Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Mońcia

(2008-04-14 11:23)

Joanno-Wróbelek wyjaśniała już w komentarzach,że fale robiła za pomocą zwykłej łyżki stołowej.Warunkiem jest dobrze ubita piana,wtedy można ją dowolnie formować.

domicella

(2008-04-14 11:18)

Cieszę się izydoro że Ci smakowało,przepis jest prosty a smaczne ciacho wychodzi.Ja też piekę w prostokątnej blaszce.Serdwczne pozdrowienia!!!!!!!

joanna1984k

(2008-04-14 10:42)

Serniczek wyglada super,ale mam pytanko-te piekne fale z piany czym robicie???

emma

(2008-04-14 10:15)

Piekłam to ciasto na niedzielę i efekt był niesamowity! Wszystkim bardzo smakowało;-) Dziękuję za bardzo dobry przepis i polecam!

ola mg

(2008-04-14 10:06)

I zrobiłam i wyszedł pyszny :)

anenia

(2008-04-14 08:48)

Pycha.... mniam mniam!

Mońcia

(2008-04-14 08:28)

Jamajko,bardzo mi miło.Sam kurczak w cieście naleśnikowym,nawet z piwem w zasadzie nie jest niczym nowym,specyfiki nadaje mu natomiast przyprawa gyros,którą odkryłam dzięki przepisom z tego forum i która stała jedną z moich ulubionych mieszanek przyprawowych.Ja następnym razem też podam to danie z sosem czosnkowym.Dziękuje za miłe słowa i także pozdrawiam!

ilka76

(2008-04-14 08:19)

Drożdży ma być łyżeczka-już poprawiam w przepisie.

pysia_1

(2008-04-14 07:54)

A mi chyba jakoś nie wyszło, ściśle trzymałam się przepisu, aż chyba za bardzo, gotowałam na wolnym ogniu dobra godzinę i mięsko, czyli boczuś nie był tak mięczutki i napęczniały, dodatkowo musiałąm wstawić na dalszą godzinę do piekarnika, owszem coś innego, kapustka dobra, boczuś też, ale z opinii spodziewałam się czegoś powalającego, potrawa owszem godna polecenia.

Patrycja0

(2008-04-14 06:31)

Różyczko, ja dawałam kisiel z cukrem, ponieważ taki akurat miałam w domku. A był to kisiel Dr Oetker'a "Słodka chwila". :)

marzenka1

(2008-04-14 01:15)

cos czuje ze jutro juz mam obiad z głowy

mariateresa

(2008-04-14 00:15)

Ja też już zapiekałam  tak pangę  i tilapię  - naprawdę  pyszne i polecam.    A w piątek zrobię z cebulką.

kola

(2008-04-14 00:09)

Drozdzy suchych ma byc 1/4 lyzeczki (pol z pol). Ja rowniez wiele razy pieklam ten chlebek, jest przepyszny. Polecam.
     

niebieska-różyczka

(2008-04-13 23:59)

Muszę ich zrobić!!! na pewno są przepyszne?jak zrobię Glumando zrobie fotkę.Pozdrawiam

niebieska-różyczka

(2008-04-13 23:46)

Mariotereso, te filety już dawno goszczą w naszym domu!!! to stary przepis mojej babci,tylko bez cebulki,cebulkę taką uwielbiam! więc dołożyłam i wyszły pychotka. Pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij