Szynka gotowa!
Po degustacji domownicy orzekli, że innej wędliny już nie chcą:))
Tomku za zamieszczenie tego przepisu masz ode mnie cmok, jak stąd do Lublina:))
Aha! Dobra rada! Jeżeli zdecydujecie się na skorzystanie z przepisu upewnijcie się najpierw, czy macie w domu wystarczająco wysoki garnek, co by zmieścił wody powyżej mięsa. Przyznam się, że przeżyłam chwile paniki, ale na szczęście przypomniało mi się, żw w piwnicy powinien być stary kociołek. I był... ufff!
Pozdrawiam Dorota.
Przeciez te serki Philadelphia sa slonawe. Ja ich uzywam do poprawienia smaku sosu, albo do zabielenia zupy.
Sprobuje twoj przepis. Pozdrawiam
przepraszam chochlik wyniósł mąkę ale już wróciła
Wygląda bardzo apetycznie, świetny pomysł z tą polędwiczką, ląduje w ulubionych, na pewno wypróbuje.
Jak duza blaszke potrzeba do pieczenia? Chce go dzisiaj upiec. Pozdrawiam.
Wyszły PYCHAAAAAaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! Napewno jeszcze je zrobie :)
Ten sernik to REWELACJA!!!!!!!!!! Ostatnio zrobiłam go rano ,a wieczorem nic w blaszce prawie nie zostało.
Wszystkim smakował i już się pytają kiedy będę go znów robiła. :)
niebieska-różyczka - a świnka nie jest?? dlaczego nikt nie protestuje pod przepisami z wieprzowiną czy cielęciną ?? Irytująca niekonsekwencja
a do rzeczy - króliki są pyszne a przepis wypróbuję - laduje w ulubionych
Niagara8 naucz się czytać. Zobacz kto jest autorem tego przepisu na stronie "kisa". Jeśli Ci to jednak sprawi kłopot to wskażę Ci na link, który umieściłaś powyżej, nawet w powyższym linku jest mój nick. A więc popełniłem wredny plagiat swojego własnego przepisu.
naprawde pyszna tortilla - co prawda troche ja zmodyfikowalem bo zamiast swiezych warzyw uzylem mieszanki meksykanskiej dodajac do niej papryczek piri-piri ;) i zamiast kurczaka dalem wieprzowine ale i tak bylo pycha - dzieki :)
Zapiekanka wygląda bosko. Tak mnie te fotki zachęciły, że zrobię jutro na obiadek moim chłopakom!!!
Śliczną zrobiłaś Rybko zapiekankę ! Aż się uśmiechnęłam do tych zdjęć. Dziękuję że wykorzystałaś przepis i bardzo się cieszę, że daleko w Rybniku dzisiejsza kolacja smakowała. Serdecznie podrawiam !!!
Śliczne:)