Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

rybka80

(2008-04-18 22:31)

Laznia przepyszna.w przyszłym tyg.powtórka,ten przeps jest the best.N azdjęciu dopiero co z piekarnika, więc jeszcze się źle kroiło, ale później już było ok.a smak..........Super:))Dzięki za przepis

rybka80

(2008-04-18 22:15)

Bardzo pyszna.Jedliśmy dziś na kolację.Smaczna i fajnie się kroi. Polecam;))

Agapis

(2008-04-18 22:07)

niebieska-różyczka

(2008-04-18 21:55)

Bahus!!! króliki są do kochania i do głaskania a nie do jedzenia.

kasiek809

(2008-04-18 21:50)

hhhhmmmm..więc co tu dużo mówić-domownicy zachwyceni,sąsiadeczka zachwycona,rodzinka zachwycona-niestety na jutro nic nie zostało więc przy najbliższej okazji także wszyscy będą ZACHWYCENI,pozdrawiam i dziękuje za udany przepis-i jestem bardzo zachwycona....

Fot. Wkn, Chałka
Chałka
126k
1.2k
193
Wkn
alfons

(2008-04-18 21:42)

Bardzo dobry smakołyk. Niestety, wg mnie w przepisie jest podane zdecydowanie za mało cukru. Ale to kwestia gustu. Polecam wszystkim żarłokom!

kasia.terlecka

(2008-04-18 21:39)

dziekuje ci serdecznie. jestem w trakcie robienia tego torciku i twoja ekspresowa odpowiedz bardzo mi pomoze:) pozdrawiam

aneczkabell

(2008-04-18 21:38)

mam pytanie czy zupę miksuje sie ciepłą czy wystudzoną??? bo nie wiem jak się zachowa mikser gdy wsadzę go do ciepłej zupy???

alfons

(2008-04-18 21:38)

Wspaniała sałatka! Palce lizać! Cała rodzina była zachwycona! Zrobiłem na wszyskich ogromne wrażenie! Każdy obecny na imprezie wziął ode mnie na nią przepis! Dla takich smakołyków warto było zarejestrować się na tej stronie!

StanislawaO57

(2008-04-18 21:21)

Pyszne, łatwe, tanie. Dziękuję za przepis i polecam innym użytkownikom.

dana39

(2008-04-18 20:46)

Dziękuję za miłe komentarza i cieszę się, że mafinnki smakują:) Pozdrawiam

Fot. tineczka, Ty
Ty
5k
0
2
tineczka
daisy22

(2008-04-18 20:29)

Grazynko ten wiersz jest sliczny i powiem ci szczerze ze to troche przypomina moje marzenia z młodszych lat ktore teraz sie urzeczywistniły.Pozdrawiam serdecznie

mariateresa

(2008-04-18 20:19)

Tak Asiulko,  papryki  w proszku  i 2 suszone papryczki  oczywiście dam , -   ja  miałam na myśli świeża paprykę którą zawsze daję do gulaszu - np. w moim przepisie  " Gulasz marynowany " są 4 duże,  mięsiste  czerwonej  na 2 kg. mięsa.

A ten wołowy -  będzie taki jak Twój,    o smaku powiadomię -  ale wiem już teraz, że będzie pozytywny.  Również pozdrawiam !

atkors

(2008-04-18 20:14)

hmm może być pyszne:) tylko jedno pytanie ile mąki trzeba dodać do ciasta???

Fot. tineczka, Ty
Ty
5k
0
2
tineczka
kamaxyz

(2008-04-18 20:02)

dziś przeczytałam  wiersz...... ...
co nazywa się tęsknotą do tego co zawsze kochałam tęsknota za pięknem

pozdrawiam grażynko kamaxyz

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij