Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

dana39

(2008-04-08 22:19)

robię podobnie ale kawałeczki są małe http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis16671.html, nie placuszki, tę pychę też wypróbuję:) dzieki za nowy pomysł

Przepis
cebulanki
4.4k
0
12
bea7
mirynka

(2008-04-08 22:16)

niestety przpisu nie widac

Fot. irlandia49, Cebulaki
Cebulaki
84.1k
916
78
irlandia49
dana39

(2008-04-08 22:14)

super, znalazłam ten przepis przez przypadek, zajrzałam do przepisu "cebulanki" bea7 ale tam nic nie było, a tu tak miła niespodzianka, już ląduje w ulubionych, akurat mam w lodówce drożdże, pozostałe po ostatniej pizzy Wkn, napewno wypróbuję irlandio Twój przepis bo uwielbiam cebulę, dzięki wielkie

Przepis
cebulanki
4.4k
0
12
bea7
dana39

(2008-04-08 22:10)

ups, miałam nadzieje na pyszne danie bo uwielbiam cebule a tu nic nie ma:( no chyba, że tylko u mnie nic nie widać?

handzik

(2008-04-08 22:00)

u nas można dostać na rynku,przywożone z Niemiec,ale myślę ze w Polsce też gdzieś są

mirynka

(2008-04-08 21:56)

ja robie takie na obiad, nie daje majonezu tylko lyzke startego zoltego sera, mozna dodac pieczarki. polecam bo pyszne sa

berenika6

(2008-04-08 21:53)

a ma ktos inne przepisy ??? podoba mis ie ten pomysł

kuleczka

(2008-04-08 21:51)

Zrobilam z takiej ilosci,bo u mnie wszyscy bardzo ja lubia i znika bardzo szybko.
Dodam tez,ze skladniki mozna zmniejszyc w zaleznosci od tego jaki mamy apetyt;-)

melania0512

(2008-04-08 21:48)

znalazłam ten sos w kuchni indyjskiej i w czeskiej a co najlepsze dodane przez tego samego autora

eNka

(2008-04-08 21:21)

Jeszcze raz dołączam do orszaku pochwalnego... sałatka przepyszna:)
              

Fot. irlandia49, Cebulaki
Cebulaki
84.1k
916
78
irlandia49
fineska

(2008-04-08 21:18)

pyszne.....pyszne.... wyszło mi 12 sztuk:) zrobiłam sosok czosnkowy i pomidorowy z ziołami tak jak do pizzy i mieliśmy z rodzinką smaczną i sytą kolacyjkę:)

eNka

(2008-04-08 21:11)

Dziś robiłam pyszną wersję z ryżem, dołączam kilka zdjęć, które mam nadzieję zachęcą:)

Natka64

(2008-04-08 21:08)

 agata28 dziekuje za komentarz ,bardzo sie ciesze ze smakowalo,  nastepnym razen dodam tak samo , juz nawet o kukurydzy myslalam ale nie doszlam do tego zeby ja dodac.Pozdrawiam

ewas

(2008-04-08 21:01)

Chyba jeszcze nie wystawiłam swoich pochwał na jej temat-a robiłam ją już chyba ze wszystkim-ostatnio z makiem-SUPER PYCHA,LUX.Po tylu próbach traktuje ją już bezpardonowo mikserem,zawsze wychodzi.Dzięki wielkie za przepis! Pozdrawiam autorkę przepisu

Gabulka

(2008-04-08 20:56)

Dziekuje za mile komentarze i ciesze sie, ze ciasto smakuje!
Tak dajanka sniezke wsypac do kremowki i razem ubic.
Pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij