Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

sanella*

(2008-04-09 16:21)

Bardzo dobre danie!!! Troche roboty z przygotowaniem (krojenie i smazenie skladniköw) i dlatego zrobilam to dzien wczesniej a jak przysli goscie wylozylam wszystko na blache i do piekarnika. Jak na möj smak to nastepnym razem zrobie bez boczku. Polecam te kotlety na kazda okazje!

sanella*

(2008-04-09 16:14)

Zachecona twoim komentarzem Aniela78 upieklam makowiec i rzeczywiscie wyszedl bardzo dobry. Dodalam dodatkowo do masy makowej sloik powidel (tip mojej mamy). Dziekuje za dobry przepis i ten podbudowojacy komentarz.

as

(2008-04-09 15:51)

Zrobiłam Piekły się bardzo długo. Nie tyle co podane w przepisie i były twarde. Poza tym smaczne.

Przepis
cebulanki
4.4k
0
12
bea7
Hechler Elisabeth

(2008-04-09 15:04)

Tez  tak mysle. Nowy "duch  w operze".

Fot. Gabulka, Ciasto kiwi
Ciasto kiwi
29.6k
317
22
Gabulka
kati13_16

(2008-04-09 14:52)

faktycznie wyglada cudnie, dodaje do ulubionych

czekoladka145

(2008-04-09 14:51)

Robiłam go na urodziny taty i wyszedł mi tak

Vega

(2008-04-09 14:32)

Właśnie wyjęłam ciasteczka z piekarnika- i od razu znaczna część ich zniknęła. Są przepyszne :).

kamila1234

(2008-04-09 14:29)

Piekłam go po raz kolejny i tym razem wstawiłam zdjęcie.

vikunia

(2008-04-09 14:24)

niebieska-różyczko wystarczy jajka spazyć wrzatkiem i można uzywac surowych zoltek. bialko niestety sie wyrzuca.

Fot. mlena, Aniołek
Aniołek
142k
1k
91
mlena
kati13_16

(2008-04-09 14:24)

ciasto po prostu boskie !!!!! dzieki za przepis

Regina Florczak

(2008-04-09 13:49)

Jednak znalazłam, jest piękny!!!

Patrycja0

(2008-04-09 13:14)

Doniu, myślę, że można, choć nie próbowałam tego w wersji z innymi orzeszkami :)  Mam natomiast zamiar kiedyś spróbować z migdałami i przekonać się, czy w miodzie i sezamie będą równie dobre jak orzeszki włoskie... Pozdrawiam Cię serdecznie

niebieska-różyczka

(2008-04-09 13:05)

niestety Gumciu u nas w domu nie jada sie surowych jajek!tata i mama mieli salmonellę po zjedzeniu tatara z żóltkiem,dlatego wypróbuje twój serniczek bez żóltek.pozdrawiam.

Fot. basia19, masa cukrowa
masa cukrowa
26.8k
401
37
basia19
basia19

(2008-04-09 12:57)

Ja kiedyś obłożyłam tą masą cały tort, ale to był mały tort, i masa bardzo ładnie przyległa do boków, oczywiście mam nadzieję, że wiesz że najpierw trzeba cały tort posmarować cienko kremem.

donia84

(2008-04-09 12:51)

Czy można użyć innych orzechów? Np laskowych. Bo nie lubię orzechów włoskich

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij