Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

babiniec

(2008-04-16 07:54)

Rozumiem, ze kotlety schabowe po rozbiciu posypuję przyprawami? W sobotę mam gości i przymierzam się do tego dania.

puchacio

(2008-04-16 07:36)

Zgadza się dlatego poprawiłam przepis tak aby był teraz czytelny ( chodziło o czas aby imbir zmienił barwę ).Pozdrawiam i polecam .

hamburg gruba

(2008-04-16 07:33)

agieschka znam ta zupe pod nazwa slaska wodzianka pychotka buziaki przesylam

Dorotaxx

(2008-04-16 06:54)

Dziękuje dziewczyny za miłe słowa

Ola1979

(2008-04-16 00:56)

Często też zabieram tę sałateczkę do pracy i wcinam na lunch do kanapek. Jest chrupiąca i ma bardzo ciekawy smaczek. Pozdrawiam

Ola1979

(2008-04-16 00:45)

I oczywiście jak to ja zapominalska zapomniałam dodać że jest też pyszna w wersji dla odchudzających bez majonezu wtedy do przygotowania sosu wykorzystuję tylko jogurt naturalny

Ola1979

(2008-04-16 00:19)

Dzisiaj właśnie zajadałam się tym mięskiem na obiad pychotka do tego zrobiłam ziemniaczki pieczone w foli i sos cacyki (wiem że to sie pisze jakoś inaczej) na jogurcie naturalnym danie odpowiednie dla osbób dbających o figurę.
Ziemniaki obrałam ze skórki ułożyłam na foli posypałam solą i przyprawami do ziemniaków, dodałam je tak ok pół godinki przed końcem pieczenia karczku. Zazwyczaj sprawdzam wykałaczką, jak są dobre odwijam je z folijek kroje w plasterki przekładam na tależ i polewam pysznym sosikiem jogurtowym. Niebo w gębie mój mąż sie śmieje że tłuczonych ziemniaków juz sie nie dotknie.
Pozdrawiam

Ola1979

(2008-04-16 00:13)

Dodam też że najlepiej przygotować ją przed podaniem żeby nie podeszła wodą. Wtedy warzywa są chrupiące i kruche. Pozdrawiam

otaka

(2008-04-15 23:04)

Ciekawe, poczekam na świeży szpinak i spróbuję.

mariateresa

(2008-04-15 23:02)

  Domicello  napewno tę piankę robiłaś -  mnie pucharki troszkę mniej interesują , -  a  jak uważasz,  czy ta pianka byłaby dobra   na wiosenny torcik ?   Nie  za rzadka ?   Bo co roku ten sam placek z rabarbarem -  a to byloby cos nowego.  Pozdrawiam !

StanislawaO57

(2008-04-15 22:35)

Serdecznie dziękuję za pomysł. Tort upiekłam mojemu wnukowi na jego 7 urodziny. Tort smakował znakomicie.Pozdrawiam.
A oto mój tort.     

pinguela

(2008-04-15 21:56)

Sama w sobie rukola ma dziwny cuchnący smak ;) Ale kiedy ją kupowałam to tego nie wiedziałam... i całe szczęście bo być może nigdy nie spróbowałabym tej pyszności :D. Sałatka jest PRZEPYSZNA. Odrobinkę ją zmodyfikowałam: nie miałam piersi - dałam udko wędzone, zamiast gruszek z syropu miałam swieże. Do oliwy dodałam ocet balsamiczny i odrobinkę miodu. A i jeszcze bananka w plasterkach.
Dawno mi coś tak nie smakowało, nie mogę się od miski oderwać.... MNIAM.... 

u.rszulka

(2008-04-15 21:53)

pieczeń wyszła rewelacyjnie!na pewno będę robić ją częsciej.Nawet teściowa powiedziała,że dobre i że jej smakuje-pierwszy raz coś jej smakuje co zrobiłam

nadia

(2008-04-15 21:39)

Tak sie ciesze,ze Tobie i mezowi zasmakowaly te jabluszka :)

bytomianka

(2008-04-15 21:33)

No nie, Po tylu wspaniałych komentarzach koniecznie muszę zrobić to ciasto, Na urodziny syna, lub na Dzień Matki jak przyjdą dzieci z kwiatami, koniecznie trzeba mieć dobre ciacho, To będzie,

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij