Bardzo sie cieszę, że jesteście zadowoleni;-)
Ja akurat wolę gotowanego kurczaka:) Często pieczony jest suchy- pewnie źle piekę;) a ja sos robię tak: mieszam majonez z jogurtem w proporcjach 2:1, troszkę solę, dodaję pieprzu (najlepiej białego bo ładniej wygląda w białym sosie), odrobinę soku z cytryny i malutki ząbek czosnku albo kawałek dużego, tak żeby był tylko delikatnie wyczówalny.
hej! Wiesz, przepis podskubalam z menu w pracy......z tego co wiem, to oni piers gotuja:P ale Twoj sposob tez brzmi niezle!! A co do dressingu, przyznaje racje.......jestem troce leniuchem, a moze z braku czasu.....ide na latwizne:P Jezeli takowy przepis posiadasz, chetnie bym zobaczyla pozdrawiam:*
- i z 12 dkg mięsa na osobę - b. duża porcja - prawda ? Ale ja tych " omletów " małych robić nie potrafię. Oczywiście farsz - w/g upodobań, ale pieczarka, jajko, - raczej tak - ....no i ser. Pozdrawiam !
pracujac w Anglii juz jakis czas, wiem ze piers z kurczaka do tej oto salatki powinna byc pieczona wraz z przyprawami a nie gotowana:)
dziwi mnie natomiast to, ze polewasz to gotowym sosem zamiast wykonac wlasny:)
ewentualnie ten przepis jest kierowany do leniuchow.
pozdr.... i mam nadzieje ze nei urazilem :)
Ups ;) no tak, czasem wlasnie tak bywa, ze przepis rozbija sie o skladniki....ale Mariniku nie zalamuj sie, tak jak napisalam mozesz uzyc kazdego sera jaki nadaje sie do starcia na tarce.. Te mack'n'cheese, ktore zawsze widzialam, a nigdy nie mialam odwagi sprobowac sa w sumie robione z najzwyklejszego zoltego sera i sos jest robiony (gotowany) osobno i mieszany z makaronem wlasnie w taka jedna breje :)) Dlatego nie wyglada to apetycznie. Uzycie kilku rodzajow sera podnosi wartosc smakowa, bo wiadomo kazdy ser ma troche inny smak. Zapiekanie calosci tez daje lepszy smakowo efekt... Nutella ma racje Pepper Jack to ser z ostra papryka... W sumie to danie nie jest wybredne, bo mozna uzyc resztki i kombinowac w/g wlasnych potrzeb i mozliwosci.
Mmmm... podoba mi się ten przepis. Nieskomplikowany, szybki do zrobienia, składniki farszu też sobie można dobierać wg upodobań. Na pewno w najblizszym czasie wypróbuję ten przeis
Super wyglada.A może tak zdjecie tej łyżeczk-szczypców do herbaty?
Ta polewa jest naprawdę super! Z tej ilości składników wychodzi jej b. dużo. Gęsta, nie zastygająca... Właśnie takiej szukałam
Świetny przpepis:) Po upieczeniu najlepiej zostawić i nie ruszać, bo musi się zsiąść z 2-3 godziny, ale tak to super
Mam pytanie w ilu stopniach się je robi
?? Odpisz.