A ja ponowie pytanie Olusi na jaka blache jest ten przepis?
Cieszę się bardzo!!!że skorzystałaś z mojego przepisu,pozdrawiam
Ja robiłam z prawdziwym masłem, ale dałam dwie i pół kostki. Kostki masła sa niestety po 200g
Też nie uznaję roślinnego w kremie
czy nie lepiej zamast masła roślinnego użyć masła zwykłego nie bedzie lepszy smak? czy ktoś próbował? prosze o szybka odpowiedz bo zależy mi żeby krem był bez posmaku jaki daje masło roślinne..z góry dziekuje..aha! tort juz upieczony!;D
Rewelacja jak dla mnie i mojej rodzinki.Dzięki
Bardzo smaczny,bardzo pyszny,bardzo słodki.Znakomity
Przepis mi się podoba i napewno go wykorzystam,ale mam pytanie czy przed nałożeniem śliwek nie trzeba ciasta posmarowac białkiem, bo przecież owoce puszczają sok.
POZDRAWIAM
Ja również upiekłam tą drożdżówkę. Było to moje pierwsze ciasto drożdżowe na słodko. Drożdżowe robię jedynie ciasto do pizzy, bo drozdżówki, chałki i wszelkie placki drożdżowe mają skomplikowane receptury, trzeba długo wyrabiać i uwaźać na drożdże. A tu o nic się nie matrwisz, po prostu łączysz składniki i... gotowe, a do tego smaczniutkie. Polecam i dziękuję za ten przepis.
tiramisu...... po prosty pychotka.Ten przepis ma tylko jeden minus ,po zrobieniu ten deserek zbyt szybko znika ze stołu.
Dziękuję bardzo że się podoba,ale wyszło przepyszne! tylko rece mnie bolały,pomagałam mamie ale warto bylo.pozdrawiam
Bardzo smaczne wyszły,polecam tylko za mało zrobiłam! goście wpadły do mamy
Rolada się nie rozwinie ponieważ zwija ją się kiedy jest gorąca i jabłka miękkie ją skleją.Możesz elafie upiec a napewno Ci się uda.Piekę ją często i nie było wpadki.
POZDRAWIAM.
dobry przepis-łatwy i skuteczny.biszkopt wyszedł pyszny