Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

ixa

(2008-04-17 20:47)

Podejrzewam,ze jak ktos jada ziemniaki ze skorka codziennie to napewno mu to zaszkodzi,ale raz na jakis czas mysle,ze takiego wielkiego ubytku na zdrowiu nie wyrzadzi ;)

justyna607

(2008-04-17 20:08)

placek jest arcy kozak ....
jolka001 powinna dostac medal.
to ja Pawełek pisałem smakosz i drobnomieszczanin...
Pozdrawiam

tweety1811

(2008-04-17 20:03)

dokładnie ;] a najlepsze jest po wysiłku... aż uszy się trzęsa ;P

kasia.terlecka

(2008-04-17 20:01)

oh nie wiedziałam... nie pamiętam niestety dokładnych proporcji, jednak wiem że dżem podgrzewało sie z odrobina wody i tym polewało ciasto. ona jest taka klejaca. ale pysznie ozdabia ciasto:)

orota

(2008-04-17 20:01)

To po prostu musi być dobre, i pewnie zawsze się udaje :)

eM

(2008-04-17 19:40)

Właśnie upiekłam Twoje babeczki- porcja potrójna, dla klasy na moje urodziny zamiast cukierków :D Wyszło mi razem 74 babeczek, bo napełniałam małe foremki metalowe... To będzie istne szaleństwo jedzenia! Pozdrawiam gorąco!

alidab

(2008-04-17 19:36)

To wszystko rzecz gustu...:)))  Dla mnie idealnym połaczeniem dla większości serników jest lukier cytrynowy - dla mojego podniebienia to duet idealny. Zdarza się,że polewam sernik polewą ale najczęściej tradycyjny sernik wiedeński , jeśli jednak Ty tak lubisz polewę jak ja lukier cytrynowy to ręczę, że sernik  będzie z nią wyborny...:)))

Fot. Gabulka, Dufinki 2
Dufinki 2
32.1k
556
11
Gabulka
bytomianka

(2008-04-17 19:33)

Wydaje mi się,że do dufinek będzie pasował sos pieczarkowy lub gulasz i surówka z marchewki i jabłka. Tak myślę, Pozdrawiam serdecznie.

tweety1811

(2008-04-17 19:33)

całkiem zapomniałam o kaniach <mniam> no cóż słaby dostep do tych grzybów :(... dzięki za przypomnienie... bardzo podobnie robię boczniaki... :)

Ulex

(2008-04-17 19:31)

A jakie są skutki uboczne takiej diety ?

Aniula27

(2008-04-17 19:28)

Dziękuje za miłe komentarze. Krzysiek ta porcja rzeczywiście jest ogromna,ja zawsze robie z połowy porcji, cieszę się że smakowały.

aniaw116

(2008-04-17 19:28)

chyba rozpocznę nowy sezon rabarbarowy 2008:)właśnie jem piewszy kawałek Twojego ciasta..PRZEPYSZNE!!!!! lekkie, puszyste i poprostu mniam;)dodałam do ciasta orzechy( bo akurat miałam) a na ciasto kruszonkę, Jutro przyjedzie mój Mężczyzna, zobaczymy co powie..;) dziękuję za przepis;)pozdrawiam..i życzę wam udanych wypieków;)

Aniula27

(2008-04-17 19:24)

Bardzo się ciesze że przepis przypadł do gustu, drożdżówki wglądają przepysznie, następnym razem też zrobie z kruszonką.

niebieska-różyczka

(2008-04-17 19:15)

Aniu !czy tez 2 łyżki kakao mają być ciemne czy jasne? I czy koniecznie ma być w tym aż tyle alkoholu?

Hechler Elisabeth

(2008-04-17 19:09)

Co bys powiedziala: na Twoj sernik polewa czekoladowa do piernikow?????
Czy juz to wyprobowalas?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij