Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

justi28

(2008-04-12 19:02)

właśnie zjadłam tego kurczaczka pycha!!! wyszedł piękny rumiany warkoczyk, a w środku soczyste mięsko, to poprostu cudo nad cudami, wielkie dzięki za super przepis, już nie mogę się doczekać jak zabłysnę przed teściami-bo czy komuś może to nie smakować?

abulinka

(2008-04-12 18:45)

Bardzo smaczna zapiekaneczka :). Dziękuję za przepis.

jolus

(2008-04-12 18:23)

też robie takie krokiety, sa pyszne:)

geralt18

(2008-04-12 18:23)

Mam pytanie,czy ta masa czekoladowa się napewno ubije?Czy zachowuje sztywność,bo nie dodajesz do niej żelatyny ,itp?

milunia

(2008-04-12 18:18)

Osulko,to ciasto powinno nosić nazwę "Niebiańska śliwa w czekoladzie":):)ten krem to poezja ,cos wspaniałego (dodałm cappucino orzechowe).Śliwki przygotowałam tak jak w przepisie Ireny Sikory ,czyli trochę je podgotowałam a resztę w/g przepisu.Mam jedno pytanko,dlaczego dodaje się do kokosu sok z cytryny?czy chodzi tylko o posmak cytrynowy?Serdeczne dzięki za tak wspaniały przepis.Pozdrawiam.

geralt18

(2008-04-12 18:16)

Torcik przepyszny, masa czekoladowa superowa.Polecam.

mariateresa

(2008-04-12 18:16)

Bedzie z mielonym napewno smaczne.  Ja tez myślałam o mielonym następnym razem.   Dziękuję za miłą wiadomość -  Pozdrawiam !!!

kiiri

(2008-04-12 18:07)

Moze dla Cejrowskiego "musi" bo latwo ja dostac w Meksyku, natomiast w Polsce czasem nawet trudno dostac zwykle mleczko kokosowe. Ja tam mysle ze w przepisach nic nie "musi byc" wszystko zalezy od nas ;) Wyprobuje jak podaje autorka pozdrawiam!

claudiia24

(2008-04-12 18:04)

przepyszne kluseczki,i bardzo proste w wykonaniu:) dziekuje i pozdrawiam

mariateresa

(2008-04-12 18:04)

Izydoro - chemia to tu by się znalazła  ( kurczak ze supermarketu ),  ale faktycznie,  minimum przypraw -  maximum smaku.
Sylvii -  cieszę się,  że przepis ten zainteresował Ciebie -  i nie żałujesz.   Pozdrawiam Was !!!

elcza

(2008-04-12 18:00)

 twój przepis jest wspaniały! Zrobiła moja córka i od niej odgapiłam ja. Rewelacha!  Lepszy niz przywożone z Włoch gotowe tiramisu! My robimy tylko z sera mascarpone i to z podwójnej ilości! Wszystkim bardzo smakuje więc od razu większa ilość. Mniam mniam

milunia

(2008-04-12 17:56)

Zrobiłam dziś na obiad i muszę napisać ,że zapiekanka jest suuuuuper.Następnym razem zamiast kiełbasy  dodam mięso mielone i może powstanie coś w rodzaju spagetti:):)z  kiełbaską i tak jest .

555

(2008-04-12 17:56)

ja ukladam surowe, prosto z pudelka, one gotuja sie potem w sosie.. :))

Cewa2

(2008-04-12 17:50)

Przepyszne i bardzo sycące. Zjadłam dwa i więcej nie zmieszczę, mąż się cieszy bo więcej zostało dla niego. Zrobiłam dokładnie tak jak w przepisie.

milczuniu

(2008-04-12 17:44)

Coś cudownego, miodzio!!! POLECAM :):):):) mniam mniam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij