Joanno-Wróbelek wyjaśniała już w komentarzach,że fale robiła za pomocą zwykłej łyżki stołowej.Warunkiem jest dobrze ubita piana,wtedy można ją dowolnie formować.
Serniczek wyglada super,ale mam pytanko-te piekne fale z piany czym robicie???
Piekłam to ciasto na niedzielę i efekt był niesamowity! Wszystkim bardzo smakowało;-) Dziękuję za bardzo dobry przepis i polecam!
Pycha.... mniam mniam!
Jamajko,bardzo mi miło
.Sam kurczak w cieście naleśnikowym,nawet z piwem w zasadzie nie jest niczym nowym,specyfiki nadaje mu natomiast przyprawa gyros,którą odkryłam dzięki przepisom z tego forum i która stała jedną z moich ulubionych mieszanek przyprawowych.Ja następnym razem też podam to danie z sosem czosnkowym.Dziękuje za miłe słowa i także pozdrawiam!
Drożdży ma być łyżeczka-już poprawiam w przepisie.
A mi chyba jakoś nie wyszło, ściśle trzymałam się przepisu, aż chyba za bardzo, gotowałam na wolnym ogniu dobra godzinę i mięsko, czyli boczuś nie był tak mięczutki i napęczniały, dodatkowo musiałąm wstawić na dalszą godzinę do piekarnika, owszem coś innego, kapustka dobra, boczuś też, ale z opinii spodziewałam się czegoś powalającego, potrawa owszem godna polecenia.
Ja też już zapiekałam tak pangę i tilapię - naprawdę pyszne i polecam. A w piątek zrobię z cebulką.
Drozdzy suchych ma byc 1/4 lyzeczki (pol z pol). Ja rowniez wiele razy pieklam ten chlebek, jest przepyszny. Polecam.
Muszę ich zrobić!!! na pewno są przepyszne?jak zrobię Glumando zrobie fotkę.Pozdrawiam
Mariotereso, te filety już dawno goszczą w naszym domu!!! to stary przepis mojej babci,tylko bez cebulki,cebulkę taką uwielbiam! więc dołożyłam i wyszły pychotka. Pozdrawiam