Mariotereso!!!mniam pychotka ślinie się na sam widok
mam takie same zdanie jak mmagduszka:):):)pycha!
Ja juz wypróbowałam i musze przyznać, ze bardzo smaczne. W sam raz dla czekoladoholikow ;) Smacznego
Pyszna sałatka Majeczko! jadlam taką u cioci ,ale w niej była pierś z kurczaka pieczona,tak jak napisał Bodek.Ale myślę że gotowana dobrze natarta przyprawami też bedzie smaczna .pozdrawiam
Bazylko, stampot bez ziemniaków - to bigos bez kapusty, ale nie czepiam sie nazwy skoro danie samo w sobie smaczne.
Torcik napewno pyszny, ale o jakim smaku jest ta niebieska galaretka ?
Zrobiłam go wczoraj i jest pyszny, tylko jest mały problem z krojeniem go ponieważ masy nie są do końca gęste przez co trochę rozwala się przy krojeniu, nie wiecie może czemu mi takie wyszły i co nastepnym razem powinnam zrobić by nie powtórzyć błędu? Z góry dziękuję za rady i pomoc
. Pomimo tego placuszek jest super.
Zrobiłam! Po prostu pyszne!!! Absolutnie polecam. Bardzo dziękuję za świetny przepis!
Dwa razy czytam składniki, - a gdzie ziemniaki ? Ale sama zapiekanka z brukselką z pewnością pyszna. Pozdrawiam !
Ostanio zrobiłam to ciasto i przyznam,że nie za bardzo mi smakowało. U mnie w domu raczej nikt go nie chciał jeśc. Niestety prawie połowe ciasta musiałam wyrzucić:(
Krem za bardzo mdlący i czuć za bardzo margaryne.
Zrobione, zjedzone na ciepło. Jest to chyba jedne z lepszych schabów, które robiłam - soczysty. Zrobiłam z jakiejś połowy porcji - proporcji ciasta oczywiście zapomniałam zmniejszyć. Ale nie było to problemem - dla dzieciaków zrobiłam z nadwyżki parówki w cieście. Całkiem niezłe. Do ciasta dodałam smietany - ok 2 łyżek, bo nie chciało mi się skleić.
Masz moze patent na to, aby "pończoszka" nie odstawała od schabu? Bo pomimo nakłucia ciasta i tak odchodzi - na ciepło to nie taki wielki problem. Ale na zimno, przy cieńkich plasterkach wszystko odpadnie.
A tak wyglądał mój schab: