Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

renataz36

(2008-04-11 18:13)

Dziewczyny ciesze sie dyskusją nad prażoneczkami, teraz w okresie zimowym robię je tak 2 razy w miesiącu w kuchennym garnku ale już cieszymy się na nowe ziemniaczki i na pieczenie na ogródku... ach ten zapach. U nas kapusta jeśli jest to na wierzchu a garnek okładamy w środku boczkiem, mniam taki przypieczony jest pycha. Pozdrówka

Fot. pulsilla, Pink Cake
Pink Cake
17.6k
163
17
pulsilla
pulsilla

(2008-04-11 18:04)

jest przerażająco słodka:) w zbyt dużych ilościach potrafi mocno "zamulić" dlatego trzeba starać się rozwałkować ciasto jak najcienije:)

mysha2006

(2008-04-11 18:04)

Również gorąco polecam. Ja zwiedziłam całe miasto żeby tylko dostać papryczki chili i udało się, w jednym sklepie mieli.
Zmniejszyłam składniki bo miało to być danie dla 2 osób ale zapomniałam zmniejszyć ilość chili. Podałam tak jak ktoś z żarłoczków polecał: z chlebkiem zapiekanym z żółtym serem. Pyszności

gonia

(2008-04-11 16:50)

babeczka smaczniutka! zrobiłam przedwczoraj i tak szybko rozpłynęła sie w naszych ustach że wczoraj upiekłam dwie  uwielbiam patrzeć jak szczególnie moim domownikom smakuje ! popchnieta zachwytem za pierwszym razem następnym razem zrobiłam pod gust męża tzn z lukrem a druga pod gust dzieci z czekolada i wiórkami kokosowymi .Polecam rewelacj! dzieki za pyszny przepis na babeczke

Regina Florczak

(2008-04-11 16:48)

Kochany Janku dziękuję za tę słowa . Mnie ma kto adorować- mój mąż .Masz świetne niektóre wierszenie jest dobry ale ten nie jest dobry.

Janek

(2008-04-11 16:44)

Prośba: do Reginki..przenieś dyskusję na forum, a nie tutaj..Dziekuję.

Maniaczka

(2008-04-11 16:42)

Babeczka już się piecze.... Zobaczymy jak wyjdzie, bo wczoraj zrobiłam babkę herbacianą i nie wyszła jakoś... Bezsmakowa i niesłodka była, dlatego muszę sobie odrobić wczorajszy niewypał.. :) Dodałam 4 łyżki majonezu coby za sucha nie była i zobaczymy. Piekę w keksówce przy tech samych co w przepisie proporcjach tylko 2 łyżeczki proszku do pieczenia dałam. Ktoś już zrobił w keksówce dużej tą babkę przy normalnych proporcjach??? mam nadzieję, że urośnie.... Zdam relację później. Pozdrawiam!!

Janek

(2008-04-11 16:41)

Reginko, moja ty ... wybacz , że Cię nie adoruję.
A za krytykę, szczerze (bez ironii!!) dziękuję, oczywiscie jeślki jest to szczera krytyka. Nawet negatywna jest dla mnie cenna.
Ciekaw jestem innych opinii.
Pozdrawiam.

Regina Florczak

(2008-04-11 16:40)

wybacz błędy

Regina Florczak

(2008-04-11 16:39)

Marylko ja wszystko dobrze rozumiem i nier lubię nikomu dokuczac jak to robi Janek i zastanawiałam się którez was mi będzie chciało dołożyc.ćaemu nigdy nie bronisz nikogo komu dokładaJanek .To jest bardzo przykre!!

luckystar

(2008-04-11 16:27)

Wiesz Regino, zastanawia mnie czy Ty zawsze tak reagujesz, jak czegos nie rozumiesz ?

axll27

(2008-04-11 16:17)

no sosik niczego sobie  zona jest dumna ze mnie dzieki

Regina Florczak

(2008-04-11 16:08)

Towarzystwo wzajemnej adoracji ,jedno pisze, drugie chwali, nieważne czy dobry.Tak to odebrałam Wybaczcie.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij