Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

emssa

(2008-04-21 21:26)

A ja ponowie pytanie Olusi na jaka blache jest ten przepis?

niebieska-różyczka

(2008-04-21 21:02)

Cieszę się bardzo!!!że skorzystałaś z mojego przepisu,pozdrawiam

meg30

(2008-04-21 20:55)

Ja robiłam z prawdziwym masłem, ale dałam dwie i pół kostki. Kostki masła sa niestety po 200g

Też nie uznaję roślinnego w kremie

Megusia65

(2008-04-21 20:37)

Refciu! wyglada to bardzo apetycznie ale odp. mi szybciutko czy 1 budyń wystarczy ; masa nie bedzie zbyt rzadka?

maggab3

(2008-04-21 20:19)

czy nie lepiej zamast masła roślinnego użyć masła zwykłego nie bedzie lepszy smak? czy ktoś próbował? prosze o szybka odpowiedz bo zależy mi żeby krem był bez posmaku jaki daje masło roślinne..z góry dziekuje..aha! tort juz upieczony!;D

mint

(2008-04-21 20:19)

Oto moja cukinia..:)) Nie robilam pojedynczo tylko polowkami cukini wylozylam blaszke, nastepnie polozylam mieso i przykrylam cieniutkimi plasterkami cukini.

   
  Pozdrawiam :)

kaj

(2008-04-21 20:05)

Rewelacja jak dla mnie i mojej rodzinki.Dzięki

kaj

(2008-04-21 20:03)

Bardzo smaczny,bardzo pyszny,bardzo słodki.Znakomity

domicella

(2008-04-21 20:00)

Przepis mi się podoba i napewno go wykorzystam,ale mam pytanie czy przed nałożeniem śliwek nie trzeba ciasta posmarowac białkiem, bo przecież owoce puszczają sok.POZDRAWIAM

Minimaxiorka

(2008-04-21 19:57)

Ja również upiekłam tą drożdżówkę. Było to moje pierwsze ciasto drożdżowe na słodko. Drożdżowe robię jedynie ciasto do pizzy, bo drozdżówki, chałki i wszelkie placki drożdżowe mają skomplikowane receptury, trzeba długo wyrabiać i uwaźać na drożdże. A tu o nic się nie matrwisz, po prostu łączysz składniki i... gotowe, a do tego smaczniutkie. Polecam i dziękuję za ten przepis.

kaj

(2008-04-21 19:54)

tiramisu...... po prosty pychotka.Ten przepis ma tylko jeden minus ,po zrobieniu ten deserek zbyt szybko znika ze stołu.

niebieska-różyczka

(2008-04-21 19:52)

Dziękuję bardzo że się podoba,ale wyszło przepyszne! tylko rece mnie bolały,pomagałam mamie ale warto bylo.pozdrawiam

niebieska-różyczka

(2008-04-21 19:44)

Bardzo smaczne wyszły,polecam tylko za mało zrobiłam! goście wpadły do mamy

domicella

(2008-04-21 19:43)

Rolada się nie rozwinie ponieważ zwija ją się kiedy jest gorąca i jabłka miękkie ją skleją.Możesz elafie upiec a napewno Ci się uda.Piekę ją często i nie było wpadki.POZDRAWIAM.

u.rszulka

(2008-04-21 19:41)

dobry przepis-łatwy i skuteczny.biszkopt wyszedł pyszny

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij