Laznia przepyszna.w przyszłym tyg.powtórka,ten przeps jest the best.N azdjęciu dopiero co z piekarnika, więc jeszcze się źle kroiło, ale później już było ok.a smak..........Super:))Dzięki za przepis
Bardzo pyszna.Jedliśmy dziś na kolację.Smaczna i fajnie się kroi. Polecam;))
Bahus!!! króliki są do kochania i do głaskania a nie do jedzenia.
hhhhmmmm..więc co tu dużo mówić-domownicy zachwyceni,sąsiadeczka zachwycona,rodzinka zachwycona-niestety na jutro nic nie zostało więc przy najbliższej okazji także wszyscy będą ZACHWYCENI,pozdrawiam i dziękuje za udany przepis-i jestem bardzo zachwycona....
Bardzo dobry smakołyk. Niestety, wg mnie w przepisie jest podane zdecydowanie za mało cukru. Ale to kwestia gustu. Polecam wszystkim żarłokom!
dziekuje ci serdecznie. jestem w trakcie robienia tego torciku i twoja ekspresowa odpowiedz bardzo mi pomoze:) pozdrawiam
Wspaniała sałatka! Palce lizać! Cała rodzina była zachwycona! Zrobiłem na wszyskich ogromne wrażenie! Każdy obecny na imprezie wziął ode mnie na nią przepis! Dla takich smakołyków warto było zarejestrować się na tej stronie!
Pyszne, łatwe, tanie. Dziękuję za przepis i polecam innym użytkownikom.
Dziękuję za miłe komentarza i cieszę się, że mafinnki smakują:) Pozdrawiam
Grazynko ten wiersz jest sliczny i powiem ci szczerze ze to troche przypomina moje marzenia z młodszych lat ktore teraz sie urzeczywistniły.Pozdrawiam serdecznie
hmm może być pyszne:) tylko jedno pytanie ile mąki trzeba dodać do ciasta???