Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

agajacek

(2008-04-23 18:02)

Cieszę się. Jak mówiłam juz znam na pamięć ten przepis.  JEST PYCHA! Pozdrawiam.

niebieska-różyczka

(2008-04-23 18:02)

Bardzo mi miło! że goloneczka smakowała,naprawde jest pyszna .Pozdrawiam serdecznie

Raja

(2008-04-23 17:54)

Golonka przepyszna, mięciutka, i daje się cieniutko pokroić i nie rozpada się.Napewno zrobię ją jeszcze nie raz.Gorąco polecam ten przepis.

Yo_linka

(2008-04-23 17:54)

własnie wstawiłam do piekarnika........cdn :)

frettka

(2008-04-23 17:52)

haha - to ja bylam pierwsza :D zamiescilam swoj przepis 29.08.2005 i poczatkowo byla to Karkoweczka pychotka. Potem - najprawdopodobniej moderatorzy - zmienili nazwe na Karkoweczka 2  Widac, ze TA OSOBA skopiowala moj przepis, zmieniajac ilosc karkowki do 0,7kg <5plastrow>  Nie wiem dlaczego KTOS to zrobil? nie rozumiem takich ludzi. Szkoda, ze nie potrafi sie przyznac do tego, ze przepis znalazl na naszym portalu o gotowaniu  Dzieki za info agajacek
pozdrawiam

ganeska

(2008-04-23 17:49)

Na pewno*

Tereska*

(2008-04-23 17:32)

Torcik przepyszny :) A tutaj są zdjęcia mojego tortu :)
  

mysha2006

(2008-04-23 17:25)

Ale się uczepiliście. Dla autora może to jest właśnie prawdziwe chili, skoro dla Was nie, to go nie róbcie tylko poszukajcie innego przepisu. Moim zdaniem taka pierdoła wogóle nie wplywa na rewelacyjny smak tej potrawy. Dla mnie jest extra i na pewno nie będę robić innego.

pepe103

(2008-04-23 17:17)

całkiem smaczny ;)) jestem mile zaskoczona, a i moi bliźniacy nie pogardzili deserkiem

niebieska-różyczka

(2008-04-23 17:09)

Ganesko ! a czy Ty, się znasz lepiej? Ja myślę że NA PEWNO przepis jest super, i chętnie go wypróbuję. Pozdrawiam autorkę przepisu

ulhe

(2008-04-23 17:08)

Pyszności!

ganeska

(2008-04-23 16:54)

Napewno lepiej znasz sie na kuchni niż POLSKIEJ ORTOGRAFII! :D

luckystar

(2008-04-23 16:49)

Pietras, wyglada super !!! Jak pieknie podana najbardziej mi sie podobaja te prawns z oczkami :))) i ciesze sie ogromnie, ze smakowala, kwestia dodania kurczaka czy tez nie, to juz zupelnie indywidualna sprawa, jest tyle rodzajow paelly ile kucharzy. Dziekuje za mily komentarz.

niebieska-różyczka

(2008-04-23 16:23)

 Słodki buraczku! nie nie za dużo! dużo osób daje więcej drożdzy,do ciast drożdzowych niz proporcja.W ogóle ich nie czuć w cieście,popatrz w przepisach na wż,już były komentarze na ten temat. Jeżeli masz zamiar upiec, możesz zmniejszyć proporcje drożdży, skoro uważasz że jest za dużo.Tylko chciałam zaznaczyć ,że jest tam dodatkowo szklanka maku. .Pozdrawiam

jamajka

(2008-04-23 16:23)

Lepiej późno niż wcale jak to mówią dopiero teraz przeglądałm zdjęcia i widzę że nie wstawiłam komentarza do tego mazurka, spód rewelacja, kruchutki, mięciutki poprostu boski smak. Polewa nie był co prawda kajmakowa, ale też był pycha.
A oto moje mazurki:          

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij