Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

arabis

(2008-04-10 21:59)

Brzmi pysznie!!! cóz... jak dla mnie poporstu smak dzieciństwa.

manoo

(2008-04-10 21:54)

Dzieki za uznanie :)

Malena

(2008-04-10 21:53)

Ja pieke w keksowce 30/13 lub w kwadratowej foremce do brownies 20/20.

spandau

(2008-04-10 21:48)

Cieplo mi sie zrobilo na duszy . Dziekuje :)

Pusiątko

(2008-04-10 21:45)

Wklejam zdjęcie mojego biszkopta z przepisu Kropki1976 :)

niebieska-różyczka

(2008-04-10 21:05)

Patrycjo nie polewam niczym zebry,ale jeżeli chcesz możesz to zrobić! możesz posypać pudrem, polewą, ale z natury zebra ma tylko paski.pozdrawiamCieszę się Shirajo że ciacho ci smakowalo!

kamila1234

(2008-04-10 20:28)

No to inaczej- poszukaj przepisu czekoladki 145 -  Tort urodzinowy mojej córki

irena sikora

(2008-04-10 20:25)

Smakusiu ! Sałatkę to pewnie tak,ale samą dekorację z winogron i brzoskwiń(mandarynek) zrobiłabym (ja) jednak na świeżo,krótko przed podaniem.Pozdrawiam!

kamila1234

(2008-04-10 20:24)

Fajnie ze sie podoba,ale to naprawdę nie jest trudne.Zawsze bałam sie kiedyć piec rolady,ale widzę że to jest smiesznie łatwe,tylko trzeba uważać aby się nie złamałą przy pierwszym zwijaniu.Pozdrawiam!

dajanka

(2008-04-10 20:05)

I jak z tą blaszką?

Dorotaxx

(2008-04-10 19:54)

Coś pięknego!! W cukierniach  nie ma takich rolad! Ląduje w Ulubionych .Pozdrawiam

marzenka1

(2008-04-10 19:50)

robiłam dziś tą oto grochóweczke palce lizać tylko ja jeszcze dodałam ziemniaczki w kosteczkę i musze sie przyznac ze dodałam tez winiary grochówke do smaku ale naprawde bomba!!!!dzieki

bytomianka

(2008-04-10 19:48)

Jest bardzo pyszny. Robiłam go już pare razy. Teraz będzie robiony dla gości komunijnych

eva67

(2008-04-10 19:37)

Tu chyba chodzi o polędwiczkę wieprzową

Nikol

(2008-04-10 19:37)

Witam wszystkich Wielkich Żarłoków! Właśnie mi się przypomniał ten wyborny przepis i postanowiłam zaglądnąć, żeby sobie go przypomniec. Bo jakies smaki mnioe biora... to chyba ta wiosna Renatko wyjaśniam co to ta kuciapka: otóż moj znajomy tak określa najlepszą część kobiecego ciała mam nadzieje, ze teraz wszyscy chetniej wypróbują ten przepis Pozdrawiam i biore sie za obieranie ziemniakow.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij