doniu ! ale ja napisałam wyrażnie, 2 słoiki powideł lub dżemu.Tak jak napisała vikunia, dwa wystarczą na pewno! wymieszasz dobrze z umytymi rodzynkami.Rozsmarujesz cienko i zwiniesz.Serdecznie pozdrawaim.
Ja na kazda warstwe miesa posypuje ser Feta
Układając warstwy można tez posypywać ser żołty pomiedzy warstwami jesli ktoś jest miłosnikiem- ciagnących sie zapiekanek:)
Piękny torcik!!!!! A mase cukrową zrobiłaś lepiej niż ja
. Jeśli możesz to wklej fotke tego torta do przepisu na mase jestem pewna ,że bedzie więcej chętnych na jej wyprobowanie jaśli zobaczą takie cudo. Pozdrawiam
Bardzo dziekuje Gumcia za pozdrowienia.Mama nadzieje ze bedzie smakowała, pozdrawiam serdecznie i udanej sałatki:)
Dziekuje!
Witam i przepraszam, że tak długo nie odpisywałam, więc nadrabiam:
- 1 budyń to wystarczy, lecz jak ktoś ma dosyć rzadki ser to można dodać 2 (bez cukru) na 0,5l mleka.
- blaszka (ja mam taką) 32 cm / 20 cm.
- masło może być i 20dkg i 25dkg (takie jakie jest akurat w sklepie)
Pozdrawiam i życzę smacznego!!!
doniu84 odpowiem za różyczkę- słoik powideł czy też dżemu nie wystarczy na 3 strucle, ale dwa sloiki jak jest w przepisie wystarczą
Nie bardzo rozumiem. Ciasta jest na 3 strucle, jak wynika z opisu, ale chyba słoik powideł nie wystarczy do nadzienia na 3, ale na jedną. Czy mogłabyś mi wyjaśnić jak to jest?
To i ja tak zrobię bardzo mi to pasuje Dziękuję za odpowiedz . Pozdrawiam Dorota
Mońcia !!! przepyszna ta Twoja zapiekanka! mój mąż robił ją wczoraj, teraz będzie stałym daniem na obiad w naszej rodzince:) dzięki serdeczne za przepis!
Ponownie upiekłam ten fantastyczny makowiec i tak jak poprzednio zwiękrzyłam ilość maku do 40 dkg.Polewa tym razem to lukier z odrobiną olejku migdałowego,na koniec posypane płatkami migdałowymi.Pychota
Bardzo się cieszę
Tak, też tak robiłam. Tylko że wtedy nie wytrąca się sok i skrobia. dzieki za podpowiedź.