Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

niebieska-różyczka

(2008-04-21 11:01)

Wychodzą 3 szt jezeli dasz cienko ciasta,a 2 sz jak dasz duzo.pozdrawiam

domicella

(2008-04-21 10:50)

Ja korzystam z podobnego przepisu i jak nie mam świeżych truskawek daję mrożome też są dobre.POZDRAWIAM!!!!!

ptysioch

(2008-04-21 10:39)

Wygląda bardzo smacznie:-) Czy z podanych składników wychodzi 1 pizza na całą patelnie? Czy może kilka takich? Pozdrawiam:)

Fot. baby, żołądek
żołądek
43.6k
133
17
baby
madzia22r

(2008-04-21 10:30)

Ja tez robie ten placek pod nazwa tulipan, tyle ze ciasto dziele na 4 czesci. Czwarta jest biala z dodatkiem wiorek kokosowych.

kebabek

(2008-04-21 10:25)

bazylko, czy można do masy dodać mrozone truskawki czy muszą być świeże?

kebabek

(2008-04-21 10:23)

bardzo dobra salatka, do tej pory robiłem podobną tylko bez fasolki i musztardy. Z fasolką jest dużo lepsza

mintak

(2008-04-21 10:19)

Robiłam poraz kolejny z tym, że z jednego płata ciasta zrobiłam 6 sztuk goście nie mogli sie nachwalić - nawet zimne smakowały.

galadriela

(2008-04-21 10:11)

Robiłam je jako jagodzianki i były rewelacyjne:)

a teraz z braku jagód zrobiłam z makiem z puszki i sa poprostu wspaniałe:)))) dla osób lubiacych makowiec i mak polecam.

sekret tych bułeczek tkiw w rewelacyjnym cieście drozdżowym a nadzienie podkreśla tylko efekt:)

dzięki za wspaniały przepis:)

peggy83

(2008-04-21 10:11)

przepraszam, a w składnikach sosu, co to jest "2 l-czki"? może to głupie pytanie , ale nie wiem o co chodzi, a mam ochotę wrzucić to cudeń ko na grilla, czuję że będzie pyszne!

domino29

(2008-04-21 10:05)

Całkowicie podzielam opinię powyżej.Smak bardzo intrygujący, zrobie napewno nie raz.

irviers.kennel

(2008-04-21 10:03)

u mnie niestety klapa :-( Zrobilam wszystko wg przepisu ale niestety- zwykły pech- nie ubiła mi sie smietana. A ze robilam na styk- to goscie zjedli tort z taką lejącą masą ;-) W smaku bardzo dobry! Szkoda ze nie wyszedl mi do konca... ale przy okazji okazało sie ze jestem uczulona na miete ;-))

Megusia65

(2008-04-21 09:21)

ha dzięki nigdy nie blanszowałam owoców oprócz kiwi i ananasa. teraz spróbóję jabłka ''potraktować'' --- pozdrawiam ciebie besiu 1803

Megusia65

(2008-04-21 09:16)

To było mi potrzebne na dzień dobry! popijając pornną kawusię od razu lepiej mi się w życie '' wchodzi''.Czekam na więcej --- pozdrawiam

gumcia

(2008-04-21 09:05)

dodaję do ulubionych, brzmi pysznie :)

ptysioch

(2008-04-21 08:32)

Przepyszny kurczaczek!!! Mięsko wyszło super soczyste i mięciutkie, polecam ten przepis:-)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij