Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Fot. anka13, Kawowa Pianka
Kawowa Pianka
33.3k
590
44
anka13
Maciejka24

(2008-04-16 12:15)

 Bardzo spodobał mi się pomysł na to ciasto. Ciekawe zestawienie smaków. Zrobiłam  je na urodziny mojego Taty ( z małymi zmianam  mniej kakao i cukru, jak to się mówi wg własnego smaku). Ciasto jest bardzo smaczne. Myślę, że gościom będzie smakowało. Ja to ciasto polecam .

Fot. Jamaica, Alkoholik
Alkoholik
148k
1.3k
120
Jamaica
edzia440

(2008-04-16 12:15)

Ciasto bardzo dobre a że ja lubię eksperymentować więc zamiast 1 szkl kokosu dałam 2 szkl i 1.5 szkl kokosu a na wierzchu ułożyłam biszkopty i udekorowałam roztopioną czekoladą . Dzięki za przepis naprawdę godny polecenia. Pozdrawiam.

--mary--

(2008-04-16 12:12)

A śmietanka to ilu procentowa powinna być? Wystarczy 18% ??

mariateresa

(2008-04-16 12:10)

Dziękuję serdecznie - i mam już jeden przepis więcej,  będzie pyszny placek -  torcik  na biszkopcie.  Również pozdrawiam !

elaf

(2008-04-16 11:48)

A ile tej margaryny??

domicella

(2008-04-16 11:41)

paulino nie wiem co miałaś na myśli  w przepisie  masa 2 łyżki ? śmietankowego trudno odczytać.Pozdrawiam.

Mama Beatka

(2008-04-16 11:16)

Wygląda pysznie.W sobotę będę je piekła

aapaola

(2008-04-16 11:15)

Te bułeczki są pyszne. Super i nie ma dużo roboty. Smacznego!

Fot. besia1803, Makowczyki
Makowczyki
14.5k
131
10
besia1803
besia1803

(2008-04-16 11:05)

esob1   Tak, drożdze daję do smietany z odrobiną cukru, mieszam i pozostawiam na chwilę by podrosły, i wyrabiam z mąką.  Ciasto które wyciągasz z lodówki dziel na części  a resztę wstaw jeszcze do ldówki, każdą porcje podsypuj mąką, ciasto nie może   przerosnąć trzeba je szybko zużyć  bo właśnie rzednieje  ze względu na duża ilość śmietany. Próbowałam z połową ilości smietany ale nie są takie dobre. Myślę że drogą prób  musisz dojść sama do wprawy tak jak ja i moja kolezanka od której mam ten przepis. powodzenia

renataz36

(2008-04-16 11:01)

Bardzo często jadamy mortadelę do ziemniaczków, zawsze dotąd robiłam ją w zwykłej panierce. Teraz wypróbuję wg tego przepisu przy najbliższej okazji i opowiem o smaku, Pozdrówka

gumcia

(2008-04-16 10:46)

moja mama robiła kiedys takie danie - nazywaliśmy je "mortadellotto" :) dobre było :)

domicella

(2008-04-16 10:44)

mariotereso tak nadaje się na torcik,ja tak robię tylko że wtedy daję nie jedną tylko 2 galaretki które rozpuszczam w 1 szklance wody.
Pozdrawiam

elaf

(2008-04-16 10:30)

Ale dlaczego ten przepis jest też w "ciastach drożdżowych"?

becia23

(2008-04-16 10:28)

Fajnie brzmi. A z czym to najlepiej podawać?

ASTI

(2008-04-16 08:42)

To  prawda  co   napisalas sosik  jest   idealny   z   frytkami i kebabem  

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij