Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

milczuniu

(2008-04-09 21:51)

Osobiście nie w moim guście smkowym, aczkolwiek osoby, które ze mną konsumowały były bardzo zadowolone :) (płeć samcza ). Pozdrawiam ;)

sanella*

(2008-04-09 21:40)

Dziekuje daisy22 za szybka odpowiedz.Napewno podobny sok  znajde i zaraz zabiore sie za pieczenie.

Iloria_S

(2008-04-09 21:39)

Zrobiony, upieczony i zjedzony! Pychaaa!!! Cała rodzina zachwycała się tym chlebkiem!! Z podanych proporcji wyszła mi cała keksówka. Bardzo, bardzo dziękuję autorce za przepis!!  A tak oto wyglądał mój chlebek...

Edytka291

(2008-04-09 21:24)

Szczerze powiem, że nie próbowałam... Nie wiem jak smakują kurki ususzone ale w sklepach są mrożone kurki.
Pozdrawiam

eva67

(2008-04-09 21:23)

karkowinka wygląda apetycznie.Dziękuję za przypomnienie.Pozdrawiam serdecznie

niebieska-różyczka

(2008-04-09 21:06)

Mama mówiła,że prababcia moja taką właśnie gotowała.Też pozdrawiam serdecznie

AsiulkaPINK

(2008-04-09 20:56)

Pyszne a na dodatek wciagajace .....

mariateresa

(2008-04-09 20:55)

Bardzo się cieszę że smakowały, -  ja też je bardzo lubię.  Pozdrawiam !!!

mariateresa

(2008-04-09 20:46)

Znam to,  znam.......   ale nigdy nie pomyślałam,  żeby marchewkę gotować z ziemniakami.  Dziękuję za pomysł.  Pozdrawiam !!!

mariateresa

(2008-04-09 20:40)

Napewno będzie smakowało.  Tu nie ma grama ryzyka.  Pozdrawiam !!!

domicella

(2008-04-09 20:37)

Zrobiłam śledzie w/g Twojego przepisu  bardzo mi smkowały Dołączę przepis do ulubionych.Pozdrawiam.

mariateresa

(2008-04-09 20:31)

Domicello -  jak pisałam wyżej -  kapusta z marynowanym i opieczonym boczkiem  " wymieniają się "  smakami -  to nie może nie smakować -  mięsko jest miekkie i napęcznieje.   Napisz jak Ci wyszło -  pozdrawiam !!!

babsy

(2008-04-09 20:20)

Zrobione, zjedzone, pochwalone :). Wszystkim smakuje, naprawdę proste ciasto i jako jedno z niewielu wyszło mi bez zakalca :).

Fot. alidab, Oponki serowe
Oponki serowe
650k
1.3k
144
alidab
jema4

(2008-04-09 20:15)

Ja robię "opony", a nie oponki, bo mi z połowy porcji wychodzi 10 sztuk:) Robiłam wielokrotnie, są przepyszne.
         
Polecam ponownie!!!

bytomianka

(2008-04-09 20:13)

Pięknie wyglądają, Zrobię na komunię dla wnuka gośći, Ale będzie niespodzianka, No no

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij