robię podobnie ale kawałeczki są małe http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis16671.html, nie placuszki, tę pychę też wypróbuję:) dzieki za nowy pomysł
super, znalazłam ten przepis przez przypadek, zajrzałam do przepisu "cebulanki" bea7 ale tam nic nie było, a tu tak miła niespodzianka, już ląduje w ulubionych, akurat mam w lodówce drożdże, pozostałe po ostatniej pizzy Wkn, napewno wypróbuję irlandio Twój przepis bo uwielbiam cebulę, dzięki wielkie
ups, miałam nadzieje na pyszne danie bo uwielbiam cebule a tu nic nie ma:( no chyba, że tylko u mnie nic nie widać?
u nas można dostać na rynku,przywożone z Niemiec,ale myślę ze w Polsce też gdzieś są
ja robie takie na obiad, nie daje majonezu tylko lyzke startego zoltego sera, mozna dodac pieczarki. polecam bo pyszne sa
a ma ktos inne przepisy ??? podoba mis ie ten pomysł
Zrobilam z takiej ilosci,bo u mnie wszyscy bardzo ja lubia i znika bardzo szybko.
Dodam tez,ze skladniki mozna zmniejszyc w zaleznosci od tego jaki mamy apetyt;-)
znalazłam ten sos w kuchni indyjskiej i w czeskiej a co najlepsze dodane przez tego samego autora
pyszne.....pyszne.... wyszło mi 12 sztuk:) zrobiłam sosok czosnkowy i pomidorowy z ziołami tak jak do pizzy i mieliśmy z rodzinką smaczną i sytą kolacyjkę:)![]()
Dziś robiłam pyszną wersję z ryżem, dołączam kilka zdjęć, które mam nadzieję zachęcą:)
agata28 dziekuje za komentarz ,bardzo sie ciesze ze smakowalo, nastepnym razen dodam tak samo , juz nawet o kukurydzy myslalam ale nie doszlam do tego zeby ja dodac.Pozdrawiam
Chyba jeszcze nie wystawiłam swoich pochwał na jej temat-a robiłam ją już chyba ze wszystkim-ostatnio z makiem-SUPER PYCHA,LUX.Po tylu próbach traktuje ją już bezpardonowo mikserem,zawsze wychodzi
.Dzięki wielkie za przepis! Pozdrawiam autorkę przepisu
Dziekuje za mile komentarze i ciesze sie, ze ciasto smakuje!
Tak dajanka sniezke wsypac do kremowki i razem ubic.
Pozdrawiam