Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

milka27

(2008-04-08 19:11)

Faktycznie bardzo dobre, chyba bedę je cześciej robiła, fajnie że trafiłam na ten przepis, pozdrowionka dla autorki

spandau

(2008-04-08 18:53)

Dzisiaj byla u nas ta zupka na obiad . Faktycznie bardzo smaczna ! Dziekuje za przepis i pozdrawiam .

spandau

(2008-04-08 18:49)

Drozdzowka jest super !! Pieklam ja juz dwa razy . Raz z owocami . Obie wersje fantastyczne.
 Dziekuje serdecznie za przepis , ktory na stale u nas zagoscil.

Regina Florczak

(2008-04-08 18:47)

My po prostu umieliśmy cieszyć się tym co mamy.Umieliśmy bawić się!Pocztówki mam jeszcze dzisiaj na pamiątkę.Pozdrawiam.Wiersz o kaczkach był bardzo trafny i szkoda, że grypa mineła.

agata28

(2008-04-08 18:21)

Hm...bardzo lubie suszone pomidory i laduje w ulubionych, na pewno niedlugo wyprobuje

agata28

(2008-04-08 18:15)

Nie raz juz goscil na moim stole ten przepis i na pewno bede go powtarzac

niebieska-różyczka

(2008-04-08 18:09)

Bardzo łatwy przepis!myślę gumciu że bez żółtek też bedzie dobry,napewno wypróbuję.pozdrawiam

alman

(2008-04-08 17:53)

myślę, że można, tylko trzeba blaszkę opłukać zimną wodą i w taką mokrą włożyć ciasto - ostatnio przeczytałam o takim sposobie pieczenia ciasta francuskiego właśnie

Glumanda

(2008-04-08 17:51)

Elisabeth, Uretan nie zyje juz prawie dwa lata. Sorry, ze nie ma tu odpowiedniej adnotacji... byla kiedys, ale po awarii serwera w zeszlym roku zniknela. Mysle, ze Uretan zza swiatow i tak sie cieszy, ze ktos jego przepisy wykorzystuje. ´Takie to juz jest, to zycie... Pozdrawiam w Norymbergi.

Fot. Mucha, Baletki
Baletki
46.5k
631
56
Mucha
Mucha

(2008-04-08 17:42)

bo66: Myślę, że to nie będzie to samo, ale możesz spróbować. Pozdrawiam

Hechler Elisabeth

(2008-04-08 17:35)

Nie masz racji Uretan; do wszystkich potraw warzywnych mozna uzywac galkenawet konieczne. W niektorych jest to .

Sprobuj zobaczysz jaki wspanialy smaczek. Nie przesadz. Pozdrawiam

nonka4

(2008-04-08 17:19)

aga1828,cieszę się,że smakowało)pozdrawiam

cejna_1

(2008-04-08 17:11)

Ale gapa ze mnie faktycznie nie podałam czasu , ani temperatury - a więc piekę to 50 minut , temp. to ok 200 stopni, nie mam termoobiegu, a z nim pewnie trochę szybciej.

vladona

(2008-04-08 17:08)

skuszona taką ilością pozytywnych komentarzy zrobiłam i ja to ciasto - cud :-)
powiem tak robi się super (szybko, łatwo, mało do zmywania) w smaku bardzo dobre ale.....
no właśnie wszystko ładnie pięknie tylko mniej więcej w połowie pieczenia środek zapadł mi się (nie zrobił się zakalec) nie wiem czy coś zrobiłam źle .... może dlatego że wymieszałam łyżką albo miałam słabej jakości mąkę  
to jednak mnie nie zniechęca i będę dalej próbowała aż mi się uda zrobić drożdżówkę cud

basiulka

(2008-04-08 17:02)

smacznie to wyglada:) az slinka cieknie:) zrobie to danie ale dodam wiecej cebuli:)
pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij