Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

mariateresa

(2008-04-08 14:51)

Zrobię napewno -  jeszcze w tym tygodniu.    Pozdrawiam !!! 

Regina Florczak

(2008-04-08 14:48)

Myślę że dobrze, jeżeli każdy znajdzie w wierszach coś dla siebie .Nieważne jak druga osoba to zinterpretuje ,ważne że przeczyta i zastanowi się .Dla mnie njpiękniejszy wiersz to ten o pierszych słowach córeczki.zaczełam wspominac jak mówiły moje dzieci i wnuczka.Pozdrawiam i pisz dalej ,nie ważne że ktoś zrozumie inaczej.

pysia_1

(2008-04-08 14:46)

Dzięki za szczególowe informacje, no cóż musze wypróbować, bo strasznie krci mnie ten przepis i te ziemniaczki, hmmm takie inne, dziekuje!

Fot. MonikaK, Chrzan
Chrzan
41.5k
508
54
MonikaK
Iloria_S

(2008-04-08 14:25)

Robiłam z podwójnej porcji. Wszyscy się zachwycali i zajadali aż im się uszy trzęsły!

Iloria_S

(2008-04-08 14:15)

O.o Takiej nie jadłam ale uwielbiam fasolkę!! Przy najbliższej okazji muszę wypróbować Twój przepis!

olcieek

(2008-04-08 14:13)

Robię podobną ;)
napewno wykorzystam też Twoje dodatkowe skłądniki co by urozmaicić :>

Iloria_S

(2008-04-08 14:13)

Wygląda pięknie! Pierwszy raz widzę foremkę o takim wzorze.

gumcia

(2008-04-08 14:08)

dodałam do ulubionych, bo brzmi zachęcająco :) <mniami>

Hechler Elisabeth

(2008-04-08 14:04)

Tez laduje w ulubionych. Dziekuje za fajny przepis. Pozdrawiam.

mariateresa

(2008-04-08 13:56)

Pysiu -  odpowiadam kolejno :    Boczek jak najbardziej surowy.    Plasterki mają   1 - 1,5  cm,     przypraw jak widzisz na fot. 2 raczej nie żałowałam, -  więc  przez noc i do południa świetnie zapeklowało się.    Pysiu -  nie nacinamy w  " koguci grzbiecik "  -   a w  "koguci grzebyk ",   powiększ sobie fot. 4,  tam w garnku dokładnie te nacięcia wkoło  są widoczne.       Nie muszą być " ślimaczki " -  jeśli  nie masz nie takich  długich  plasterków,  -  możesz zrobić w formie szaszłyków.      Kapusta kiszona -  odciśnięta, z przyprawami podanymi w składnikach.    Na niej układamy dobrze opieczony boczek,  i zalewamy wrzątkiem z czajnika -  by jak najszybciej zagotowało się.       Nie -  nie robiłam jeszcze w piekarniku -  ale z pewnością  też pyszne.    Pysiu -  kapusta przejdzie pieczonym -  a pieczone przejdzie kapustą -  razem -  cudo !      Przecier pomidorowy ???.      Nie byłby to  " nieproszony gość " ??    Jak uważasz.  Pozdrawiam serdecznie !!!

beatka_s

(2008-04-08 13:32)

Super pyszne jedzonko a przepis łatwy !!!!! było naprawdę pyszne! Polecam I nawet sos mi się udał ;) a do tej pory uważałam, że jestem kompletnym beztalenciem jeśli chodzi o przygotowanie sosów!!! Pozdrawiam

acuaria

(2008-04-08 13:24)

właśnie skończyłam smażyć placuszki, miałam trochę problemu z ciastem bo po dodaniu takich ilości składników jakie widnieją w przepisie ciasto było płynne, więc dodałam więcej twarogu i mąki i wyszły rewelacyjnie! są bardzo smaczne, nie trzeba nawet dosładzać cukrem pudrem bądź dżemem :)

KK

(2008-04-08 13:21)

REWELWCJA!!!! Ja kupuję takie śliwki suszone w puszce niemieckie są przepyszne, i już będę go robić w najbliższych dniach.

Iloria_S

(2008-04-08 13:20)

A jaka duża ma być ta paczka kleiku ryżowego?

gumcia

(2008-04-08 13:13)

to jest mój smak z dzieciństwa, to jedne z pierwszych ciastek jakie robiłam jak byłam małą dziewczynką :) świetne są!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij