Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

milka27

(2008-04-12 21:42)

Przepyszne!!! 

kebabek

(2008-04-12 21:11)

Wygląda bardzo apetycznie. Komentarze mówią same za siebie. Chyba spróbuję :)

Fot. krysta, tort lalka
tort lalka
65.6k
287
72
krysta
mamusia

(2008-04-12 21:08)

fajny pomysł na taki tort

dzieciom bardzo się podoba

reja54

(2008-04-12 20:59)

Jakie to są drożdze? instant?

vena1980

(2008-04-12 20:55)

co do keksówek już wiem, bo jakoś nieuważnie czytałam przepis. Ale proszę o odpowiedź na pierwsze pytanie.

rybka80

(2008-04-12 20:27)

Ilko jak fajnie że go tu wpisałaś.Parę dni temu przeglądałam przepis na 2 forach.Byłam ciekawa czy rzeczywiście wychodzi taki mieciutki ten chlebuś z suszonych drożdży .teraz wiem że mogę spokojnie wypróbować.Pozdrawiam:)))

nadia

(2008-04-12 20:15)

Zrobilam ,ale wyszlo mi cos a'la czekolada, cienkie i w smaku gorzkiej czekolady....niewiem czy tak mialo wyjsc?
 

lizakurs

(2008-04-12 20:01)

Zrobiłem z godnie z przepiem ale nie zgęstniało a gotowałem ponad 20 min jak wylałem na bacze odczekałem 24 godz to nie stwardniało albo jest coś źle powiedziane w przepisie albo coś zwaliłem. Czy ktoś może mi powiedszieć co mogłem zrobić źle ??

marzenkaw77

(2008-04-12 19:59)

dzisiaj robiłam na obiadek ale bez koperku:-)) pyszne

jolanda1

(2008-04-12 19:57)

Właśnie jem ten placek, jeszcze cieplutki Bardzo dobry, nie za słodki. Do budyniu czekoladowego dodałam jednak 5 łyżek cukru. Dziękuję za fajny przepis. Pozdrawiam :)

basia19

(2008-04-12 19:56)

Dzisiaj znowu zrobiłam Twój sernik, ale tym razem dokładnie jak w przepisie tzn. z kremem, jutro dam znać jak smakował z tym kremem.
Ps. zmień w przepisie te pół kostki czekolady, bo z tej ilości to nawet braknie posypać jeden kawałek.

bbetty

(2008-04-12 19:46)

Zgadza się tak powiedział, ale ja jakoś jeszcze  nie natknęłam się w sklepach na śmietankę. Zwykle do pinacolady używam mleka o 85% ekstrakcie z kokosu, które jest bardzo, bardzo gęste i zapewniam cię izydoro, że drink wychodzi wyśmienity.

vena1980

(2008-04-12 19:17)

Witam, nastawiłam już zaczyna na ten chlebek, ale przyszły mi do głowy dwa pytania:
1) mój mąż kupił żurek w słoiku 450 ml, na którym jest napisane, że do żurku należy użyć 4-6 części - ile dać do chleba?
2) czy keksówkę wypełniać po brzegi czy do wysokości 3/4? i ile Wam wyszło keksówek?

makusia

(2008-04-12 19:15)

pyszny i prostu w wykonaniu placuszek :) polecam .

łOSOS

(2008-04-12 19:02)

ale tort!! super !! tylko podziwiac...

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij