Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Kluko

(2008-04-19 20:19)

Przepis wygląda bardzo apetycznie:)

Niesia

(2008-04-19 20:13)

Bardzo dobra baba Mmmm... Pycha

milowski

(2008-04-19 20:03)

Czy ktoś zna przepis na ćwikłę bez buraczków?
          A więc po co "Ćwikła z buraczków"?
Czy ktoś zna przepis na ćwikłę bez chrzanu?
          To dlaczego szubamag używa tego określenia? I nie tyko ona - prawie na wszystkich tego typu wyrobach, które możemy
          spotkać w sklepach widzimy takie właśnie etykietki...
A może wystarczyłoby tylko jedno słowo "Ćwikła" ???

Glumanda

(2008-04-19 19:53)

Hallo Kamilo1234! zrobilam tort na komunie zainspirowana Twoim przepisem i pomyslem na wyglad. Tort jaki zrobilam jest zupelnie inny, niz w Twoim przepisie, jednak ksztalt ten sam, wiec pozwalam sobie wkleic zdjecie. Bardzo elegancko wyglada taki tort! Faktycznie wymaga pewnej sprawnosci w tej slodkiej branzy. Pozdrawiam serdecznie.

aneczkabell

(2008-04-19 19:37)

zupa super nawet w wersji bez zasmażki ale wzbogacona przysmażoną kiełbaską. Polecam

Fot. donia84, Waniliowiec
Waniliowiec
21.3k
252
21
donia84
marika

(2008-04-19 19:35)

bardzo dobre ciacho polecam

Krystyna911

(2008-04-19 19:27)

Baaaaaaaaaardzo dobre. Z wrodzonego lenistwa, skorzystałam z gotowej masy makowej i jabłek w słoiku. O ile masa się sprawdziła, to następnym razem jabłka sama przygotuję. Te "słoikowe" są dla mnie zbyt słodkie.

Mońcia

(2008-04-19 19:25)

b.bella,czy roladki z rękawa są przyrumienione?Z początku gdy czytałam twój komentarz,przestraszyłam się,że zagniecione,rozwałkowane i zrolowane z mięsem ciasto wsadziłaś do lodówki aby rolada leżała tam do jutra-byłaby twardawa bo ciasto kopytkowe lubi być od razu zużytkowane.Pomysł z podpieczeniem ciekawy,Ja też nie lubie dwukrotnie odsmażanych potraw,ale z tymi roladkami robie inaczej:smaże od razu wszystkie a te co zostaną wkładam na drugi dzień na blaszke i podpiekam chwile w piekarniku już bez użycia żadnego tłuszczu.Pozdrawiam!

ekkore

(2008-04-19 19:23)

W temacie szpinaku dopiero raczkuję. na razie zapoznałam się ze szpinakiem mrozonym. I czy dojdzie do poznania ze świeżym - nie mam pojęcia - na pewno będzie to trochę trwało nim zaryzykuję. Czy wiesz może ile szpinaku mrozonego "wejdzie" na 250 g świeżego?

besia1803

(2008-04-19 19:12)

Ciekawe ciasteczka, musze wypróbować, juz dodaje do ulubionych

alman

(2008-04-19 19:12)

Robiłam i zapomniałam skomentować. To będzie moja ulubiona babka, dotychczas /robione z innych przepisów/ jakoś mi nie odpowiadały, a ta owszem, i to bardzo!

Aniula27

(2008-04-19 19:07)

Ciasto bardzo smaczne, dodałam dwie torebeczki herbaty Tetley Earl Grey bo tylko taką miałam w domu i pół puszki brzoskwiń. Dziękuje za przepis, na pewno jeszcze z niego skorzystam. Polecam, a oto moje ciacho:

                                 

bazylka

(2008-04-19 18:45)

Życzę miłej pracy.Polecam na niedzielny obiad i czekam na komenty jak wyjdzie

Kormag

(2008-04-19 17:45)

czy mozna prosic autora przepisu o podanie ilosci skladnikow bo jestem poczatkujacm kucharzem i oko mam niewyrobione jeszce :)

Fot. Wkn, Pizza
Pizza
93.2k
691
85
Wkn
metallingxiaoyu

(2008-04-19 17:43)

Przepis cudowny (ciasto nr. 1), robiłam dla młodszego brata i był zachwycony :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij