Podejrzewam,ze jak ktos jada ziemniaki ze skorka codziennie to napewno mu to zaszkodzi,ale raz na jakis czas mysle,ze takiego wielkiego ubytku na zdrowiu nie wyrzadzi ;)
placek jest arcy kozak ....
jolka001 powinna dostac medal.
to ja Pawełek pisałem smakosz i drobnomieszczanin...
Pozdrawiam
dokładnie ;] a najlepsze jest po wysiłku... aż uszy się trzęsa ;P
oh nie wiedziałam... nie pamiętam niestety dokładnych proporcji, jednak wiem że dżem podgrzewało sie z odrobina wody i tym polewało ciasto. ona jest taka klejaca. ale pysznie ozdabia ciasto:)
To po prostu musi być dobre, i pewnie zawsze się udaje :)
Właśnie upiekłam Twoje babeczki- porcja potrójna, dla klasy na moje urodziny zamiast cukierków :D Wyszło mi razem 74 babeczek, bo napełniałam małe foremki metalowe... To będzie istne szaleństwo jedzenia! Pozdrawiam gorąco!
To wszystko rzecz gustu...:))) Dla mnie idealnym połaczeniem dla większości serników jest lukier cytrynowy - dla mojego podniebienia to duet idealny. Zdarza się,że polewam sernik polewą ale najczęściej tradycyjny sernik wiedeński , jeśli jednak Ty tak lubisz polewę jak ja lukier cytrynowy to ręczę, że sernik będzie z nią wyborny...:)))
Wydaje mi się,że do dufinek będzie pasował sos pieczarkowy lub gulasz i surówka z marchewki i jabłka. Tak myślę, Pozdrawiam serdecznie.
całkiem zapomniałam o kaniach <mniam> no cóż słaby dostep do tych grzybów :(... dzięki za przypomnienie... bardzo podobnie robię boczniaki... :)
A jakie są skutki uboczne takiej diety ?
Dziękuje za miłe komentarze. Krzysiek ta porcja rzeczywiście jest ogromna,ja zawsze robie z połowy porcji, cieszę się że smakowały.
chyba rozpocznę nowy sezon rabarbarowy 2008:)właśnie jem piewszy kawałek Twojego ciasta..PRZEPYSZNE!!!!! lekkie, puszyste i poprostu mniam;)dodałam do ciasta orzechy( bo akurat miałam) a na ciasto kruszonkę, Jutro przyjedzie mój Mężczyzna, zobaczymy co powie..;) dziękuję za przepis;)pozdrawiam..i życzę wam udanych wypieków;)
Aniu !czy tez 2 łyżki kakao mają być ciemne czy jasne? I czy koniecznie ma być w tym aż tyle alkoholu?
Co bys powiedziala: na Twoj sernik polewa czekoladowa do piernikow?????
Czy juz to wyprobowalas?