Moja siostra wczoraj robiła ten deser jest naprawdę dobry. Gorąco polecam, wart wypróbowania. Pozdrawiam
super proste, super pyszne
O matko to chyba niemożliwe!! może to mialo być pół łyżeczki
.
PatrycjoO, dzięki za miłe słowa :-)) Spróbuj, a zobaczysz, że nie jast to trudne, tutaj ten w przepisie to mój 2 koszyk w życiu :-)) Pozdrawiam. Mariola.
biszkopty te są bardzo dobre i szybciutkie w wykonaniu. Zajęło mi to dosłownie 15 minut z pieczeniem. Ja co prawda kładłam ciasto łyżką a nie łyżeczka i dlatego wyszły mi trochę za duże, ale jeszcze ciepłe posmarowałam dżemem i zwinęłam w mimi roladki. Dziękuję za wspaniały przepis i polecam wszystkim
pychotka ciasto
zrobiłam i wszystkim smakowało
w mgnieniu oka znika z talerza
poprostu rewelacja!!!!!!
Ciasto pyszne, tylko ja, jako amator "prawdziwej" bitej śmietany, mleko i śnieżki zamieniłam na ubitą kremówkę - PALCE LIZAĆ :-)
PYCHA! moja ulubiona ,a Twoja wersja najlepsza!pozdrawiam
mary50 - tak, boczek jest surowy. On się przez noc cudownie zapekluje.
Barbaro - powiem Ci trochę nieskromnie, że są takie miejsca - gdzie kobiety w żadnych okolicznościach nie są całowane w rękę. A mnie ten " zaszczyt " spotkał ze strony kolegi męża, - za ten boczek właśnie..... Spróbuj ! Pozdrawiam Was Dziewczyny !!!
Koszyczek wspaniały- w przyszłym roku spróbuję go zrobić..., choć pewnie nie wyjdzie tak piękny jak Twój aloiram :)
Podaj prosze czy to ma byc surowy boczek? Przepis bardzo apetyczny.Pozdrawiam
Brawo!!! wereszcie cos innego i oryginalnego,slinka leci sama.
Pani Inko, staje się Pani powoli, moim guru kulinarnym. Pozdrawiam
i dziękuję za dzielenie się wspaniałymi przepisami.