Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

guciokobi

(2008-04-24 08:12)

Sałatka faktycznie rewelacja, zamiast śmietany (zabrakło) dałam jogurt naturalny! Gościom bardzo smakowało. POLECAM!

guciokobi

(2008-04-24 08:10)

Dziękuję za przepis, szybki i smaczny, wykorzystałam na urodzinach córci

arabis

(2008-04-24 06:16)

Hmmm wydaje mi się, że powinno być to jasne ale postaram sie jaśniej wytłumaczyć... drożdże rozcieramy z cukrem i dodajemy ciepłą smietanę, mieszamy by drożdże sie rozpuściły, przykrywamy ściereczką i odstawiamy by podrosły. Następnie mieszamy maki, dodajemy masło utarte z cukrem i jajkiem oraz wyrosniete drożdże i wszystko zagniatamy. Miłego pieczenia.

kokliko

(2008-04-24 04:07)

Kluko, z cala pewoscia dobry przepis do kazdego miesa, nawet
mniej wiecej na"oko".Ja bym sie nie upierala na ilosci skladnikow, kazdy
dopasuje, do schabu, do kury, do jagnieciny.
pozdrowionka.

mama Emilki

(2008-04-24 00:10)

nie widziałm chyba piekniejszej paelli jak zyje- cos pieknego, smakuje pewnie tak samo jak wyglada, super

kociu

(2008-04-23 23:50)

DATES to daktyle

irena sikora

(2008-04-23 22:56)

Beatko70! Tak jak piszą dziewczyny lepiej robić torcik wczesniej.Pozdrawiam!

Iirlana

(2008-04-23 22:50)

Przeraszam, ale zapomniałam zaznaczyć że serem posypujemy na jakieś 10 min przed wyjęciem zapiekanki z piekarnika :)

mysha2006

(2008-04-23 22:33)

Wymieszać z drożdżami roztartymi z cukrem i odstawić do wyrośnięcia. Wystarczy zrobić tak jak pisze, przeczytaj to dokładnie

niebieska-różyczka

(2008-04-23 22:10)

edyytko! ważne że smakowały, następnym razem kupisz większe ziemniaczki.pozdrawiam.

mariateresa

(2008-04-23 21:42)

Kluko -  schab który nam serwujesz z pewnością jest pyszny,  a nawet odpowiednio podany może być daniem wytwornym.     Jednak
- wybacz -  bez podanych ilości składników  to taki ..... " nie przepis ".      Np.  szklanka wina i pół szklanki śmietanki w proporcjach odwrotnych -  to już zupełnie inny smak.   Pozdrawiam serdecznie  !!!

basilek

(2008-04-23 21:40)

Alicjo! Robię ocet jabłkowy od lat i używam całych jabłek, a nie tylko obierek i ogryzków- ogryzki są ważne przy robieniu octu, chyba są w nich pektyny i to dlatego, ale nie jestem tego pewna. A co do ilości cukru, to w moim przepisie jest 3 łyżki na 1 l wody i 1 kg jabłek. Broń Boże nie chce Cię pouczać, a tylko ułatwić zainteresowanym osobom  które lubią precyzyjne przepisy, wykonanie tego octu. Pozdrawiam. 

sanella*

(2008-04-23 21:28)

Sliwka pijana - mama pijana , poza tym pyszne.

eNka

(2008-04-23 21:17)

Ok 24x35:)

kasik_a

(2008-04-23 21:14)

Super ten schab , polecam, szybko znika

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij