Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Buziaczek84

(2008-04-15 09:32)

lazagne wyszla pysztiutenka poprostu paluszki lizac, ja dodalam jeszcze troszke boczku moj maz bardzio lubi, wyszla wspaniala

manoo

(2008-04-15 09:24)

hmm w sumie roznie to bywa, dla pewnosci mozna obrocic na 20 minut przed koncem

Fot. teklunia, Sushi maki
Sushi maki
28.7k
207
22
teklunia
Tekla

(2008-04-15 09:21)

Ja do sushi daję ryż round (okrągły) . Po ugotowaniu jest ślicznie klejący a o to właśnie chodzi.Pierwszy raz robiłam sushi z   Sushi Rice a następne już z ryżu okrągłego.Moim zdaniem różnica jest duża ale tylko w cenie. 1 kg ryżu okrągłego to wydatek ok 3 zł. Nori kupuję w marketach i jest ok. A to zdjęcie powyżej aż zachęca do przygotowania sushi, wyszły takie pięknie apteyczne. Mniammmmm.

Hechler Elisabeth

(2008-04-15 08:18)

Alidab, sernik wyszedl marzenie, taki sam jak na Twoich zdjeciach. Do degustacji zaprosilam przyjaciol i znajomych. Wszyscy zgodnie stwierdzli, ze tak wspanielego sernika jeszcze nie jedli. PYCHOTA!!!!!!!   POLECAM............

milczuniu

(2008-04-15 02:02)

Ujmę to tak...:) jadłam już karkówkę w smaczniejszych wydaniach. Obiad konsumowałam nie sama, po części smakowało, po części średnio jak mnie. Przepis łatwy w wykonaniu, co mi sie spodobło...----->to fajny smaczek ziołowy i powstały sosik.

Ola1979

(2008-04-15 00:57)

A ja urzywam go najczęściej do ziemniaków pieczonych w folii i mięs pieczonych na grillu pycha a zamiast śmietany urzywam serka bielucha ma taka kremową konsystencję. Przepis jest świetny i godny polecenia.

donia84

(2008-04-14 23:39)

na ile osób jest to porcja?

Karolcia172

(2008-04-14 23:30)

super, jedynie zdobienie nie w moim guście ale każdemu podoba się coś innego. Szukam fajnego tortu na urodziny narzeczonego i Twój baaaardzo mi się podoba!

liyery486

(2008-04-14 22:55)

Wczoraj upichciłem to danie i  muszę przyznać że jest rewelacyjne :) naprawdę bardzo ale to bardzo smaczne:)

ellena24

(2008-04-14 22:48)

Bardzo smaczne super dziekuje

83cino

(2008-04-14 22:36)

bbetty a gdzie mozna dostac to mleko?

gonia

(2008-04-14 22:29)

mniam pycha !! ja zamiast śmietany dodaję jogurt naturlany!! nie wyobrażam sobie piizzy czy grilla bez tego sosu! godny polecenia jesli ktoś lubi czosnek

Manga

(2008-04-14 22:10)

Galaretka jest o smaku wieloowocowym, ale mnie przypomina on także gumę do żucia. Tą niebieską galaretkę kupiłam w Kauflandzie:)

mariateresa

(2008-04-14 22:07)

Dwa razy w przepisie występuje barszczyk....    też dobry !    Pozdrawiam !

Fot. zuza, Tort Marcinek
Tort Marcinek
102k
639
55
zuza
Madzia-MJ

(2008-04-14 22:05)

Zrobiłam ten tort na urodziny córki. Gościom smakował. Tylko trochę zbyt słodki był krem. Jeżeli będę go jeszcze raz robić to z mniejszą ilością cukru.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij