lazagne wyszla pysztiutenka poprostu paluszki lizac, ja dodalam jeszcze troszke boczku moj maz bardzio lubi, wyszla wspaniala
Ja do sushi daję ryż round (okrągły) . Po ugotowaniu jest ślicznie klejący a o to właśnie chodzi.Pierwszy raz robiłam sushi z Sushi Rice a następne już z ryżu okrągłego.Moim zdaniem różnica jest duża ale tylko w cenie. 1 kg ryżu okrągłego to wydatek ok 3 zł. Nori kupuję w marketach i jest ok. A to zdjęcie powyżej aż zachęca do przygotowania sushi, wyszły takie pięknie apteyczne. Mniammmmm.
Alidab, sernik wyszedl marzenie, taki sam jak na Twoich zdjeciach. Do degustacji zaprosilam przyjaciol i znajomych. Wszyscy zgodnie stwierdzli, ze tak wspanielego sernika jeszcze nie jedli. PYCHOTA!!!!!!! POLECAM............
A ja urzywam go najczęściej do ziemniaków pieczonych w folii i mięs pieczonych na grillu pycha a zamiast śmietany urzywam serka bielucha ma taka kremową konsystencję. Przepis jest świetny i godny polecenia.
na ile osób jest to porcja?
super, jedynie zdobienie nie w moim guście ale każdemu podoba się coś innego. Szukam fajnego tortu na urodziny narzeczonego i Twój baaaardzo mi się podoba!
Wczoraj upichciłem to danie i muszę przyznać że jest rewelacyjne :) naprawdę bardzo ale to bardzo smaczne:)
Bardzo smaczne super dziekuje
bbetty a gdzie mozna dostac to mleko?
mniam pycha !! ja zamiast śmietany dodaję jogurt naturlany!! nie wyobrażam sobie piizzy czy grilla bez tego sosu! godny polecenia jesli ktoś lubi czosnek
Galaretka jest o smaku wieloowocowym, ale mnie przypomina on także gumę do żucia. Tą niebieską galaretkę kupiłam w Kauflandzie:)
Dwa razy w przepisie występuje barszczyk.... też dobry ! Pozdrawiam !
Zrobiłam ten tort na urodziny córki. Gościom smakował. Tylko trochę zbyt słodki był krem. Jeżeli będę go jeszcze raz robić to z mniejszą ilością cukru.