Wychodzą 3 szt jezeli dasz cienko ciasta,a 2 sz jak dasz duzo.pozdrawiam
Ja korzystam z podobnego przepisu i jak nie mam świeżych truskawek daję mrożome też są dobre.POZDRAWIAM!!!!!
Wygląda bardzo smacznie:-) Czy z podanych składników wychodzi 1 pizza na całą patelnie? Czy może kilka takich? Pozdrawiam:)
Ja tez robie ten placek pod nazwa tulipan, tyle ze ciasto dziele na 4 czesci. Czwarta jest biala z dodatkiem wiorek kokosowych.
bazylko, czy można do masy dodać mrozone truskawki czy muszą być świeże?
bardzo dobra salatka, do tej pory robiłem podobną tylko bez fasolki i musztardy. Z fasolką jest dużo lepsza
Robiłam poraz kolejny z tym, że z jednego płata ciasta zrobiłam 6 sztuk goście nie mogli sie nachwalić - nawet zimne smakowały.
przepraszam, a w składnikach sosu, co to jest "2 l-czki"? może to głupie pytanie
, ale nie wiem o co chodzi, a mam ochotę wrzucić to cudeń ko na grilla, czuję że będzie pyszne!
u mnie niestety klapa :-( Zrobilam wszystko wg przepisu ale niestety- zwykły pech- nie ubiła mi sie smietana. A ze robilam na styk- to goscie zjedli tort z taką lejącą masą ;-) W smaku bardzo dobry! Szkoda ze nie wyszedl mi do konca... ale przy okazji okazało sie ze jestem uczulona na miete ;-))
ha dzięki nigdy nie blanszowałam owoców oprócz kiwi i ananasa. teraz spróbóję jabłka ''potraktować'' --- pozdrawiam ciebie besiu 1803
dodaję do ulubionych, brzmi pysznie :)
Przepyszny kurczaczek!!! Mięsko wyszło super soczyste i mięciutkie, polecam ten przepis:-)