Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

ola mg

(2008-04-17 08:41)

No i zrobiłam. Pachniało w całym domu. REWELACJA

alfa_beta

(2008-04-17 08:39)

O mamusiu!!  Powaliłaś mnie tortem w stylu angielskim, dołożyłaś wyścigówą na autostradzie:)))  Podziwiam i gratuluje talentu:) Ja tak nie umiem:((((

ola mg

(2008-04-17 08:21)

Fajny pomysł. Na pewno upiekę to ciasto :)

Joleńka26

(2008-04-17 08:20)

Murzynek jest pyszny a przy tym błyskawicznie sie go robi. Idealny do mleczka lub kawuni. Super baza do tortu czekoladowego.

kopii

(2008-04-17 08:09)

Fajny, bardzo prosty przepis a do tego bardzo smaczny.

kopii

(2008-04-17 08:08)

Ciasto robiłam juz kilka razy. Jest naprawdę pyszne. Robiłam z małymi zmianami (wg przepisu s. Anastazji) - 30-40 dkg słonecznika +4 łyzki mleka+pół kostki margaryny (bez cukru) prażyłam na patelni, a potem do piekarnika. Do masy użyłam 1 masło+1 margarynę+uprażony słonecznik+ugotowane mleko skondensowane +alkohol. Na wierzch jak w przepisie herbatniki namoczone w spirytusie i polewa. Polecam wszystkim niezdecydowanym!

Dżelka

(2008-04-17 08:03)

Bardzo cieszę się, że smakowała Ci ta pieczeń.

blackrose4u

(2008-04-17 07:56)

napisz potem jak wyszło ciasto :) Przy następnym robieniu zamieszczę fotki :D

blackrose4u

(2008-04-17 07:54)

ja zawsze daję mrożone bo wtedy mają w sobie ten sok. Wczoraj robiłam z rozmrożonych z przyczyn technicznych lodówki ale ciasto też wyszło dobrze, tylko że wtedy one są bez soku który puszczą przy rozmrożeniu i wtedy trzeba ich ciut więcej. Jednym słowem polecam mrożone :)

renataz36

(2008-04-17 07:33)

Dziś na kolację wracam do moich "pasztecików", zachęcam Was do wypróbowania, są naprawdę odlotowe. Pozdrówka

rades

(2008-04-17 07:12)

czy mogą być śliwki mrożone?i jeśli tak to rozmrozic je wcześniej,pozdrawiam

Iwona02

(2008-04-17 01:55)

Olu twoj przepis napewno wyprubuje...jest bardzo prosty,brzmi ciekawie....Mam pytanie -czy seler naciowy mozna kupic w Polsce?Juz jakis czas nie bylam w naszym pieknym kraju,a nie pamietam zebym go tam kiedys widziala...

katarzyna24

(2008-04-17 01:00)

Ciasto to wykorzystuje do robienia kotletów schabowych, kotletów z piersi kurczaka i ryby. Potrawy sa wtedy bardziej soczyste i wychodzi po prostu więcej. Najada się cała rodzina i zostaje jeszcze na następny dzień!

misiaczek

(2008-04-17 00:07)

mniam mniam!!! Palce lizac!! Moja narzeczona wlasnie zrobila drozdzowki wedlug tego przepisu i musze powiedziec ze moje podniebienie jest zachwycone! Przepis jest zajebiaszczy!!!

monia00

(2008-04-16 23:54)

Serniczek pyszny ! Ciasto b.smaczne a ser wilgotny .
Bardzo prosty w wykonaniu i najwazniejsze ze nie trzeba zagniatac ciasta .Wszystko wymieszalam mikserem.
Kamilo dziekuje za fajny przepis Polecam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij