jest przerażająco słodka:) w zbyt dużych ilościach potrafi mocno "zamulić" dlatego trzeba starać się rozwałkować ciasto jak najcienije:)
Również gorąco polecam. Ja zwiedziłam całe miasto żeby tylko dostać papryczki chili i udało się, w jednym sklepie mieli
.
Zmniejszyłam składniki bo miało to być danie dla 2 osób ale zapomniałam zmniejszyć ilość chili
. Podałam tak jak ktoś z żarłoczków polecał: z chlebkiem zapiekanym z żółtym serem. Pyszności
http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis29311.html
podaje link :) i pozdr...
babeczka smaczniutka! zrobiłam przedwczoraj i tak szybko rozpłynęła sie w naszych ustach że wczoraj upiekłam dwie
uwielbiam patrzeć jak szczególnie moim domownikom smakuje ! popchnieta zachwytem za pierwszym razem następnym razem zrobiłam pod gust męża tzn z lukrem a druga pod gust dzieci z czekolada i wiórkami kokosowymi .Polecam rewelacj! dzieki za pyszny przepis na babeczke
Kochany Janku dziękuję za tę słowa . Mnie ma kto adorować- mój mąż .Masz świetne niektóre wierszenie jest dobry ale ten nie jest dobry.
Prośba: do Reginki..przenieś dyskusję na forum, a nie tutaj..Dziekuję.
Babeczka już się piecze.... Zobaczymy jak wyjdzie, bo wczoraj zrobiłam babkę herbacianą i nie wyszła jakoś... Bezsmakowa i niesłodka była, dlatego muszę sobie odrobić wczorajszy niewypał.. :) Dodałam 4 łyżki majonezu coby za sucha nie była i zobaczymy. Piekę w keksówce przy tech samych co w przepisie proporcjach tylko 2 łyżeczki proszku do pieczenia dałam. Ktoś już zrobił w keksówce dużej tą babkę przy normalnych proporcjach??? mam nadzieję, że urośnie.... Zdam relację później. Pozdrawiam!!
Reginko, moja ty ...
wybacz , że Cię nie adoruję.
A za krytykę, szczerze (bez ironii!!) dziękuję, oczywiscie jeślki jest to szczera krytyka. Nawet negatywna jest dla mnie cenna.
Ciekaw jestem innych opinii.
Pozdrawiam.
wybacz błędy
Marylko ja wszystko dobrze rozumiem i nier lubię nikomu dokuczac jak to robi Janek i zastanawiałam się którez was mi będzie chciało dołożyc.ćaemu nigdy nie bronisz nikogo komu dokładaJanek .To jest bardzo przykre!!
Wiesz Regino, zastanawia mnie czy Ty zawsze tak reagujesz, jak czegos nie rozumiesz ?
no sosik niczego sobie zona jest dumna ze mnie dzieki
Towarzystwo wzajemnej adoracji ,jedno pisze, drugie chwali, nieważne czy dobry.Tak to odebrałam Wybaczcie.