Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

magda.m20

(2008-04-07 18:00)

Moja siostra wczoraj robiła ten deser jest naprawdę dobry. Gorąco polecam, wart wypróbowania. Pozdrawiam

Mandragoraa

(2008-04-07 17:52)

super proste, super pyszne

niebieska-różyczka

(2008-04-07 17:16)

O matko to chyba niemożliwe!! może to mialo być pół łyżeczki.

aloiram

(2008-04-07 17:08)

PatrycjoO, dzięki za miłe słowa :-)) Spróbuj, a zobaczysz, że nie jast to trudne, tutaj ten w przepisie to mój 2 koszyk w życiu :-)) Pozdrawiam. Mariola.

Fot. ilka76, Biszkopty
Biszkopty
56.5k
543
23
ilka76
franitas

(2008-04-07 16:41)

biszkopty te są bardzo dobre i szybciutkie w wykonaniu. Zajęło mi to dosłownie 15 minut z pieczeniem. Ja co prawda kładłam ciasto łyżką a nie łyżeczka i dlatego wyszły mi trochę za duże, ale jeszcze ciepłe posmarowałam dżemem i zwinęłam w mimi roladki. Dziękuję za wspaniały przepis i polecam wszystkim

ewelina.kowalska

(2008-04-07 16:36)

pychotka ciasto zrobiłam i wszystkim smakowało w mgnieniu oka znika z talerza poprostu rewelacja!!!!!!

Fot. anka13, Kawowa Pianka
Kawowa Pianka
33.3k
590
44
anka13
anette3

(2008-04-07 16:10)

Ciasto pyszne, tylko ja, jako amator "prawdziwej" bitej śmietany, mleko i śnieżki zamieniłam na ubitą kremówkę - PALCE LIZAĆ :-)

gonia

(2008-04-07 15:33)

PYCHA! moja ulubiona ,a Twoja wersja najlepsza!pozdrawiam

mariateresa

(2008-04-07 15:31)

mary50 -  tak,  boczek jest surowy.      On się przez noc cudownie zapekluje.
Barbaro -   powiem  Ci  trochę  nieskromnie,  że są takie miejsca -  gdzie kobiety w żadnych okolicznościach nie są całowane w rękę.   A mnie ten  " zaszczyt "  spotkał  ze strony kolegi męża, -  za ten boczek właśnie.....   Spróbuj !         Pozdrawiam Was  Dziewczyny !!!

elaf

(2008-04-07 15:23)

Czy pół szklanki majeranku na cztery pomidory to nie za dużo (szczególni suszonego)??

jema4

(2008-04-07 15:06)

                 
Ciasto pyszne, polecam. Lekkie, niezasłodkie, szybkie i łatwe w przygotowaniu. Biszkopt zrobiłam  po swojemu, a resztę zgodnie z przepisem. Pozdrawiam! 

Patrycja0

(2008-04-07 14:54)

Koszyczek wspaniały- w przyszłym roku spróbuję go zrobić..., choć pewnie nie wyjdzie tak piękny jak Twój aloiram :)

mary50

(2008-04-07 14:36)

Podaj prosze czy to ma byc surowy boczek? Przepis bardzo apetyczny.Pozdrawiam

Barbara

(2008-04-07 14:34)

Brawo!!! wereszcie cos innego i oryginalnego,slinka leci sama.

wakkiki

(2008-04-07 14:18)

Pani Inko, staje się Pani powoli, moim guru kulinarnym. Pozdrawiam  i dziękuję za dzielenie się wspaniałymi przepisami.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij