a ja z masy zrobiłam takie cudo:)
i musze na prawdę pochwalic ten przepis, ciasto jest bardzo mięciutkie, elastyczne i łatwe w przygotowaniu, super
Niestety nie mogłam zrobić zdjęcia jednego kawałeczka bo ciacho nie było dla mnie :-)
Ja tym razem zrobiłam na blaszce, masę miętową polałam glazurą czekoladową i na to rozetki z bitej smietany przyozdobione połową czekoladki miętowej z goplany. Sunny to mój ulubiony smak :-) to jest poprostu przepyszne. Pozdrawiam.
Ja to ciasto piekłam w foremce 25 na 30 cm. Dodałam śmietany 12 %. Ciasto jest naprawdę pychotką, gorąco polecam i życzę smacznego
Masa bardzo dobra, można powiedzieć - idealna;piękny kolorek ( ale to zasługa wiejskich jajek).Zrobiłam do tortu" Mikado", ale zostanie wykorzystana do wielu ciast. Pozdrawiam.
A ile żołądków drobiowych ma Jola?
Taką niebieską galaretkę można też kupić w Markpolu.Ciasto wygląda super.Pozdrawiam.
"15 dkg drożdży"? Toz to 150gram! Nie za duzo? ;-)
zrobiłam,pyszne tylko nie takie piękne jak u Ciebie.Miałam chyba za małe ziemniaki bo problemem było ich nadziewanie,Ogółnie super:)))
jakie wymiary powinna mieć blacha?