Przepyszne!!!
Wygląda bardzo apetycznie. Komentarze mówią same za siebie. Chyba spróbuję :)
co do keksówek już wiem, bo jakoś nieuważnie czytałam przepis. Ale proszę o odpowiedź na pierwsze pytanie.
Ilko jak fajnie że go tu wpisałaś.Parę dni temu przeglądałam przepis na 2 forach.Byłam ciekawa czy rzeczywiście wychodzi taki mieciutki ten chlebuś z suszonych drożdży .teraz wiem że mogę spokojnie wypróbować.Pozdrawiam:)))
Zrobilam ,ale wyszlo mi cos a'la czekolada, cienkie i w smaku gorzkiej czekolady....niewiem czy tak mialo wyjsc?
Zrobiłem z godnie z przepiem ale nie zgęstniało a gotowałem ponad 20 min jak wylałem na bacze odczekałem 24 godz to nie stwardniało albo jest coś źle powiedziane w przepisie albo coś zwaliłem. Czy ktoś może mi powiedszieć co mogłem zrobić źle
??
dzisiaj robiłam na obiadek ale bez koperku:-)) pyszne
Właśnie jem ten placek, jeszcze cieplutki
Bardzo dobry, nie za słodki. Do budyniu czekoladowego dodałam jednak 5 łyżek cukru. Dziękuję za fajny przepis. Pozdrawiam :)
Dzisiaj znowu zrobiłam Twój sernik, ale tym razem dokładnie jak w przepisie tzn. z kremem, jutro dam znać jak smakował z tym kremem.
Ps. zmień w przepisie te pół kostki czekolady, bo z tej ilości to nawet braknie posypać jeden kawałek.
Zgadza się tak powiedział
, ale ja jakoś jeszcze nie natknęłam się w sklepach na śmietankę. Zwykle do pinacolady używam mleka o 85% ekstrakcie z kokosu, które jest bardzo, bardzo gęste i zapewniam cię izydoro, że drink wychodzi wyśmienity.
Witam, nastawiłam już zaczyna na ten chlebek, ale przyszły mi do głowy dwa pytania:
1) mój mąż kupił żurek w słoiku 450 ml, na którym jest napisane, że do żurku należy użyć 4-6 części - ile dać do chleba?
2) czy keksówkę wypełniać po brzegi czy do wysokości 3/4? i ile Wam wyszło keksówek?
pyszny i prostu w wykonaniu placuszek :) polecam .