Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Dżelka

(2008-04-11 19:52)

Cześć Urszulka! Chodzi tu oczywiście o polędwiczkę wieprzową, tę małą(cienką). Jeśli chcesz mieć więcej mięsa dookoła polędwiczki to możesz wziąć go trochę więcej. Pieczeń można też piec na papierze do pieczenia posmarowanym olejem. SMACZNEGO!!!
PS Mięso mielone można doprawić według własnego uznania, niekoniecznie Fixem.

Siruna

(2008-04-11 19:36)

Torcik Super Pyszny :)
Robiłam i Polecam wszystkim!

gama

(2008-04-11 19:31)

Julita uratowałaś mnie tym biszkoptem JEST SUPEROWY DZIĘKI

gama

(2008-04-11 19:29)

Dorotko to ciasto jest SUPER

bena

(2008-04-11 19:19)

Przepis poleciła till,zrobiłam dziś na obiad i rewelacja.Goście zachwyceni.dzięki

beata29

(2008-04-11 19:19)

mam pytanie czy na ten sernik moze byc ten ser z wiaderka biały prosze o odpowiedz pozdrawiam pa

biblioteka

(2008-04-11 18:57)

 Spróbujcie dodać jeden serek Danio, do każdej porcji, pycha ptasie mleczko- polecam

mariateresa

(2008-04-11 18:52)

Dziękuję Janeczku -  przepiękne.  Jesteś dobrym,  kochanym Człowiekiem !   Pozdrawiam.

sanella*

(2008-04-11 18:44)

Kartofelki jak malokaloryczne frytki! Czym dluzej sie pieke tym sa bardziej chrupiace ( uwazac zeby nie spalic ) Super!!!

dzambor

(2008-04-11 18:36)

Ten pieprz jest pieprzem tylko z nazwy, nie spotkałem się z niczym o podobnym smaku.
W supermarketach raczej raczej się tego nie znajdzie, w sklepach z orientalną żywnością prędzej. Swój zapas uzupełniłem będąc we Francji. Chyba najszybciej da się to kupić przez internet np tutaj

http://przyprawyswiata.targi.pl/index.php?p=productsMore&iProduct=49&sName=pieprz-seczuanski

kokliko

(2008-04-11 18:35)

Kisiela, prawdziwe chili con carne, czy to w wersji tex, czy mex,

nigdy nie robi sie z kukurydza, mieso jest w tej samej proporcji co czerwona fasola,

a jako przyprawy : po lyzeczce kuminu (niezbedne, bo wlasnie kumin dodaje ten

specyficzny smak), oregano i papryczki bardzo ostre, w zaleznosci od ilosci

przyrzadzanej potrawy. Dla pewnosci weszlam przez meksykanske google na rozne

kulinarne stronki, zebys ktos nie powiedzial, ze znowu sie uczepilam tej kukurydzy.

Nie znalazlam ani jednego "z". Zmieniaja sie ilosci pomidorow, cebuli, czosnku, natomiast

we wszystkich przepisach jest kumin i oregano. Pozdrawiam

Ju-No

(2008-04-11 18:34)

ja równiez robiłam wersję z ziemniakami. Wszystkim smakowało i nic nie pozostało. Pyszotka!!!

Słodka Niunia

(2008-04-11 18:23)

Przepis nie brzmi źle, tylko powiedz mi czym się różni pieprz seczuański od tureckiego, cayenn. Da się go zastąpić? A jak nie to gdzie szukać, w supermarkecie czy raczej w sklepach z orientalną żywnością?  Bo z anyżkiem dam radę...

Beata500

(2008-04-11 18:16)

Piękne!!!!!!!!

daisy22

(2008-04-11 18:15)

Powiedzcie mi czy mozna dodac zamiast serka homegenizowanego smietane? chciałabym je zrobic ale becnie nie mam serka a do sklepu sie nie wybieram.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij