Swietny przepis, super szybko sie robi, zastanawiam sie czy np. mozna by bylo ta pianke dac na gore sernika gotowanego i na to owoce z galaretka?
Dzieki wielkie.
jestem laikiem jesli ochodzi o zelatyne.. wiem ze trzeba umiec dobrze ja rozpuscic. jak ty to robisz?
ja daję więcej bananów i do tego jeszcze rodzynki etc. ale uwaga gdy chciałam dać inny owoc to nie wyszło ;( hihi ...cóż... ;)
z większą ilością kakao ;-) POZDRAWIAM!
PYCHA !!! Cóż tu więcej pisać ;)
polecam! polewa super! rzeczywiście z większą ilością polewa jest lepsza, na wierzch sypię pokruszonymi orzechami włoskimi dziś dokładnie na keksa z bananami.. mniam mniam mniam!
jeżeli chcesz zrobićt o ciasto to nie ma innej możliwości. To jest przepis na dużą blachę. Zrób najwyżej z połowy porcji na małą blaszkę.
Asiulko - mam w obiadowych planach gulasz wołowy i zrobię w/g Twojego przepisu - właśnie bez papryki.... no, może mniej czosnku. Pozdrawiam !
Taki przepis szukam od dawna .Dziekuje donia
baaaaaaaaaaaaaardzo dobry serniczek, dziękuję za przepis
i dziekuję za ten link pod Twoim przepisem :))))))
Rozumiem Mariuszku, że wcinałeś kapusniaczek z prażuchami :), ale mi smaka narobiłes...
aniusia 89!Tylko mleko spulchnia ciasto,a same jajko i maką powodują że ciasto jest twarde.Ale każdy robi jak uważa pozdrawiam.