przeczytaj to dokładnie
edyytko! ważne że smakowały, następnym razem kupisz większe ziemniaczki.pozdrawiam.
Kluko - schab który nam serwujesz z pewnością jest pyszny, a nawet odpowiednio podany może być daniem wytwornym. Jednak
- wybacz - bez podanych ilości składników to taki ..... " nie przepis ". Np. szklanka wina i pół szklanki śmietanki w proporcjach odwrotnych - to już zupełnie inny smak. Pozdrawiam serdecznie !!!
Alicjo! Robię ocet jabłkowy od lat i używam całych jabłek, a nie tylko obierek i ogryzków- ogryzki są ważne przy robieniu octu, chyba są w nich pektyny i to dlatego, ale nie jestem tego pewna. A co do ilości cukru, to w moim przepisie jest 3 łyżki na 1 l wody i 1 kg jabłek. Broń Boże nie chce Cię pouczać, a tylko ułatwić zainteresowanym osobom które lubią precyzyjne przepisy, wykonanie tego octu. Pozdrawiam.
Sliwka pijana - mama pijana , poza tym pyszne.
Ok 24x35:)
Super ten schab , polecam, szybko znika