Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Aniula27

(2008-04-10 17:40)

Czy te parówki można upiec wcześniej, np. rano a podać na kolacje, czy najlepsze są bezpośrenio po upieczeniu?

martita7x8

(2008-04-10 17:39)

przed chwilą skonczyła jesc moja 16miesieczna córeczka i zjadła az 6 szt wcale niemałych :) co do rozpływania... moje zozpływały sie ustach :D przepyszne :)

mysha2006

(2008-04-10 17:38)

Pyszna sałatka. Ja paluszki podsmażyłam na masełku z czosnkiem, solą i pieprzem. Do tego wszystkiego dodałam jeszcze 2 jajka ugotowane na twardo. Polecam

Aniula27

(2008-04-10 17:35)

Ciacho jest pyszne, ekspresowo się robi, wyśmienicie smakuje i długo jest świeże. Polecam.

Aniula27

(2008-04-10 17:32)

Ciasteczka rewelacyjne, można wyczarować wiele różnych kształtów, najbardziej smakowały mi z jabłuszkiem, mam zamiar spróbować jeszcze z twarogiem. Szczerze polecam, różnorodność kształtów fajnie prezentuje się na talerzu.

milczuniu

(2008-04-10 17:01)

Pyszne danie! Bardzo polecam!! tylko mnie za bardzo poniosła moja ułańska fantazja i dodałam za dużo chili:D z wiadrem wody -do zjedzenia

till

(2008-04-10 16:37)

:) i jak tu się nie uśmiechnąć...

mariateresa

(2008-04-10 16:10)

Bardzo się cieszę że smakowały,  ale to z pewnością  Twoje pałeczki w miodzie   " grały główną rolę " ?       Pozdrawiam serdecznie !!!

monami9

(2008-04-10 15:50)

Zrobiłam w sobotę tylko zamiast skrzydełek miałam pałki. Pyszne wyszły. Mojemu bardzo wybrednemu mężowi bardzo smakowały i prosił o częściej. Dziękuje za przepis.

beata__wr

(2008-04-10 15:44)

przepyszne danie. mi też wyszła lekka goryczka ale po podaniu z puree zniknęła i było naprawdę super. polecam wszystkim- szczególnie jako danie niedzielne z teściową w tle-można zaimponować :) 

monami9

(2008-04-10 15:44)

Robiłam w sobotę z pałkami kurzymi w miodzie i z mizerią. Pyszne, rodzinka zajadała aż się uszy trzęsły. Dzięki za przepis.

alman

(2008-04-10 15:43)

odpowiem za alidab - możesz

kamila1234

(2008-04-10 15:01)

Zapomniałam dodać, że super smakuje jeśli do masy dodać kawałki zmrożonej czekolady,ale nie za dużo zeby nie "zabić" smaku ajerokniaku.

kebabek

(2008-04-10 14:53)

Smakowicie wygląda. Ta masa z ajerkoniakiem musi być super (wystrzałowa). Kiedyś na pewno spróbuję.

jema4

(2008-04-10 14:52)

 Świetny sposób na sznurowanie mięsa:):):)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij