Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

mariateresa

(2008-04-16 23:19)

Dano,   u mnie  " od zawsze "   kotlety leżakują  w jajku przez noc.       A co do kotletów to powiem Ci jedno :
- najlepsze na świecie są  z kością.    Pozdrawiam !

Kluko

(2008-04-16 22:50)

Z tym co kto lubi:) Ja zawsze podawałem z pieczywem,ale do ziemniaczków też będzie pasowała:)

donia84

(2008-04-16 22:48)

W jakiej formie piec to ciasto? W standardowej 40 na 25?

Kluko

(2008-04-16 22:44)

Podawac można właściwie z czym się chce. Ja zawsze podawałem jako jedno z dań na uroczystościach rodzinnych, więc siłą rzeczy goście jedli z pieczywem. Robię też to danie w restauracji i właściie kazdy sam dobiera sobie dodatki. Każdy je z tym z czym lubi:)
Jeśli chodzi o proporcje sosu i octu to robię to na oko (na smak....). Octu nie dodaje się dużo, żeby nie było za kwasne. Powiedzmy, że na 100 ml sosou dodaje 1 łyżkę octu. To po prostu trzeba wysmakowac, bo każdy ma inny smak:)

Fot. krysta, tort lalka
tort lalka
65.6k
287
72
krysta
krysta

(2008-04-16 22:41)

Jestem pod wrażeniem,śliczne lale.
aknieszkaka - z czego jest dekoracja,interesuje mnie różowy wzorek i sukienka lalki.
                                                                                                           pozdrawiam.
                                                                                                                                                                                                                                                    

dana39

(2008-04-16 22:33)

brzmi i wyglada pysznie, wrzuciłam do ulubionych i w najbliższym czasie zrobię dla rodzinki:)

katarzyna24

(2008-04-16 22:06)

Robię podobne ciasto, tylko na wierzch ciasto tarkuje - tylko musi być mozno schłodzone, to lepiej wychodzi. Polecam ciasto pycha, zwłaszcza na drugi dzień :)

nicoletia

(2008-04-16 22:00)

U mnie to serek homogenizowany typu bieluch :( Mieszkam w Anglii

StanislawaO57

(2008-04-16 21:15)

Witaj. Nie trzeba wyrabiać tak długo jak ciasto drożdżowe jednak porządnie wymieszać aby wtłoczyć trochę powietrza.Pozdrawiam.

malinka16

(2008-04-16 21:14)

Generalnie to ja za parówkami nie przepadam -ale te są wyśmienite.Szybkie i pyszne jedzonko.

jolitka49

(2008-04-16 21:13)

 koper wloski mozna tez konserwowac z octem jak  ogorki lub zakisic- polecam

blackrose4u

(2008-04-16 21:08)

bardzo dobra baza. Ja polecam zrobienie z niej sosu musztardowego. Tez wyśmienity :)

reja54

(2008-04-16 20:56)

Jedno pytanko.Wyrabiac nie trzeba?

Fot. krysta, tort lalka
tort lalka
65.6k
287
72
krysta
mc.olcia

(2008-04-16 20:04)

BeaMaj

(2008-04-16 19:28)

Masz racje eNka. Podzielam Twoje zdanie.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij