Zrobię napewno - jeszcze w tym tygodniu. Pozdrawiam !!!
Myślę że dobrze, jeżeli każdy znajdzie w wierszach coś dla siebie .Nieważne jak druga osoba to zinterpretuje ,ważne że przeczyta i zastanowi się .Dla mnie njpiękniejszy wiersz to ten o pierszych słowach córeczki.zaczełam wspominac jak mówiły moje dzieci i wnuczka.Pozdrawiam i pisz dalej ,nie ważne że ktoś zrozumie inaczej.
Dzięki za szczególowe informacje, no cóż musze wypróbować, bo strasznie krci mnie ten przepis i te ziemniaczki, hmmm takie inne, dziekuje!
Robiłam z podwójnej porcji. Wszyscy się zachwycali i zajadali aż im się uszy trzęsły!
O.o Takiej nie jadłam ale uwielbiam fasolkę!! Przy najbliższej okazji muszę wypróbować Twój przepis!
Robię podobną ;)
napewno wykorzystam też Twoje dodatkowe skłądniki co by urozmaicić :>
Wygląda pięknie! Pierwszy raz widzę foremkę o takim wzorze.
dodałam do ulubionych, bo brzmi zachęcająco :) <mniami>
Pysiu - odpowiadam kolejno : Boczek jak najbardziej surowy. Plasterki mają 1 - 1,5 cm, przypraw jak widzisz na fot. 2 raczej nie żałowałam, - więc przez noc i do południa świetnie zapeklowało się. Pysiu - nie nacinamy w " koguci grzbiecik " - a w "koguci grzebyk ", powiększ sobie fot. 4, tam w garnku dokładnie te nacięcia wkoło są widoczne. Nie muszą być " ślimaczki " - jeśli nie masz nie takich długich plasterków, - możesz zrobić w formie szaszłyków. Kapusta kiszona - odciśnięta, z przyprawami podanymi w składnikach. Na niej układamy dobrze opieczony boczek, i zalewamy wrzątkiem z czajnika - by jak najszybciej zagotowało się. Nie - nie robiłam jeszcze w piekarniku - ale z pewnością też pyszne. Pysiu - kapusta przejdzie pieczonym - a pieczone przejdzie kapustą - razem - cudo ! Przecier pomidorowy ???. Nie byłby to " nieproszony gość " ?? Jak uważasz. Pozdrawiam serdecznie !!!
właśnie skończyłam smażyć placuszki, miałam trochę problemu z ciastem bo po dodaniu takich ilości składników jakie widnieją w przepisie ciasto było płynne, więc dodałam więcej twarogu i mąki i wyszły rewelacyjnie! są bardzo smaczne, nie trzeba nawet dosładzać cukrem pudrem bądź dżemem :)
REWELWCJA!!!! Ja kupuję takie śliwki suszone w puszce niemieckie są przepyszne, i już będę go robić w najbliższych dniach.