Brzmi pysznie!!! cóz... jak dla mnie poporstu smak dzieciństwa.
Cieplo mi sie zrobilo na duszy . Dziekuje :)
Patrycjo nie polewam niczym zebry,ale jeżeli chcesz możesz to zrobić! możesz posypać pudrem, polewą, ale z natury zebra ma tylko paski.pozdrawiam
Cieszę się Shirajo że ciacho ci smakowalo!
No to inaczej- poszukaj przepisu czekoladki 145 - Tort urodzinowy mojej córki
Smakusiu ! Sałatkę to pewnie tak,ale samą dekorację z winogron i brzoskwiń(mandarynek) zrobiłabym (ja) jednak na świeżo,krótko przed podaniem.Pozdrawiam!
Fajnie ze sie podoba,ale to naprawdę nie jest trudne.Zawsze bałam sie kiedyć piec rolady,ale widzę że to jest smiesznie łatwe,tylko trzeba uważać aby się nie złamałą przy pierwszym zwijaniu.Pozdrawiam!
I jak z tą blaszką?
Coś pięknego!! W cukierniach nie ma takich rolad! Ląduje w Ulubionych .Pozdrawiam
robiłam dziś tą oto grochóweczke palce lizać tylko ja jeszcze dodałam ziemniaczki w kosteczkę i musze sie przyznac ze dodałam tez winiary grochówke do smaku ale naprawde bomba!!!!dzieki
Jest bardzo pyszny. Robiłam go już pare razy. Teraz będzie robiony dla gości komunijnych
Tu chyba chodzi o polędwiczkę wieprzową
Witam wszystkich Wielkich Żarłoków! Właśnie mi się przypomniał ten wyborny przepis i postanowiłam zaglądnąć, żeby sobie go przypomniec. Bo jakies smaki mnioe biora... to chyba ta wiosna
Renatko wyjaśniam co to ta kuciapka: otóż moj znajomy tak określa najlepszą część kobiecego ciała
mam nadzieje, ze teraz wszyscy chetniej wypróbują ten przepis
Pozdrawiam i biore sie za obieranie ziemniakow.