Bardzo spodobał mi się pomysł na to ciasto. Ciekawe zestawienie smaków. Zrobiłam je na urodziny mojego Taty ( z małymi zmianam mniej kakao i cukru, jak to się mówi wg własnego smaku). Ciasto jest bardzo smaczne. Myślę, że gościom będzie smakowało. Ja to ciasto polecam .
Ciasto bardzo dobre a że ja lubię eksperymentować więc zamiast 1 szkl kokosu dałam 2 szkl i 1.5 szkl kokosu a na wierzchu ułożyłam biszkopty i udekorowałam roztopioną czekoladą . Dzięki za przepis naprawdę godny polecenia. Pozdrawiam.
A śmietanka to ilu procentowa powinna być? Wystarczy 18% ??
Dziękuję serdecznie - i mam już jeden przepis więcej, będzie pyszny placek - torcik na biszkopcie. Również pozdrawiam !
paulino nie wiem co miałaś na myśli w przepisie masa 2 łyżki ? śmietankowego trudno odczytać.Pozdrawiam.![]()
![]()
Wygląda pysznie.W sobotę będę je piekła
Te bułeczki są pyszne. Super i nie ma dużo roboty. Smacznego!
esob1 Tak, drożdze daję do smietany z odrobiną cukru, mieszam i pozostawiam na chwilę by podrosły, i wyrabiam z mąką. Ciasto które wyciągasz z lodówki dziel na części a resztę wstaw jeszcze do ldówki, każdą porcje podsypuj mąką, ciasto nie może przerosnąć trzeba je szybko zużyć bo właśnie rzednieje ze względu na duża ilość śmietany. Próbowałam z połową ilości smietany ale nie są takie dobre. Myślę że drogą prób musisz dojść sama do wprawy tak jak ja i moja kolezanka od której mam ten przepis. powodzenia ![]()
Bardzo często jadamy mortadelę do ziemniaczków, zawsze dotąd robiłam ją w zwykłej panierce. Teraz wypróbuję wg tego przepisu przy najbliższej okazji i opowiem o smaku, Pozdrówka
moja mama robiła kiedys takie danie - nazywaliśmy je "mortadellotto" :) dobre było :)
mariotereso tak nadaje się na torcik,ja tak robię tylko że wtedy daję nie jedną tylko 2 galaretki które rozpuszczam w 1 szklance wody.
Pozdrawiam![]()
![]()
To prawda co napisalas sosik jest idealny z frytkami i kebabem