Proste, szybkie i pyszne
Hm..... powinno być dobre.Daję do ulubionych.
absolutnie genialne :-)
Po prostu fenomenalne te rogaliki
Ja też pierwszy raz w życiu robiłam rogaliki, co prawda wyszły mi trochę koślawe
, ale przepyszne. Makusia wielki plusik za dodanie przepisu. Poza szystkim jest bajecznie prosty. Wylądował w ulubionych. Polecam.
Janku,nawet się nie waż na pisanie do szuflady.Ja również czytam i sprawia mi to ogromną przyjemność.Pozdrawiam.
Wspaniay placek, super sie prezentuje i jak smakuje. Czasami placki mi nie wychodza i mialam obawy, ale na szczescie bezpodstawne. Pozdrawiam
Ależ to było pyszne, Mniam, mniam.
Janek! Od niedawna jestem z Wami ale możesz mi wierzyć, że przeczytałam wszystkie wiersze! Piszesz pięknie... Właśnie w tym rzecz aby trochę pogłówkować po przeczytaniu. Ja osobiście najbardziej lubię takie troszkę z głębi... Sama kiedyś pisałam w taki sposób aby prawdziwa treść była znana tylko mi. Ta chwila zadumy po przeczytaniu... Każdy interpretuje na swój sposób. Ale czy to źle? Uśmiechnij się i pisz dalej. Czekam na kolejne wiersze!!!!!!
UUUUUUUUUUUUUUUUffffffffffff, dziękuje Wam, kokliko i " niebieska różyczko.
Juz satanawiałem się , czy nie wkleić instrukcji czytania wierszy (tego wiersza).
Miała kiedys rację Ekkore (chyba nie tylko Ona), że piszę w taki sposób, że nie można mnie zrozumieć, chyba dlatego nie ma sensu wpisywać wierszy.
No przynajmniej moich. Są widocznie niezrozumiałe.
Smutno mi z tego powodu. Nawet nie wiem czy są czytane.
Dziękuję za miłe słowa. Nie zapomnijcie dziewczyny ( tak jak ja ) ponacinać ślimaczki wkoło w " koguci grzebyk " ! Pozdrawiam !!!
wygląda super ląduje w ulubionych
Miło mi że się podoba!ale wyśmienicie też smakuje
pozdrawiam.
Różyczko ale ten torcik pięknie wygląda!
hmm brzmi pysznie... ląduje w ulubionych :D
bardzo fajne danie tylko nastepnym razem dam ser zwykly i musze zrobic bardziej twarde mieso bo to bylo rzadkie i wyszly za miekie ale tak poza tym to ciekawe jedzonko!