Czy te parówki można upiec wcześniej, np. rano a podać na kolacje, czy najlepsze są bezpośrenio po upieczeniu?
przed chwilą skonczyła jesc moja 16miesieczna córeczka i zjadła az 6 szt wcale niemałych :) co do rozpływania... moje zozpływały sie ustach :D przepyszne :)
Pyszna sałatka. Ja paluszki podsmażyłam na masełku z czosnkiem, solą i pieprzem. Do tego wszystkiego dodałam jeszcze 2 jajka ugotowane na twardo. Polecam
Ciacho jest pyszne, ekspresowo się robi, wyśmienicie smakuje i długo jest świeże. Polecam.
Ciasteczka rewelacyjne, można wyczarować wiele różnych kształtów, najbardziej smakowały mi z jabłuszkiem, mam zamiar spróbować jeszcze z twarogiem. Szczerze polecam, różnorodność kształtów fajnie prezentuje się na talerzu.
:) i jak tu się nie uśmiechnąć...
Bardzo się cieszę że smakowały, ale to z pewnością Twoje pałeczki w miodzie " grały główną rolę " ? Pozdrawiam serdecznie !!!
Robiłam w sobotę z pałkami kurzymi w miodzie i z mizerią. Pyszne, rodzinka zajadała aż się uszy trzęsły. Dzięki za przepis.
odpowiem za alidab - możesz
Zapomniałam dodać, że super smakuje jeśli do masy dodać kawałki zmrożonej czekolady,ale nie za dużo zeby nie "zabić" smaku ajerokniaku.
Smakowicie wygląda. Ta masa z ajerkoniakiem musi być super (wystrzałowa). Kiedyś na pewno spróbuję.