Faktycznie bardzo dobre, chyba bedę je cześciej robiła, fajnie że trafiłam na ten przepis, pozdrowionka dla autorki
Dzisiaj byla u nas ta zupka na obiad . Faktycznie bardzo smaczna ! Dziekuje za przepis i pozdrawiam .
Drozdzowka jest super !! Pieklam ja juz dwa razy . Raz z owocami . Obie wersje fantastyczne.
Dziekuje serdecznie za przepis , ktory na stale u nas zagoscil.
My po prostu umieliśmy cieszyć się tym co mamy.Umieliśmy bawić się!Pocztówki mam jeszcze dzisiaj na pamiątkę.Pozdrawiam.Wiersz o kaczkach był bardzo trafny i szkoda, że grypa mineła.
Hm...bardzo lubie suszone pomidory i laduje w ulubionych, na pewno niedlugo wyprobuje
Bardzo łatwy przepis!myślę gumciu że bez żółtek też bedzie dobry,napewno wypróbuję.pozdrawiam
myślę, że można, tylko trzeba blaszkę opłukać zimną wodą i w taką mokrą włożyć ciasto - ostatnio przeczytałam o takim sposobie pieczenia ciasta francuskiego właśnie
Elisabeth, Uretan nie zyje juz prawie dwa lata. Sorry, ze nie ma tu odpowiedniej adnotacji... byla kiedys, ale po awarii serwera w zeszlym roku zniknela. Mysle, ze Uretan zza swiatow i tak sie cieszy, ze ktos jego przepisy wykorzystuje. ´Takie to juz jest, to zycie... Pozdrawiam w Norymbergi.
bo66: Myślę, że to nie będzie to samo, ale możesz spróbować. Pozdrawiam
Ale gapa ze mnie faktycznie nie podałam czasu , ani temperatury - a więc piekę to 50 minut , temp. to ok 200 stopni, nie mam termoobiegu, a z nim pewnie trochę szybciej.
skuszona taką ilością pozytywnych komentarzy zrobiłam i ja to ciasto - cud :-)
powiem tak robi się super (szybko, łatwo, mało do zmywania) w smaku bardzo dobre ale.....
no właśnie wszystko ładnie pięknie tylko mniej więcej w połowie pieczenia środek zapadł mi się (nie zrobił się zakalec) nie wiem czy coś zrobiłam źle .... może dlatego że wymieszałam łyżką albo miałam słabej jakości mąkę
to jednak mnie nie zniechęca i będę dalej próbowała aż mi się uda zrobić drożdżówkę cud