Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Dorota 789

(2008-04-19 10:22)

Szynka gotowa!
Po degustacji domownicy orzekli, że innej wędliny już nie chcą:))
Tomku za zamieszczenie tego przepisu masz ode mnie cmok, jak stąd do Lublina:))
Aha! Dobra rada! Jeżeli zdecydujecie się na skorzystanie z przepisu upewnijcie się najpierw, czy macie w domu wystarczająco wysoki garnek, co by zmieścił wody powyżej mięsa. Przyznam się, że przeżyłam chwile paniki, ale na szczęście przypomniało mi się, żw w piwnicy powinien być stary kociołek. I był... ufff!
Pozdrawiam Dorota.

Hechler Elisabeth

(2008-04-19 10:18)

Przeciez te serki Philadelphia sa slonawe. Ja ich  uzywam do poprawienia smaku sosu, albo do zabielenia zupy.
Sprobuje twoj przepis. Pozdrawiam

abiola

(2008-04-19 10:14)

przepraszam chochlik wyniósł mąkę ale już wróciła

Aniula27

(2008-04-19 10:13)

Wygląda bardzo apetycznie, świetny pomysł z tą polędwiczką, ląduje w ulubionych, na pewno wypróbuje.

Hechler Elisabeth

(2008-04-19 09:51)

Ja rowniez sprobuje. Uwielbiam serniki. Zaraz dodam do ulubionych. Napisze jak upieke

Hechler Elisabeth

(2008-04-19 09:39)

Jak duza blaszke potrzeba do pieczenia? Chce go dzisiaj upiec. Pozdrawiam.

lilia000

(2008-04-19 08:59)

Wyszły PYCHAAAAAaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! Napewno jeszcze je zrobie :)

..::monika::..

(2008-04-19 08:49)

na pewno mozna sprobowac zrobic cos takiego..sama nigdy nie probowalam.....trzymam kciuki ze sie uda..tylko pewnie ta beze bedzie trzeba nalozyc przed koncem pieczenia....

lilia000

(2008-04-19 08:47)

Ten sernik to REWELACJA!!!!!!!!!! Ostatnio zrobiłam go rano ,a wieczorem nic w blaszce prawie nie zostało.
Wszystkim smakował i już się pytają kiedy będę go znów robiła. :)

Waszka

(2008-04-19 06:37)

niebieska-różyczka - a świnka nie jest?? dlaczego nikt nie protestuje pod przepisami z wieprzowiną czy cielęciną ?? Irytująca niekonsekwencja
a do rzeczy - króliki są pyszne a przepis wypróbuję - laduje w ulubionych

bahus

(2008-04-19 00:42)

Niagara8 naucz się czytać. Zobacz kto jest autorem tego przepisu na stronie "kisa". Jeśli Ci to jednak sprawi kłopot to wskażę Ci na link, który umieściłaś powyżej, nawet w powyższym linku jest mój nick. A więc popełniłem wredny plagiat swojego własnego przepisu.

rocky

(2008-04-19 00:40)

naprawde pyszna tortilla - co prawda troche ja zmodyfikowalem bo zamiast swiezych warzyw uzylem mieszanki meksykanskiej dodajac do niej papryczek piri-piri ;) i zamiast kurczaka dalem wieprzowine ale i tak bylo pycha - dzieki :)

bazylka

(2008-04-18 23:56)

Zapiekanka wygląda bosko. Tak mnie te fotki zachęciły, że zrobię jutro na obiadek moim chłopakom!!!

mariateresa

(2008-04-18 22:47)

Śliczną zrobiłaś  Rybko zapiekankę !    Aż się uśmiechnęłam do tych zdjęć.    Dziękuję że wykorzystałaś przepis  i  bardzo się cieszę, że daleko w Rybniku dzisiejsza kolacja smakowała.  Serdecznie podrawiam !!!

rybka80

(2008-04-18 22:34)

Śliczne:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij