Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

aloiram

(2008-04-20 20:31)

Ave, super pomysł!!! Moja góra wyglądała tak:

boro92

(2008-04-20 20:26)

chciałam zapytać ile procentowa ma być śmietanka( 30% czy wystarczy 18%)?

Dorota zza plota

(2008-04-20 20:21)

Nutello wykorzystalam Twoj przepis do zrobienia rolady kakaowej. Zrobilam ciasto z polowy skladnikow ale dodalam ciut wiecej maki ze wzgledu na wielkie jaja. Ciasto bardzo ladnie wyroslo bylo pulchne w ogole nie gumowate. Moim bledem bylo ze troszke za grubo rozsmarowalam na blasze i mi peklo w czasie zwijania ale to byla moja wina. Dawno nie robilam biszkopta na rolade i nie spodziewalam sie, ze tak pieknie wyrosnie. Dziekuje bardzo za przepis.

jema4

(2008-04-20 19:58)

Ciasto przepyszne, bardzo delikatne, bardzo wilgotne. Przerosło moje oczekiwania. Polecam! Dziękuję za przepis i pozdrawiam! 
         

Fot. kiiri, jezyki Nigelli
jezyki Nigelli
26.7k
264
17
kiiri
freiman2

(2008-04-20 19:54)

Bardzo dobre , przypomina mi jak w czasach PRL-u robiliśmy coś podobnego , tyle że zamiast marsów (całkowicie wtedy nieosiągalnych)  roztapialiśmy cukierki toffi , a zamiast płatków dodawaliśmy ryż dmuchany (preparowany)

bazylka

(2008-04-20 19:52)

Wszystko można i zapiec też. Też pozdrawiam.

jema4

(2008-04-20 19:37)

Po raz kolejny zrobiłam. Pyszne!
   
Pozdrawiam!

Fot. mlena, Aniołek
Aniołek
142k
1k
91
mlena
daisy22

(2008-04-20 19:35)

Aniołek przepyszny nie moge sie najesc!!!!!!

niebieska-różyczka

(2008-04-20 19:35)

Można jeszcze zapiec,i bedzie pychotka.Pozdrawiam autorkę przepisu.

Kry

(2008-04-20 18:58)

Dziś robiłam ciasteczka. Dałam o połowę mniej cukru i nie wiem czy to nie było przyczyną, że ciasteczka po prostu się rozsypywały. O wałkowaniu nie było mowy. Musiałam je mocno zgniatać ręcznie. Były grubsze niż zalecane 3 mm w związku z tym wyszły mi z tej porcji 32 sztuki. Wydłużył sie zatem i czas pieczenia  do około pół godziny. W smaku dobre, w tygodniu powtórzę zachpwując już dokładnie podane proporcje.

monia585

(2008-04-20 18:50)

Patrzcie na inne moje desery galaretkowe

woteo

(2008-04-20 18:47)

Napoleonkaa szybka praca,dziś zrobiłam na deser ale ten krem było czuć mąką niewiem czy użyłam odpowiedniej mąki do tego (tortowa),pozatym krem powinien zesztywnieć czy być lekko lużny ja wstawiłam do lodówki jak przestygł i był smaczniejszy.

monia585

(2008-04-20 18:47)

oj jak zrobisz to szybko ci zniknie dosłownie rozpływa sie w ustach. Sama nie wiedziałam jak to bedzie smakowało, ale sie nie rozczarowalam jak smacznie wyglada, tak samo smakuje pozdrawiam

alicja37

(2008-04-20 18:44)

Już ląduje w ulubionych .............napewno zrobie.Uwielbiam ryby!!!

bergamotka2

(2008-04-20 00:55)

zachęcam  i pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij