Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

olusiaGW

(2008-04-17 16:57)

Bomba to mało powiedziane.super dzieki ogromne Aniula.obawialam sie troche ze mi nie wyjda bo z ciastem drozdzowym mam malusi problem,ale sa super.Jeszcze cieple mniam.Troche zmodyfikowalam twoj przepis: do budyniu dodalam male op.wiorkow kokosowych,a na góre zrobiłam kruszonke tez kokosowa.Wszystko super a oto efekt(troszke sie pochwale bo to 1 ciasto drozdzowe jakie mi wyszlo).
p.s wyszlo mi ich az 20.

niebieska-różyczka

(2008-04-17 16:53)

Do tej pizzy,możemy dodawać to na co mamy ochotę! ananasa,pieczarki wg uznania .Pozdrawiam wszystkich

atkors

(2008-04-17 16:42)

To mój ulubiony obad jak jesem strasznie głodna a nie chce mi się długo siedzieć w kuchni:) jak dla mnie starcza wersja minimalistyczna: 1 jajko, 3 łyżki mąki, troche mleka, parówka i dużo sera - pycha:)

gosia64

(2008-04-17 16:24)

Chcialabym, zeby tak bylo naprawde! Napisz ile schudlas i w jakim czasie... Wiem, ze kazdy chudnie inaczej, ale interesuje mnie to i od jutra to pije!

izamichel

(2008-04-17 16:24)

Tak sie zastanawialam czy mozna by uzyc swiezego kalafiora i dodac ziemniaki i koperek, albo na przyklad marchewke jeszcze.... Nie mam dostepu do mrozonej zupy kalafiorowej, a brzmi baaaardzo pysznie.

ilka76

(2008-04-17 16:20)

Iwka masz rację miało być g. Dzięki. Już poprawiam.

agness

(2008-04-17 16:14)

Polecammm!!!!Robie taka sama(oszukana pizze)tylko dodaje bardzo duzo szczypiorku.

niebieska-różyczka

(2008-04-17 16:06)

Masz rację Dorocik ! smakuje też dobrze.Pozdrawiam

iwka292

(2008-04-17 15:53)

Wydaje mi się że pomyliłaś gramaturę drożdży- nie 30dag a 3dag. Popraw mnie jak nie mam racji, bo rogale wyglądają super!

Daria P.

(2008-04-17 15:45)

z 10 jajek? nie mozna inaczej to ogrom

anulka840

(2008-04-17 15:43)

ile rogalików ci wychodzi z takiej porcji??

szubamag

(2008-04-17 15:42)

Szarlotka pierwsza klasa. Szybka w wykonaniu i do tego wyśmienita. Pozdrawiam i dziękuję za przepis:)

Daria P.

(2008-04-17 15:37)

mam pytanie, czy na to ciasto można dać potem beze tak jak robią to w piekarniach, co prawda oni robią bezę na kokosy, ale tu raczej sie by tak nie dało wiec na to ciemne ciasto?

mati2

(2008-04-17 15:27)

mam jeszcze jedno pytanie czy wstawic do nagrzanego piekarnika i na ile stopni ?

Kacia

(2008-04-17 15:26)

Ja dodaje do szpinaku troche galki muszkatowej

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij