Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

kaasienka

(2008-04-17 19:02)

naprawde szybkie

niebieska-różyczka

(2008-04-17 19:00)

śliczne ciasteczka! fajny pomysł. pozdrawiam.

kebabek

(2008-04-17 18:51)

To najlepsze mufinki jakie kiedykolwiek jadłem! Bardzo mięciutkie, pięknie pachną (wczoraj kiedy je robiłem aromat orzechów unosił się w całym domu). Ten przepis to strzał w dziesiątkę . Jak będę robił następny raz to spróbuję zamiast snickersa dać orzechy w czekoladzie. MNIAM.

ewelina1903

(2008-04-17 18:30)

A można zamiast dżemu porzeczkowego dać jakiś inny? jeśli tak to jaki pani proponuje? Bo przepis wydląda obiecująco i zamierzam spróbować

esob1

(2008-04-17 18:17)

Zrobiłam jakiś czas temu, nie dodałam komentarza, a jak chciałam zrobić ponownie, to nie mogłam odnaleźć przepisu, ale dzięki zamieszczonej prośbie o pomoc zgubę już mam i będę jej pilnować. Polecam sałatkę, smakuje (zwłaszcza panom) i jest bardzo sycąca, nie da się jej dużo zjeść - co czasami może być wielkim plusem. Pierwszy raz stwierdziłam, że z jednej piersi będzie jej mało, więc zrobiłam z 1,5 porcji...Na szczęście syn i jego koledzy byli bardzo zadowoleni, proszą o jeszcze. Aha, następnego dnia (przynajmniej u mnie tak było) sałatka troszkę "podchodzi" wodą, więc lepiej jest jej zbyt długo nie przechowywać - chociaż nie traci walorów smakowych. Dziękuję za pyszny przepis i pozdrawiam.

edzia440

(2008-04-17 18:05)

Ciekawy przepis warty wypróbowania, a jeśli chodzi o kawę to iisskkaa ma rację nie bójcie się , to naprawdę super smak. Pozdrawiam.

iwka292

(2008-04-17 17:48)

My lubimy te kluski polane masłem, z jagodami z kompotu i posypane cukrem. Są pycha!

Magda0193

(2008-04-17 17:43)

Swietny przepis :)

aniusia89

(2008-04-17 17:32)

robię cos takiego odkąd pamietam :) tylko że do ciasta nie daje mleka a same jajka z maką na oko :) i dodatki jakie chcemy. Naprawdę pycha!

domicella

(2008-04-17 17:30)

Ten przepis znam i często z niego korzystam,buraczki są smaczne .Pozdrawiam.

domicella

(2008-04-17 17:23)

Danie jest smaczne i szybkie,ląduje do ulubionych.Pozdrawiam.

jola

(2008-04-17 17:09)

Ja zawsze wkładam do zimnego na 180 º.

Kalówna

(2008-04-17 17:07)

Ja piję ocet jabłkowy - 3 łyżeczki na 1/2 szklanki wody rano i wieczorem. Ten ocet nie przeczyszcza ale reguluje trawienie. Ja schudłam 15 kg w trzy miesiące myślę że nieźle. Pozdrawiam

alman

(2008-04-17 17:03)

Anulko, nigdy nie liczę, a poza tym zależy to też jak duże zrobisz /im mniejsze tym będzie ich więcej/.

Petra

(2008-04-17 17:00)

A właśnie wczoraj rozpakowałam cudo. Przyznam, że mi tak srednio smakowało, za kiepsko doprawiłam, ALE JAK ZOBACZYŁAM JAK DZIECI-NIEJADKI JĄ WSUWAJĄ... Nie ma innej możliwości, zaraz nastawiam ponownie :-). Proponuję podawać z Chlebem łatwym do zrobienia wg. naszej Krysi i pomidorkiem. Popełniłam kilka błędów, bo pomyslałam sobie, a co tam facet mnie gotowac uczył bedzie :-). Poprawię sie Tomeczku się następnym razem :-). Mam ochotę na experyment z golonką i zamiast wody piwo... doprawię tez trochę czosnkiem może, zobaczę co mi przyjdzie do głowy, o efektach powiadomię. Cmok dla autora!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij