Dano, u mnie " od zawsze " kotlety leżakują w jajku przez noc. A co do kotletów to powiem Ci jedno :
- najlepsze na świecie są z kością. Pozdrawiam !
Z tym co kto lubi:) Ja zawsze podawałem z pieczywem,ale do ziemniaczków też będzie pasowała:)
W jakiej formie piec to ciasto? W standardowej 40 na 25?
Podawac można właściwie z czym się chce. Ja zawsze podawałem jako jedno z dań na uroczystościach rodzinnych, więc siłą rzeczy goście jedli z pieczywem. Robię też to danie w restauracji i właściie kazdy sam dobiera sobie dodatki. Każdy je z tym z czym lubi:)
Jeśli chodzi o proporcje sosu i octu to robię to na oko (na smak....). Octu nie dodaje się dużo, żeby nie było za kwasne. Powiedzmy, że na 100 ml sosou dodaje 1 łyżkę octu. To po prostu trzeba wysmakowac, bo każdy ma inny smak:)
Jestem pod wrażeniem,śliczne lale.
aknieszkaka - z czego jest dekoracja,interesuje mnie różowy wzorek i sukienka lalki.
pozdrawiam.
brzmi i wyglada pysznie, wrzuciłam do ulubionych i w najbliższym czasie zrobię dla rodzinki:)
U mnie to serek homogenizowany typu bieluch :( Mieszkam w Anglii
Witaj. Nie trzeba wyrabiać tak długo jak ciasto drożdżowe jednak porządnie wymieszać aby wtłoczyć trochę powietrza.Pozdrawiam.
Generalnie to ja za parówkami nie przepadam -ale te są wyśmienite.Szybkie i pyszne jedzonko.
bardzo dobra baza. Ja polecam zrobienie z niej sosu musztardowego. Tez wyśmienity :)
Jedno pytanko.Wyrabiac nie trzeba?
Masz racje eNka. Podzielam Twoje zdanie.