Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

niebieska-różyczka

(2008-04-23 13:51)

doniu ! ale ja napisałam wyrażnie, 2 słoiki powideł lub dżemu.Tak jak napisała vikunia, dwa wystarczą na pewno! wymieszasz dobrze z umytymi rodzynkami.Rozsmarujesz cienko i zwiniesz.Serdecznie pozdrawaim.

Kacia

(2008-04-23 13:50)

Ja na kazda warstwe miesa posypuje ser Feta

mama Emilki

(2008-04-23 13:32)

Układając warstwy można tez posypywać ser żołty pomiedzy warstwami jesli ktoś jest miłosnikiem- ciagnących sie zapiekanek:)

Dorotaxx

(2008-04-23 13:30)

Piękny torcik!!!!! A mase cukrową zrobiłaś lepiej niż ja  . Jeśli możesz to wklej fotke tego torta do przepisu na mase  jestem pewna ,że bedzie więcej chętnych na jej wyprobowanie jaśli zobaczą takie cudo. Pozdrawiam

mama Emilki

(2008-04-23 13:26)

Bardzo dziekuje Gumcia za pozdrowienia.Mama nadzieje ze bedzie smakowała, pozdrawiam serdecznie i udanej sałatki:)

Dorota zza plota

(2008-04-23 12:37)

Dziekuje!

refcia21

(2008-04-23 12:21)

Witam i przepraszam, że tak długo nie odpisywałam, więc nadrabiam:
- 1 budyń to wystarczy, lecz jak ktoś ma dosyć rzadki ser to można dodać 2 (bez cukru) na 0,5l mleka.
- blaszka (ja mam taką) 32 cm / 20 cm.
- masło może być i 20dkg i 25dkg (takie jakie jest akurat w sklepie)
Pozdrawiam i życzę smacznego!!!  

vikunia

(2008-04-23 11:58)

doniu84 odpowiem za różyczkę- słoik powideł czy też dżemu nie wystarczy na 3 strucle, ale dwa sloiki jak jest w przepisie wystarczą

donia84

(2008-04-23 11:51)

Nie bardzo rozumiem. Ciasta jest na 3 strucle, jak wynika z opisu, ale chyba słoik powideł nie wystarczy do nadzienia na 3, ale na jedną. Czy mogłabyś mi wyjaśnić jak to jest?

dorime

(2008-04-23 11:41)

To i ja tak zrobię bardzo mi to pasuje  Dziękuję za odpowiedz . Pozdrawiam      Dorota

Etnavo

(2008-04-23 11:26)

kokliko masz racje tez sprawdzałem i zeczywiście  chili w tym przepisie nie jest prawdziwe.  Autor powinien zmienic  tytuł dania na "chili wg. kisiela" ,  a nie wprowadzać ludzi w błąd

gumcia

(2008-04-23 11:16)

Mońcia !!! przepyszna ta Twoja zapiekanka! mój mąż robił ją wczoraj, teraz będzie stałym daniem na obiad w naszej rodzince:) dzięki serdeczne za przepis!

psiunia

(2008-04-23 11:08)

Ponownie upiekłam ten fantastyczny makowiec i tak jak poprzednio zwiękrzyłam ilość maku do 40 dkg.Polewa tym razem to lukier z odrobiną olejku migdałowego,na koniec posypane płatkami migdałowymi.Pychota

Yasminne

(2008-04-23 10:57)

Bardzo się cieszę

agatolla

(2008-04-23 10:45)

Tak, też tak robiłam. Tylko że wtedy nie wytrąca się sok i skrobia. dzieki za podpowiedź.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij