Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Ania0707

(2008-04-07 21:27)

Proste, szybkie i pyszne

bytomianka

(2008-04-07 21:25)

Hm..... powinno być dobre.Daję do ulubionych.

mmagduszka

(2008-04-07 21:19)

absolutnie genialne :-)

sbitara

(2008-04-07 21:16)

Po prostu fenomenalne te rogaliki  Ja też pierwszy raz w życiu robiłam rogaliki, co prawda wyszły mi trochę koślawe , ale przepyszne. Makusia wielki plusik za dodanie przepisu. Poza szystkim jest bajecznie prosty. Wylądował w ulubionych. Polecam.

Beata500

(2008-04-07 21:13)

Janku,nawet się nie waż na pisanie do szuflady.Ja również czytam i sprawia mi to ogromną przyjemność.Pozdrawiam.

kacha13

(2008-04-07 21:12)

Wspaniay placek, super sie prezentuje i jak smakuje. Czasami placki mi nie wychodza i mialam obawy, ale na szczescie bezpodstawne. Pozdrawiam

bytomianka

(2008-04-07 21:06)

Ależ to było pyszne, Mniam, mniam.

Iloria_S

(2008-04-07 20:55)

Janek! Od niedawna jestem z Wami ale możesz mi wierzyć, że przeczytałam wszystkie wiersze! Piszesz pięknie... Właśnie w tym rzecz aby trochę pogłówkować po przeczytaniu. Ja osobiście najbardziej lubię takie troszkę z głębi... Sama kiedyś pisałam w taki sposób aby prawdziwa treść była znana tylko mi. Ta chwila zadumy po przeczytaniu... Każdy interpretuje na swój sposób. Ale czy to źle? Uśmiechnij się i pisz dalej. Czekam na kolejne wiersze!!!!!!

Janek

(2008-04-07 20:48)

UUUUUUUUUUUUUUUUffffffffffff, dziękuje Wam, kokliko i " niebieska różyczko.
Juz satanawiałem się , czy nie wkleić instrukcji czytania wierszy (tego wiersza).

Miała kiedys rację Ekkore (chyba nie tylko Ona), że piszę w taki sposób, że nie można mnie zrozumieć, chyba dlatego nie ma sensu wpisywać wierszy.
No przynajmniej moich. Są widocznie niezrozumiałe.
Smutno mi z tego powodu. Nawet nie wiem czy są czytane.

mariateresa

(2008-04-07 20:48)

Dziękuję za miłe słowa.    Nie zapomnijcie dziewczyny  ( tak jak ja )  ponacinać  ślimaczki wkoło   w " koguci grzebyk "  !   Pozdrawiam !!!

aleksis

(2008-04-07 20:46)

wygląda super ląduje w ulubionych

niebieska-różyczka

(2008-04-07 20:35)

Miło mi że się podoba!ale wyśmienicie też smakuje pozdrawiam.

Iloria_S

(2008-04-07 20:33)

Różyczko ale ten torcik pięknie wygląda!

Iloria_S

(2008-04-07 20:27)

hmm brzmi pysznie... ląduje w ulubionych :D

agulek27

(2008-04-07 20:25)

bardzo fajne danie tylko nastepnym razem dam ser zwykly i musze zrobic bardziej twarde mieso bo to bylo rzadkie i wyszly za miekie ale tak poza tym to ciekawe jedzonko!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij