Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

obi25

(2008-04-14 18:56)

Droga bazylka powiedz mi kochanienka a gdzie podziałaś parówki bo ich w przepisie nie widzę ??? Mialy być naleśniki z parówką wyszły same naleśniki!!! Pozdraiwam

niebieska-różyczka

(2008-04-14 18:56)

Mariotereso!!!mniam pychotka ślinie się na sam widok

milunia

(2008-04-14 18:47)

mam takie same zdanie jak mmagduszka:):):)pycha!

unciula

(2008-04-14 18:37)

Ja juz wypróbowałam i musze przyznać, ze bardzo smaczne. W sam raz dla czekoladoholikow ;) Smacznego

bazylka

(2008-04-14 18:09)

Sa różne rodzaju stampotu (nazwa oznacza poprostu danie jednogarnkowe)- ten z ziemniakami i  endywią uważam za obrzydliwą i niejadalną paćkę. Ten jest pyszny ale znam też wersję brokułową.

milczuniu

(2008-04-14 18:06)

Smaczne, myślę że na zimno byłoby jeszcze lepsze, niestety za małą porcję zrobiłam, żeby przetestować. Ogólnie - fajny pomysł na szybki i dobry obiad, kolacje.

niebieska-różyczka

(2008-04-14 18:02)

Pyszna sałatka Majeczko! jadlam taką u cioci ,ale  w niej była pierś z kurczaka pieczona,tak jak napisał Bodek.Ale myślę że gotowana dobrze natarta przyprawami też bedzie smaczna .pozdrawiam

mariateresa

(2008-04-14 17:57)

Bazylko,  stampot bez ziemniaków -  to bigos bez kapusty,     ale nie czepiam sie nazwy skoro danie samo w sobie smaczne.

mariateresa

(2008-04-14 17:51)

Torcik napewno pyszny,  ale o jakim smaku jest ta niebieska galaretka ?

bazylka

(2008-04-14 17:48)

Zapiekanka jest bez ziemniaków ale myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie żeby je dodać.

gosienka89j

(2008-04-14 17:48)

Zrobiłam go wczoraj i jest pyszny, tylko jest mały problem z krojeniem go ponieważ masy nie są do końca gęste przez co trochę rozwala się przy krojeniu, nie wiecie może czemu mi takie wyszły i co nastepnym razem powinnam zrobić by nie powtórzyć błędu? Z góry dziękuję za rady i pomoc.  Pomimo tego placuszek jest super.

kaha-ah

(2008-04-14 17:43)

Zrobiłam! Po prostu pyszne!!! Absolutnie polecam. Bardzo dziękuję za świetny przepis!

mariateresa

(2008-04-14 17:31)

Dwa razy czytam składniki, -   a gdzie  ziemniaki ?   Ale sama zapiekanka z brukselką  z pewnością pyszna.  Pozdrawiam !

juke84

(2008-04-14 17:29)

Ostanio zrobiłam to ciasto i przyznam,że nie za bardzo mi smakowało. U mnie w domu raczej nikt go nie chciał jeśc. Niestety prawie połowe ciasta musiałam wyrzucić:(Krem za bardzo mdlący i czuć za bardzo margaryne.

ekkore

(2008-04-14 17:16)

Zrobione, zjedzone na ciepło. Jest to chyba jedne z lepszych schabów, które robiłam - soczysty. Zrobiłam z jakiejś połowy porcji - proporcji ciasta oczywiście zapomniałam zmniejszyć. Ale nie było to problemem - dla dzieciaków zrobiłam z nadwyżki parówki w cieście. Całkiem niezłe. Do ciasta dodałam smietany - ok 2 łyżek, bo nie chciało mi się skleić.
Masz moze patent na to, aby "pończoszka" nie odstawała od schabu? Bo pomimo nakłucia ciasta i tak odchodzi - na ciepło to nie taki wielki problem. Ale na zimno, przy cieńkich plasterkach wszystko odpadnie.
A tak wyglądał mój schab:
 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij