Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

pulsilla

(2008-04-23 16:21)


a ja z masy zrobiłam takie cudo:)

i musze na prawdę pochwalic ten przepis, ciasto jest bardzo mięciutkie, elastyczne i łatwe w przygotowaniu, super

jamajka

(2008-04-23 16:20)

Niestety nie mogłam zrobić zdjęcia jednego kawałeczka bo ciacho nie było dla mnie :-)

jamajka

(2008-04-23 16:19)

Ja tym razem zrobiłam na blaszce, masę miętową polałam glazurą czekoladową i na to rozetki z bitej smietany przyozdobione połową czekoladki miętowej z goplany.  Sunny to mój ulubiony smak :-) to jest poprostu przepyszne. Pozdrawiam.
         

Manga

(2008-04-23 16:17)

Ja to ciasto piekłam w foremce 25 na 30 cm. Dodałam śmietany 12 %. Ciasto jest naprawdę pychotką, gorąco polecam i życzę smacznego

jamajka

(2008-04-23 16:15)

Wspaniałe zrobiłam od razu z dwóch porcji i zniknęły w mgnieniu oka, bardzo fajny i prostu przepis gdy ma się ochotę na coś słodkiego.

Pozdrawiam serdecznie.                              

rozi

(2008-04-23 15:58)

Masa bardzo dobra, można powiedzieć - idealna;piękny kolorek ( ale to zasługa wiejskich jajek).Zrobiłam do tortu" Mikado", ale zostanie wykorzystana do wielu ciast. Pozdrawiam.

green_temple

(2008-04-23 15:54)

A ile żołądków drobiowych ma Jola?

pietras1

(2008-04-23 15:38)

Moja paella wyszla smakowicie zmienilem troszke przepis nie dodalem miesa tylko same owoce morza 

Delfinka

(2008-04-23 15:38)

pamiętam tto ciasto, tylko że zgubiłam przepis.

Teraz będę mogła je zrobnić, do dziś pamiętam jego super smak. DZIĘKI .

mona2323

(2008-04-23 15:33)

Taką niebieską galaretkę można też kupić w Markpolu.Ciasto wygląda super.Pozdrawiam.

Fot. Wkn, Leniwe
Leniwe
127k
923
69
Wkn
83cino

(2008-04-23 15:27)

Ja chyba zle dobralam ser, kupilam jakis bardzo rzadki trzykrotnie mielony, przy szklance maki masa byla bardzo rzadka, wiec dodalam maki, kluski nie wyszly najgorsze, ale zbyt maczne w smaku, nastepnym, razem kupie inny ser.

sandra

(2008-04-23 15:26)

Super kurczaczek lepszego jeszcze nie jadłam ,rodzinka jest zachwycona.Pani Halino dziękuję za ten przepis

słodki buraczek

(2008-04-23 15:14)

"15 dkg drożdży"? Toz to 150gram! Nie za duzo? ;-)

edyyta

(2008-04-23 15:00)

zrobiłam,pyszne tylko nie takie piękne jak u Ciebie.Miałam chyba za małe ziemniaki bo problemem było ich nadziewanie,Ogółnie super:)))

movik

(2008-04-23 14:19)

jakie wymiary powinna mieć blacha?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij