Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

teresa55

(2008-04-17 09:52)

Jeszcze dodam, że mam w domu również taki wymodlony przeze mnie i rodzinę  ''cud'' w postaci  córki już 24-letniej studentki.

A do  Reginy Florczak :  chyba nie bardzo zrozumiałaś.   Basia to jest własnie eNka, a nie Jej córka.

renataz36

(2008-04-17 09:49)

Wzięłam się za przeglądanie Twoich przepisów, fajnie że są fotki bo jestem wzrokowcem. Mam pytanie do tego smalcu. Czy od topienia słoniny od początku dodajemy mielone mięsko, czy poczekać aż skraweczki puszczą troche tłuszczu?

bozena 8618

(2008-04-17 09:47)

oczywiscie można go wczesniej schłodzić albo po prostu pokroić na cienkie plasterki ja go po prostu krusze na małe kawałeczki

renataz36

(2008-04-17 09:46)

Jolu nigdy bym nie wpadłą, żeby zagęścić zupę żółtkami na twardo, w najbliższym czasie spróbuję. Pozdrówka

renataz36

(2008-04-17 09:44)

może jak pod przykryciem będzie sie piekło to nie wyschnie, a pod koniec bym dopiero otwarła. Wygląda ekstra muszę też wypróbować, robiłam już podobne ale z samych ziemniaczków i było pycha

teresa55

(2008-04-17 09:39)

Nie bardzo rozumiem pojęcie '' wierzyć w księdza ''. Wierzymy w Boga i Jego Kościół. Ksiądz jest posrednikiem między Bogiem  a nami. Powinien wypełniać  tę misję  nieskazitelnie. Jak jest, kazdy wie. Ale ksiądz to tylko człowiek  z wszystkimi przypadłościami i grzechami. On odpowie za siebie przed Bogiem  sam. Jak zresztą kazdy z nas . I tu zgadzam sie z eNką. Nie da się oddzielić naszej wiary i kościoła. Chyba, że to własnie katolizyzm .... po polsku. Pozdrawiam.

lidka74

(2008-04-17 09:39)

Może wcześniej go na ok.20min.włożyć do zamrażarki, wtedy będzie twardszy.

L_ola

(2008-04-17 09:39)

hmmm...może zmrozić go lekko w zamrażalce - wtedy będzie bardziej zwarty:)

bergamotka2

(2008-04-17 09:37)

Trochę spolszczyłam to  pyyyszne danie , podając je (  jesteśmy pyrkojadami )  z ziemniakami  i buraczkami , które mi akurat zostały ,
świetne  i bardzo wszystkim smakowało

mariateresa

(2008-04-17 09:33)

Fajna sałatka,   ale jak można serek topiony zetrzeć na tarce ?

aloiram

(2008-04-17 09:26)

Koteleciki są super. Moje dzieciaki uwielbiają je. Polecam.

mati2

(2008-04-17 09:25)

...a czy to mięso nie będzie suche ? wygląda super.

bena

(2008-04-17 09:10)

Miętus to najsmaczniejsza rybka i bez osci.A pangę kupiłam 2 razy ze 2 lata temu i dla mnie to obrzydlistwo,nie miałam do tej pory pojęcia o jej hodowli ani pochodzeniu,ale teraz rozumiem dlaczego jest taka niedobra

Regina Florczak

(2008-04-17 08:58)

Jestem wierząca i uważam że to twoja  wiara eNko spowodowała że Basia że Basia chciała żyć.Masz wspaniałą córkę .Przeczytaj Pismo Świete i porównaj czy wszystko jest zgodne z tym co robi kler.Ewangelie w Pismie też nie są wszystkie tylko te wybrane i dlatego księża każą kupować tylko te które są w Veritasach.Czego boi się kościół? Zastanów sę nad tym.Bóg a kościół to dwie różne sprawy.W Boga trzeba wierzyć a kościołowi przygladac się.Kościoł katolicki należy do najbogatszych firm na świecie a czy ty wiesz ile ludzi cierpi głód .Wiem bo działałam w tym kierunku !Czy kościół nie powinien pomóc?

Dorotaxx

(2008-04-17 08:55)

e tam nie umiesz, wystarczy ,że troche poćwiczysz a zrobisz nie takie rzeczy . Pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij