Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

aga9999

(2008-04-18 09:39)

Wpisz w google mikser planetarny i 1-szy wynik jaki Ci sie wyswietli to bedzie wlasnie ten mikser :P

bocian

(2008-04-18 09:36)

Jaki to jest mikser planetarny, chciałabym wiedzieć bo też piekę w domu chleb. Czy można wyrobić ten chleb w maszynie do pieczenia chleba.Pozdrawiam

emma

(2008-04-18 08:43)

Tak tej:-)

bela48

(2008-04-18 08:30)

Modro to jest kapusta czerwona podawana do klusek i do tego rolada .To jest śląski obiad w niedzielę.

RN

(2008-04-18 08:19)

"modro" to jest kapusta, a kluski są "czorne" lub "biołe".
Jestem rodowitą Ślązaczką i wiem jak się co u nas nazywa.
A tak na marginesie. Jak ja robię te kluski, to po odciśnięciu tartych ziemniaków czekam aż z soku ziemniaczanego wytrąci się skrobia i też ją dodaję do klusek.

Patrycja0

(2008-04-18 06:39)

Cieszę się, że przepis przypadł Ci do gustu :) Ja również baaaardzo lubię te muffinki i dość często je robię :))

katex

(2008-04-18 00:17)

tweety kawa z filmiku jest niesamowita... a z jaką szybkością i dokładnością jest przyrządzana, a raczej ozdabiana :) ..... gdybym ja miała coś takiego zrobić, goście piliby chyba zimną kawę, tyle czasu by mi to zajęło, a i tak wątpię czy by wyszło tak ładnie jak na filmiku :p:)

tweety1811

(2008-04-18 00:16)

makaronu z warzywami z wody ;] bułka nadaje zupełnie inny smak... najlepiej zauważyły to dzieciaki ;P

tweety1811

(2008-04-18 00:09)

tej Nigelli?? XD z tvn style??

mariateresa

(2008-04-18 00:03)

Dla nielubiących   -  czego ?     -  bo ja makaron z warzywami lubię bardzo  i też robię podobnie   Pozdrawiam ! 

Przepis
Zupa cygańska
55.8k
703
35
Wkn
justi28

(2008-04-17 23:07)

a u mnie ta zupka nie zdała egzaminu; mężowi bardzo smakowała i zajadał się nią, ale mi niestety nie; no ale cóż gdyby wszyscy mieli takie same gusta kulinarne to nie byłoby tyle przepisów
pozdrawiam

tweety1811

(2008-04-17 23:03)

mmmmm tak troszku egzotycznie :) musim wypróbować

justi28

(2008-04-17 23:02)

zrobiłam na obiadek trzecią część przepisu i wyszło super; podałam z sosem grzybowym i kiszonym ogóreczkiem; bardzo szybko się to robi i jest o wiele lepsze od zwykłych mielonych; polecam

justi28

(2008-04-17 22:56)

sos jest boski- właśnie takiego przepisu szukałam, użyłam do niego łaciatej śmietany18% z przeznaczeniem do zup i sosów i sosik nie zgęstniał, ale dodałam niecałą łyżkę mąki ziemniaczanej rozmiesznej z wodą i sosik był uratowany; podałam do zrazów z mięsa mielonego
pycha!!! dzięki za przepis

justi28

(2008-04-17 22:44)

aha! dodałam też startego ziemniaka (nie odciśniętego z wody), wydaje mi się, że dzięki temu były bardziej miekkie i puszyste
pozdrawim

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij