Rozumiem, ze kotlety schabowe po rozbiciu posypuję przyprawami? W sobotę mam gości i przymierzam się do tego dania.
Zgadza się dlatego poprawiłam przepis tak aby był teraz czytelny ( chodziło o czas aby imbir zmienił barwę ).Pozdrawiam i polecam .
agieschka znam ta zupe pod nazwa slaska wodzianka pychotka buziaki przesylam
Dziękuje dziewczyny za miłe słowa
Często też zabieram tę sałateczkę do pracy i wcinam na lunch do kanapek. Jest chrupiąca i ma bardzo ciekawy smaczek. Pozdrawiam
I oczywiście jak to ja zapominalska zapomniałam dodać że jest też pyszna w wersji dla odchudzających bez majonezu wtedy do przygotowania sosu wykorzystuję tylko jogurt naturalny
Dzisiaj właśnie zajadałam się tym mięskiem na obiad pychotka do tego zrobiłam ziemniaczki pieczone w foli i sos cacyki (wiem że to sie pisze jakoś inaczej) na jogurcie naturalnym danie odpowiednie dla osbób dbających o figurę.
Ziemniaki obrałam ze skórki ułożyłam na foli posypałam solą i przyprawami do ziemniaków, dodałam je tak ok pół godinki przed końcem pieczenia karczku. Zazwyczaj sprawdzam wykałaczką, jak są dobre odwijam je z folijek kroje w plasterki przekładam na tależ i polewam pysznym sosikiem jogurtowym. Niebo w gębie mój mąż sie śmieje że tłuczonych ziemniaków juz sie nie dotknie.
Pozdrawiam
Dodam też że najlepiej przygotować ją przed podaniem żeby nie podeszła wodą. Wtedy warzywa są chrupiące i kruche. Pozdrawiam
Ciekawe, poczekam na świeży szpinak i spróbuję.
Domicello napewno tę piankę robiłaś - mnie pucharki troszkę mniej interesują , - a jak uważasz, czy ta pianka byłaby dobra na wiosenny torcik ? Nie za rzadka ? Bo co roku ten sam placek z rabarbarem - a to byloby cos nowego. Pozdrawiam !
Serdecznie dziękuję za pomysł. Tort upiekłam mojemu wnukowi na jego 7 urodziny. Tort smakował znakomicie.Pozdrawiam.
A oto mój tort.
Sama w sobie rukola ma dziwny cuchnący smak ;) Ale kiedy ją kupowałam to tego nie wiedziałam... i całe szczęście bo być może nigdy nie spróbowałabym tej pyszności :D. Sałatka jest PRZEPYSZNA. Odrobinkę ją zmodyfikowałam: nie miałam piersi - dałam udko wędzone, zamiast gruszek z syropu miałam swieże. Do oliwy dodałam ocet balsamiczny i odrobinkę miodu. A i jeszcze bananka w plasterkach.
Dawno mi coś tak nie smakowało, nie mogę się od miski oderwać.... MNIAM....
Tak sie ciesze,ze Tobie i mezowi zasmakowaly te jabluszka :)
No nie, Po tylu wspaniałych komentarzach koniecznie muszę zrobić to ciasto, Na urodziny syna, lub na Dzień Matki jak przyjdą dzieci z kwiatami, koniecznie trzeba mieć dobre ciacho, To będzie,