Bardzo smaczna zapiekaneczka :). Dziękuję za przepis.
też robie takie krokiety, sa pyszne:)
Mam pytanie,czy ta masa czekoladowa się napewno ubije?Czy zachowuje sztywność,bo nie dodajesz do niej żelatyny ,itp?
Osulko,to ciasto powinno nosić nazwę "Niebiańska śliwa w czekoladzie":):)ten krem to poezja ,cos wspaniałego (dodałm cappucino orzechowe).Śliwki przygotowałam tak jak w przepisie Ireny Sikory ,czyli trochę je podgotowałam a resztę w/g przepisu.Mam jedno pytanko,dlaczego dodaje się do kokosu sok z cytryny?czy chodzi tylko o posmak cytrynowy?Serdeczne dzięki za tak wspaniały przepis.Pozdrawiam.
Torcik przepyszny, masa czekoladowa superowa.Polecam.
Bedzie z mielonym napewno smaczne. Ja tez myślałam o mielonym następnym razem. Dziękuję za miłą wiadomość - Pozdrawiam !!!
Moze dla Cejrowskiego "musi" bo latwo ja dostac w Meksyku, natomiast w Polsce czasem nawet trudno dostac zwykle mleczko kokosowe. Ja tam mysle ze w przepisach nic nie "musi byc" wszystko zalezy od nas ;) Wyprobuje jak podaje autorka pozdrawiam!
przepyszne kluseczki,i bardzo proste w wykonaniu:) dziekuje i pozdrawiam
Izydoro - chemia to tu by się znalazła ( kurczak ze supermarketu ), ale faktycznie, minimum przypraw - maximum smaku.
Sylvii - cieszę się, że przepis ten zainteresował Ciebie - i nie żałujesz. Pozdrawiam Was !!!
twój przepis jest wspaniały! Zrobiła moja córka i od niej odgapiłam ja. Rewelacha! Lepszy niz przywożone z Włoch gotowe tiramisu! My robimy tylko z sera mascarpone i to z podwójnej ilości! Wszystkim bardzo smakuje więc od razu większa ilość. Mniam mniam
Zrobiłam dziś na obiad i muszę napisać ,że zapiekanka jest suuuuuper.Następnym razem zamiast kiełbasy dodam mięso mielone i może powstanie coś w rodzaju spagetti:):)z kiełbaską i tak jest
.
ja ukladam surowe, prosto z pudelka, one gotuja sie potem w sosie.. :))
Przepyszne i bardzo sycące. Zjadłam dwa i więcej nie zmieszczę, mąż się cieszy bo więcej zostało dla niego. Zrobiłam dokładnie tak jak w przepisie.