erka miło mi, że ciasto smakowało
myślę, że Twój pomysł może wywróżyć całkiem smaczne ciasto, jak spróbujesz daj znać jak wyszło, pozdrówka
Po prostu bossssskie!
Moja rodzina spałaszowała wszystko. A makaron się nie rozpadł, mimo iż nie schłodziłam specjalnie farszu. Proponuje cannelloni włoskiej firmy Pasta Zara. U mnie sprawdził się doskonale, a na dodatek nie jest zbyt drogi (jedno opakowanie wystarcza w zupełności i kosztuje ponad 4 zł).
Jeszcze 20 min. i zabieramy się za pałaszowanie
Już nie możemy się doczekać . Babka wygląda świetnie - jest ścisła i ślicznie zarumieniona. Polecam patent na ścieranie ziemniaków sokowirówką, który sprzedała dorota40 - fantastyczna oszczędność czasu
!!! Mamy nadzieję, że babka będzie smakować równie wysmienicie, jak się prezentuje. Oczywiście damy znać. Przepis urozmaiciliśmy smażonymi pieczarkami.
Super łatwe i dobre!
Jeszcze nie próbowałam, ale już wszystko przygotowane w piekarniku czeka na czas kolacji. Bardzo podoba mi się pomysł z czerwonym sosem na górę. Ja do farszu szpinakowego nie dawałam pieczarek tylko kilka czarnych oliwek oraz dla zaostrzenia smaku i zagęszczenia ser ricotta - pycha! Pozdrowienia dla wszystkich fanów szpinaku :)
Robiłam wszystkim bardzo smakowały.Super przepis!Dzięki
ciasto przepyszne,smak super jaki i masy wiśniowej tak i pianki capucino,pozdrawiam dzieki za przepis
Na ile to jest osób ?
Dzisiaj robię na kolacje i zdam relację póżniej.
Witam!Po tylu pozytywnych komentarzach nabralam wielkiej ochoty i jutro zrobie na obiad.Dam znać jak wyszło.
ciasteczka bardzo smaczne tylko moim zdaniem trochę za suche dlatego podałam z keczupem pomidorowo-śliwkowo-jabłkowym
jak obiecałam tak i zrobiłam i powiem jedno: warto było! wbrew pozorom ciasto jest bardzo łatwie do zrobienia a efekt cudowny. Pyszne ciasto godne polecenia
użyłam masy marshmallows do wykonania dekoracji na moim torcie, to co mi sie w niej podoba to w sumie dosyc łatwe wykonanie i przy uzyciu pianek biało różowych wychodzi piekny kolor rozowy bez potrzeby barwienia, jednak masa ma tez i minusy, bardzo słabo przyjmuje barwniki wylalam cały czerwony barwnik a zafarbowała mi sie zaledwie na ciemniejszy różowy, masa doskonale nadaje sie do obłozenia tortu jednak do robienia dekoracji nie za bardzo poniewaz szybko wysycha (wtedy mozna ja wlozyc na troche do goracego peikarnika lub mikrofali i znow jest plastyczna) aha i jeszcze jedno jest bardzo dobra w smaku dokładnie jak pianki tylko zdecydowanie słodsza no a pozatym cukru pudru weszło mi wiecej niz pół kilograma, mysle ze masa bedzie idealna np do tortu barbie, z pewnoscia kiedys jeszcze ja wykorzystam a oto co mi wyszło z masy
wlasnie zrobilam w wersji ze swieza papryka i cebulka - nie dosc, ze bardzo dobra to zrobienie jej zajmuje tyle co ugotownie ryzu - polecam