Wzięłam się za przeglądanie Twoich przepisów, fajnie że są fotki bo jestem wzrokowcem. Mam pytanie do tego smalcu. Czy od topienia słoniny od początku dodajemy mielone mięsko, czy poczekać aż skraweczki puszczą troche tłuszczu?
oczywiscie można go wczesniej schłodzić albo po prostu pokroić na cienkie plasterki ja go po prostu krusze na małe kawałeczki
Jolu nigdy bym nie wpadłą, żeby zagęścić zupę żółtkami na twardo, w najbliższym czasie spróbuję. Pozdrówka
może jak pod przykryciem będzie sie piekło to nie wyschnie, a pod koniec bym dopiero otwarła. Wygląda ekstra muszę też wypróbować, robiłam już podobne ale z samych ziemniaczków i było pycha
Nie bardzo rozumiem pojęcie '' wierzyć w księdza ''. Wierzymy w Boga i Jego Kościół. Ksiądz jest posrednikiem między Bogiem a nami. Powinien wypełniać tę misję nieskazitelnie. Jak jest, kazdy wie. Ale ksiądz to tylko człowiek z wszystkimi przypadłościami i grzechami. On odpowie za siebie przed Bogiem sam. Jak zresztą kazdy z nas . I tu zgadzam sie z eNką. Nie da się oddzielić naszej wiary i kościoła. Chyba, że to własnie katolizyzm .... po polsku. Pozdrawiam.
Może wcześniej go na ok.20min.włożyć do zamrażarki, wtedy będzie twardszy.
hmmm...może zmrozić go lekko w zamrażalce - wtedy będzie bardziej zwarty:)
Trochę spolszczyłam to pyyyszne danie , podając je ( jesteśmy pyrkojadami ) z ziemniakami i buraczkami , które mi akurat zostały ,
świetne i bardzo wszystkim smakowało
Fajna sałatka, ale jak można serek topiony zetrzeć na tarce ?
Koteleciki są super. Moje dzieciaki uwielbiają je. Polecam.
...a czy to mięso nie będzie suche ? wygląda super.
e tam nie umiesz, wystarczy ,że troche poćwiczysz a zrobisz nie takie rzeczy . Pozdrawiam